Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Silentfrog válasza misx (#50) üzenetére


Silentfrog
veterán

Pl.: Heroes 3? :DDD

(#52) mcs válasza Silentfrog (#51) üzenetére


mcs
veterán

Felrakod hozzá a Heroes3HD felbontás patchet, és máris ki van használva a vga. :DDD

(#53) mcs


mcs
veterán

Amúgy komolyan nem értem, miért tojik ennyire az NVidia a belépő kategóriára. Mindig is szimpatikusabbak voltak számomra a driverei, mint az AMD/ATinak, csak velük ellentétben pont a hw-t ,,toszarintják" el. Ennek már köröket kellene vernie pl. a HD 4670re is, de a GDDR3 makacsul visszafogja. :U

[ Szerkesztve ]

(#54) Silentfrog válasza mcs (#52) üzenetére


Silentfrog
veterán

:DDD Azért ennyire nem rossz ez a kártya.
Egyébként valaki rá tudja vágni kapásból.hogy Amd vonalon minek felel meg ez a vga?

(#55) mcs válasza Silentfrog (#54) üzenetére


mcs
veterán

Használhatónak használható ugyan, nem is az a baj, de kb. 20 rongyért árulni nem kicsit balgaság. Szerintem az 5670/6670 DDR3al lehet egálban. :D

[ Szerkesztve ]

(#56) Solicidium


Solicidium
aktív tag

Hova süllyedt az egykor patinás névnek számító Elsa :N

(#57) Silentfrog válasza mcs (#55) üzenetére


Silentfrog
veterán

:R
Föleg hogy az Iponon 25-30k az ára,nem 20. :B

(#58) mcs válasza Silentfrog (#57) üzenetére


mcs
veterán

Hamarosan vihetik az egész készletet a méhtelepre asszem. :D :D

(#59) Löncsi válasza mcs (#53) üzenetére


Löncsi
őstag

Gondolom nem szedik meg magukat annyira belőle.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#60) tttzshd


tttzshd
tag

Szerintetek a Cuda része gyorsabb a GTX 560ti-nél ? Azon is ugyan annyi cuda mag van. :F

Engem a jövőben csak a cuda izgat semmi más .

(#61) HaZsolt válasza djculture (#49) üzenetére


HaZsolt
őstag

Tényleg, de aztán eltűntek. Vagy nem tudom mi történt velük:D

(#62) mcs válasza Löncsi (#59) üzenetére


mcs
veterán

Ha már annyi gddr3 modult kell kiszórni a gyártóknak, miért nem lehetne mondjuk a gpu vezérlőjét 256 bitesre fejleszteni? Azzal szerintem remekül ellensúlyozni lehetne a 128 bit gddr5öt, ami a Radeonoknál van elterjedve.

[ Szerkesztve ]

(#63) Löncsi válasza mcs (#62) üzenetére


Löncsi
őstag

Az nV-nél ez a kategória inkább csak parasztvakítás... (lásd 2GB VRAM). Egyszerűen van egy ilyen réteg is, gondolom ezeket elégítik ki, pedig jól jönne egy tényleg normális, olcsó low-end Geforce. GT640 20k-ért korrekt is lenne.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#64) LordX válasza tttzshd (#60) üzenetére


LordX
veterán

Ugyanannyi mag, csak 900 MHz-en megy 1650 MHz helyett.. nehezen lesz gyorsabb. Valamint CUDA esetén is ugyanúgy számít a memória sávszél, mint grafikánál.

Illetve a 560ti-ből van 448 magos változat is...

(#65) mcs válasza Löncsi (#63) üzenetére


mcs
veterán

Bátran váltanám a HD 4670et egy ,,tisztességes" belépő Geforcera, csak az sajnos évek óta nem létezik már. Utoljára a ddr3as 7300GT volt ilyen, de azóta semmi extrát nem tudtak felmutatni ebben a kategóriában.

(#66) Löncsi válasza mcs (#65) üzenetére


Löncsi
őstag

Tény, de az nV-nek soha nem is volt olyan igazi low-end szériája... Ha Geforce kell, akkor picit többet kell fizetni, evvan. :)

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#67) MZperX75


MZperX75
addikt

(#68) djculture válasza Löncsi (#66) üzenetére


djculture
félisten

akkor az gf2mx400 a gf4mx440 az fx5200-5500 gf6200 gf7300 gf8600 mi volt?

[ Szerkesztve ]

(#69) Löncsi válasza djculture (#68) üzenetére


Löncsi
őstag

Utóbbi időről beszélek inkább. De annyira ezt a szegmenst nem is figyeltem, már a Geforce 2-esből is a Ti verziókat kerestem.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#70) walkmanboy


walkmanboy
tag

'Suliban beszélgetés:
-Milyen videókártyád van?
-Kettőötvenhatos!
-Deszarvagy...
-Miért?
-Hát nekem már kétgigás van!"

Húúú te :) Könnyesre röhögtem magam a REC3 után,ezt olvasva :D:D:D

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#71) djculture válasza Löncsi (#69) üzenetére


djculture
félisten

Hát lehet folytatni a sort 9500gt 220gt 430-440gt na utána lettek kavarodások. Erősen túl lettek árazva már az alsó kategóriás nv vga-k.

[ Szerkesztve ]

(#72) Löncsi válasza djculture (#71) üzenetére


Löncsi
őstag

Tény, de gondolom nem is volt meghatározó ez a piac számára sosem, egyszerűen átengedte az AMD-nek. Ezektől a kártyáktól csodát nem kell várni, aki többet akar, úgysem ilyet vesz.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#73) Madn!ght válasza Solicidium (#56) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem is ez volt az első gondolatom. Anno (vagy 10 éve), az Elsa Gef 2 GTS-em igazi gyöngyszemnek számított. :K :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#74) mongi válasza misx (#50) üzenetére


mongi
senior tag

Nyugi a belinkelt zotacban van bónusz game kód :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#75) XharX válasza solfilo (#39) üzenetére


XharX
aktív tag

HA jól tudom ez GDDR5-el szerelve 650 néven fog futni.

(#48) Cris99 +1

(#77) Srodney válasza hemaka (#10) üzenetére


Srodney
senior tag

jah,mint annak idején a sparkle a ddr2 vel....mindíg van vmi...

(#78) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Van egy tarabantom 20 colos BBS felnivel. Ez is kb olyan.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#79) FRENK1988 válasza Ł-IceRocK-Ł (#78) üzenetére


FRENK1988
veterán

a felni többet ér mint a trabi:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#80) Ł-IceRocK-Ł válasza FRENK1988 (#79) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kb, de nekem ez jutott róla eszembe. Egy hikomatt bbs felnivel is hikomatt marad :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#81) DNS_65


DNS_65
senior tag

Jöhetne már a 660-as, hogy ne ilyen fostalicskákról kelljen eszmét cserélni.

(#82) Madn!ght válasza DNS_65 (#81) üzenetére


Madn!ght
addikt

Türelem, 660-at terem. ;]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#84) ViZion válasza #32839680 (#83) üzenetére


ViZion
félisten

...beépített SSD? :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#85) dogson válasza Madn!ght (#82) üzenetére


dogson
csendes tag

így bizony!!! :C

http://www.palit.biz/palit/vgapro.php?id=2004

(#86) igaz_mondo


igaz_mondo
csendes tag

Végigolvastam a fórum beírásokat, és azt állapítottam meg, hogy vagy sok írigy ember van, vagy sokan unatkoznak, vagy egyszerűen csak senkinek sem jó semmi... :-)

Sok oka van annak, hogy valaki nem 214 000 Ft + ÁFA-ért vesz ilyen-olyan csúcsszuper grafikus kártyákat, amelyek egy kis idő múlva ugyanolyan szarok lesznek... :-) ...ez a business! :-)

De nektek az a kártya sem lenne elég jó! :-)

Találkoztam olyan játékkal, ami nem azt írta ki, hogy lassú a videokártyám, hanem azt, hogy kevés a memória... ...elgondolkoztató, hogy legyen gyors kártyám kevés rammal, vagy esetleg viszonylag gyors kártyám sok rammal és olcsóbban... :-)

Elhiszem, hogy sokakat zavar a 4GiB memória, azok vegyenek nVidia Geforce 690 GTX-et, jaaa hogy ahhoz túl csórók? :-) (mellesleg azon is 4 GiB van, csak 20x-os áron, na igaz GDDR5-ös, szuper :-))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.