Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) JoshaJosh


JoshaJosh
csendes tag

Nos... az általad felsoroltak közül az instagram kivételével egyike se jön be ha megpróbálom megnyitni a böngészőben, tehát a 0 adatforgalom igaz.

Még egyszer.....
nincs olyan ransomware, ami letiltja a böngészőben a netet a saját nethozzáférésen, de nem működik a szomszéd wifijével.....
Tetszik érteni?

Ha ez ransomware vagy akármilyen vírus, akkor vajon hányan tapasztalták ennek a ransomwarenek vagy vírusnak a működését, akiknél nincsnenek facebook szerverek tiltva? Légszi keressél már nekem egyet, csak egyet! Rengeteg időt fordítottam arra, hogy találjak erről valamit, de semmi. Soha, senki nem csinált ilyen ransomwaret, se vírust ami ilyen üzenetet írna ki.

De hogy konkrét legyek a kis felsorolásodra:
Az fbsbx.com-os oldalak és mind "The requested URL was not found on this server" üzenetet adnak.
Az fb.me, fb.com (amit kifelejtettél) átiráényítódik a facebook.comra ami nem nyílik meg ("probléma az oldal betöltésével").
A tfbnw.net szintén nem nyílik meg akárcsak a facebook.com("probléma az oldal betöltésével").
Sőt még a cdninstagram.com is ugyanilyen üzenetet ad.

Szóval okoskodhatsz itt, meg lehazugozhatsz, de ettől ez az üzenet létezik. Nem én gyártottam és nem is azok, akiknél már megjelent. Ez szól a másik okostojásnak is, aki szerint hülye vagyok, hogy ilyent merek írni. Nos én merek, az igazság megmutatja magát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.