Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) szabonagyur válasza Cathfaern (#31) üzenetére


szabonagyur
félisten

Amúgy ez a vicces amit te is írsz, mindenki azzal jön, hogy nem kell ez meg az, a felhasználókat nem érdekli. Igen ez igaz azokra akik foglalkoznak a géppel, de aki csak bekapcsolja és használja annak elég a WMP is zenét hallgatni, IE is bőven jó (nekem is elegek pedig annyira nem alap szinten használom).
És nem utolsó sorban van nem egy alkalmazásuk amit szerintem a gépek nagyon nagy részén használnak még azok is akik amúgy mindent lecserélnek, pl: fényképnézegető, paint, képmetsző, szóval nem lehet ezt annyira megmondani, hogy átlag usernek ez sem kell meg az sem, mivel igen is szüksége van ezeker.

@(#32) tatararpad: már vártam mikor jelenik meg a Linux mint tökéletesség. Ne hasonlítgassuk a kettőt szerintem, mert ott is rámerőszakolják sok esetben az alapból települő böngészőt vagy bármi ilyet. És átlag user vagyok linuxon, és ott is azt látom megvannak az alap programok amik ott is ugyanúgy feltelepülnek.

És hogy ON is maradjak: majd kitalálják milyen lesz az előfizetői modell ha akarják.. céges szinten működik évek óta, itt is fog. Ha a cégek tudnak bérelni 1-1 office programot akkor itt is meg lehet majd oldani és ez így lesz a jó. Nekem pl WMC jól jönne de ezért a 8.1 Pro-t nem veszem meg, de a WMC-t meg hozzáadnám szívesen.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.