Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) julius666 válasza mad1 (#50) üzenetére


julius666
addikt

Számomra is úgy tűnik.

(#52) mad1 válasza julius666 (#51) üzenetére


mad1
veterán

Ok,de ezt honnan latjatok? :N Mert arra volnek kivancsi...

Ne szemetelj ! = Steam

(#53) deicide válasza Abu85 (#17) üzenetére


deicide
veterán

Ez a platformosodás egyáltalán nem tetszik, mert nem hiszem, hogy lesz 30-40 féle chip verzió, attól függően, hogy én erős, gyenge vagy nagyon erős, stb videomegjelenítést szeretnék, mint ahogy most válogathatok a rengetegféle videokártya megoldás között. Remélem, hogy megmarad a Radeon, hogy én dönthessem el, mekkora 3D-s teljesítményre van szükségem.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#54) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A képek a kiállítások készültek, kamerával vagy fényképezőgéppel. A jövő hét folyamán tárják nyilvánosság elé a bemutató videót, remélhetőleg HD minőségben.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#55) julius666 válasza mad1 (#52) üzenetére


julius666
addikt

nemtom, úgy "látszik" :)
fakók, elmosottak kicsit. Nem durván, mert fotóstoppban egész jór helyrepofozták őket, de azért látszik.

Persze Vistaboy eloszlatott minden kétséget

(#56) Findzs válasza VIC20 (#26) üzenetére


Findzs
addikt

ezen jót röhögtem :)

egyébként én nem tartom jó dolognak hogy a pc-ből is konzolt akarnak csinálni vagy ahogy ők mondják "platform"
mert a pc-nek az a nagy előnye, hogy fejleszthető (valameddig) és elég megvenni egy alap gépet x ezerért és apránként fejlesztgetni és több évig lehetett használni
és akinek nincsen szüksége csak egy irodai gépre annak nem kell feleslegesen több pénzt kiadnia egy erősebb ám de kihasználatlan "platformra" (bár valószínű, hogy többféle platformot fognak árusítani az igényeknek megfelelően)
de a "platfomot" meg egybe kell majd megvenni és az lesz a gyártók érdeke, hogy évente cserélgesse az ember
(nem is beszélve arról, hogy a sok kidobott pc, hardver, csak tovább fogja növelni a szeméthegyeket a földön)

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.