Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) ]Phobos[ válasza Dexxion (#26) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Nos ami a szavazósdit illeti, pont nem én hoztam fel, csak ráerősítettem, és mint írtam külön tanulmányt lehetne írni belőle, hogy ki mire és miért.

Ez megint megérne egy külön tanulmányt, mert, már ne haragudj, de akármikor utazok BKV-val, tényleg tele van velük. Pont akkor. Érdekes :)) Nyílván joga van elintézni a dolgait, csak érdekesnek találom, mindig akad valami hihetetlenül fontos dolguk.

Teljesen igazad van, a megbecsülést ki kell érdemelni. Itt a lényeg. Csak tudod, ma már az emberek feltételezik, hogy koruk jogán jár( és a vicc, hogy itt sem csak a tényleg öregekről van szó ), és bizony néha hajlamosak megfeletkezni magukról. Múltkor öreglány felszállt a legutólsó ajtónál és elindult a könyékét használva előre. Mivel láttam mifajta, direkt odébb próbáltam húzódni, csak hát "hering-effektus"-nál ez nehéz mutatvány. Az még egy dolog, hogy átgázolt a lábfejemen, de majdnem el is esett, úgy tepert előre( hogy minek, az külön X-Aktás kérdés :DDD ) és még ő háborodott fel. Ez persze csak kiragadott példa, de elég gyakori. Tudom, én vagyok végtelenül tökéletlen, de valahogy nem tudom tisztelni és tolerálni az ilyet. Mint a retkes talpával -anyja előtt ráadásul- széken ugráló gyereket sem. Nem mintha leszoktam volna ülni, de ha öreganyám helyet foglalna, biztos nem mosná ki a ruháját utánna. Ezek után mégis milyen toleranciáról beszélünk???

Nos, rengeteg barátom, ismerősöm van, és könnyen barátkozok a jobb fajta emberekkel( mert ugye a barátainkat mi választjuk ). Talán kicsit megcsalt az érzéked ezúttal. Nem mellesleg ezek az emberek sincsenek különb véleményen, és nem mellesleg tudnak viselkedni. Ezeket az emberek minősítem normálisnak. ( Azért azt is megemlíteném, hogy tapasztalatom szerint a "normális" emberek csendben beolvadnak a tömegbe, ők azok akik nem tűnnek ki a viselkedésükkel, nem meglepő módon. Ők nem hisztiznek, nem háborodnak fel, inkább tűrnek. És nem vinnyognak, hogy nekik ehhez, meg ahhoz van joguk, és tolerancia így meg úgy. Azt hiszem( merem hinni ), hogy azért még ők a többség. )

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.