Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

"Például telepíthetők alternatív böngészők" -> Öhm, ezt x86-os rendszeren mégis hogyan szeretnék kivitelezni?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#5) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Haha... jön a Windows 365. Csodálatos lesz évente előfizetni rá. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6) 7time válasza =WiNTeR= (#4) üzenetére


7time
senior tag

Mozila, Chrome telepíthető és nem lenne Explorer ami sok embert nem zavarna, viszont az ingyenes verzió elég szimpatikus így elsőre.

[ Szerkesztve ]

(#7) pzstm


pzstm
titán

Az előfizetéses modell egyébként relatíve jól működik az Office esetében

relatíve? :DD :DDD

Office 365 már jóideje aranybánya, legutóbbi számok tekintetében már otthoni userek körében is :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) velizare


velizare
nagyúr

ha a trendekhez akarnak igazodni, akkor f2p lesz, mikrotranzakciókkal. :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9) szalámissüti válasza velizare (#8) üzenetére


szalámissüti
tag

És felugró hirdetésekkel, hogy "várjon 2 percet a telepítés megkezdéséig. Vagy 200MStallér" :DDD

(#10) S.J.M. válasza velizare (#8) üzenetére


S.J.M.
senior tag

És sok sok megvásárolható DLC-vel, alapból félkész alapprogrammal. :K

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#11) Kasya válasza velizare (#8) üzenetére


Kasya
nagyúr

:DDD Ezen jot nevettem :R
Es update csomagok (DLC) kulon osszegenkent lesznek megvasarolhatoak. MS-t ismerve meg direkt ugy allitana ossze, hogy egy csomag ne feleljen meg egy teljes igenynek ;]
Latom megeloztek...aztan az MS nehogy innen meritsen ihletet :P

Gondolom akkor a kulcsot berelnem es a telepitot ingyen adnak? Mert valahogy kikell irni DVD/USB-re azt a franya telepitot...

[ Szerkesztve ]

(#12) helkis


helkis
addikt

0x00$3b404 - Ön kimerítette egyenlegét! Ha szeretné látni a kívánt oldalt kérjük dobjon be 1$-t.. *

* - Ha még nem rendelkezik MS-bluetooth 1$ pénzbedbóval, rendeljen most, csak 20$!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#13) JasL


JasL
senior tag

Gyárilag 3 programot lehet majd futtatni párhuzamosan, de havi $2.99-ért további +3 programot lehet majd aktiválni, és így tovább. :D

Ez megy majd 1 hónapig, aztán megjelennek a crack-ek, és OneDrive unlimited storage nélkül ugyan, de lesz unlocked Win. ;]

Másik verzió: Windows with Bing: $0, Windows with Google: $99

[ Szerkesztve ]

(#14) tatararpad


tatararpad
őstag

Nem mellesleg a vállalatnak koncentrálnia kell arra, hogy ha valamit is el akarnak érni az ultramobil szektorban, akkor az aktuális licencelési lehetőségeket nagyon át kell dolgozni.

Már most is ingyenes, ezen sok mindent nem lehet átdolgozni. Amíg nincs részesedése sem fölösleges a vásárlók fejésén gondolkodni. Aztán most hogy a cégek felhasználóként licencelhetik a Windowst miért érné meg nekik egy előfizetéses modell, úgysem a frissítési hajlandóságukról híresek a vállalatok. Szerintem az OS pont nem az a termék, amit érdemes így adni, de mint opció, baj nem lehet belőle. Az ingyenes herélt Windows és fizetős teljes értékű Windows meg szerintem már 10 éve téma, de szerintem ez sem jó ötlet. Inkább a Linux féle modell, vagyis legyen fizetős supportos opció aka. vállalati, meg egy ingyenes közösségi support nélkül, de funkcióban egyezzenek.

(#15) kekegsm válasza JasL (#13) üzenetére


kekegsm
őstag

Ott a pont az utolsó mondatban.

Én egyébként nem tartom hülyeségnek ezt a konstrukciót. Napi szinten találkozom olyan gépekkel, amiket 8-9-10 éve megvettek Windows XP-vel, és azóta is használják őket, de csak internetezni, meg megírni egy-egy levelet, és ennyi.

Az ilyen gépekre lenne jó, hogy egy új windows változathoz nem kellene új gépet is venni, mint az eddigi OEM vagy dobozos konstrukciónál.
Ezen felhasználóknak pedig tökmindegy a böngésző vagy a kereső.

[ Szerkesztve ]

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#16) Shreky válasza S.J.M. (#10) üzenetére


Shreky
tag

A teljes rendszer meg kijön vagy egy év múlva OOTY néven? (OS of the Year) :))

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#17) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Áh tanulnak tőlünk. Fizetős M0 mintája. :DDD

(#18) Vigneau


Vigneau
félisten

Érdekesnek tűnik. Kíváncsi vagyok rá, milyen összegekről is beszélhetünk a valóságban.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#19) leviske válasza pzstm (#7) üzenetére


leviske
veterán

De egy Windows esetében kérdéses, hogy ez mennyire működőképes. Gondolok itt első sorban a cikkben felvetett ingyenes alap verzióra.

Az Office esetében megoldható, hogy csak megnyitni lehessen vele fájlokat, meg stb, de ilyen megkötéseket nem lehet egy operációs rendszerbe beépíteni. Vagyis lehetni lehet, csak nem jó ötlet. Pláne, hogy milyen bugokat eredményezhetne (a fizetős felhasználóknál) az, ha előfizetéstől függővé tennék, hogy mit lehet telepíteni.

(#20) berVi


berVi
senior tag

Ha olyan kedvezo aru lesz, mint az Office 365, hajra. Tokmindegy, hogy 3 evente fizetek 100 dollart, vagy evente 30-at...

(#21) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Látom mindenkinek legszaladt a fantáziája a keresőmotor kapcsán.

Magyarországon (meg általában a volt keleti blokkban, ahol nagy hagyománya van a kalózkodásnak) teljesen mindegy mit találnak ki, mert a döntő többség úgyis crack-elt rendszert használ. A világ többi részén viszont életképes lehet, akár ugyanolyan feltételek mellett, mint a korábbi verziókban, hogy a Vista Basic (vagy mifene volt a neve) verzióban nem lehetett bekapcsolni a Hyper-V-t, nem volt Remote Desktop, meg egy csomó vállalati/professzionális felhasználásra jellemző funkció. Simán el tudom képzelni, hogy az ingyenes verzióban nem fog működni az egész telepítgetősdi (minden .msi és .exe ami írná a registryt nem fog lefutni) és csak a Store-t lehet majd használni, és valami minimális havi 1$ lesz a gamerek, Steam felhasználók és Tűzróka/Chrome rajongóknak való változat, és innentől kezdve valamivel komolyabb havi 5-7-10$ amiben van PowerShell, Hyper-V, Visual Studio, stb.

...szerintem.

(#22) pzstm válasza leviske (#19) üzenetére


pzstm
titán

én nem is erre gondoltam. A megnyitás meg mobilon megy (most már szerkesztés is ingyenes mobilon).

Arra gondoltam, hogy lehetne dobozos Windows is, vagy Windows 365, több gépre telepíthető, ajándék tárhely/szolgáltatás ahhoz is....

Havidíjas vagy éves előfizus konstrukcióban. Ilyesmire gondoltam, nem arra, hogy a featurek legyenek korlátozva, meg X összegért unlockolni lehessen őket

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23) King Unique


King Unique
titán

"olcsó, vagy akár ingyenes alternatíva" - hát nem tudom utóbbi valóban megvalósul-e, v jó ötlet?
Eleve home user igényeinek (nezetés, Skype, zenehallgatás, filmnézés) akár egy ilyen is megfelelne, ami ezeket vsz csak tudná, de akkor a funkciókban bővelkedő változatot, amiben Win10 esetében amúgy sok újdonság lesz, ki venné majd meg, ki fizetne rá elő? Másrészt ameddig home szinten, ennyire jelen van a virágbolti verziók használata, addig úgy is megoldják sokan a rendes, fullos verzió beszerzését....ami jellemző is, mert sokaknál a különféle Ultimate, Pro, Office esetében Pro Plus verzió van ilyen módon felrakva. :D
Előfizetős, havi, éves, v milyen formában történne, illetve egy OS esetében kicsit furán hangzik?

..

[ Szerkesztve ]

(#24) Duck663


Duck663
őstag

El tudom képzelni miket kreálnának, inkább nem kéne. A legjobb lenne, illetve én azt szeretném, hogy egy "üres" OS-t csináljanak, a vacak szoftvereik nélkül, majd akinek ami kell felteszi, böngésző, levelező, médialejátszó stb... mert amiket kreálnak az egy foshalom. Legalább valami külső alkalmazásként csinálnak, nem beletrutymákolva a rendszerbe, de neeem... Én még egy Win7 SP2-nek is jobban tudnék örülni.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#25) King Unique válasza Duck663 (#24) üzenetére


King Unique
titán

Windows eddig is "üres" rendszer volt, mert az említett progikat eddig is külön raktad fel, mivel a beépítettek nem mkinek feleltek meg.
"Én még egy Win7 SP2-nek is jobban tudnék örülni."....khm. ja, aminek 2015 januárban véget ér az alap supportja és utána 2020-ig, csak szimpla biztonsági frissítések mennek rá...gyanítom, h lesz rá SP2, de SP3 is. :D

(#26) opr


opr
veterán

Érdekesen hangzik, kíváncsi leszek a csomagokra és az árazásra. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27) Duck663 válasza King Unique (#25) üzenetére


Duck663
őstag

Üres volt, de mégsem, integrálva van a IE a WMP, a Win8-ba meg tudom is én még mi minden (Skype, Mail). De nem kellenek ezek vagy legalább lennének opcionálisan telepíthetők. A felhasználók nagy része nem is használja őket.

Én imádom az új, innovatív megoldásokat, de a Win8-al megjelent csempés agyrémtől, kifutnék a világból. Nálam ezzel annyira nem találtak be, hogy az valami hihetetlen. És simán még évekig képes leszek a Win7 használatára, a jól megszokott programokkal együtt, függetlenül attól, hogy még milyen frissítések érkeznek hozzá... Tudom azt, hogy véget ér a támogatása, de ahogy írtam is ÉN JOBBAN ÖRÜLNÉK!

Nálam itt lép fel az XP szindróma, de szerintem pár 100 millió felhasználó lesz még így!

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#28) King Unique válasza Duck663 (#27) üzenetére


King Unique
titán

Szerintem ez nem akkora gond egyáltalán és gondolni kell azokra is, akik nem értenek xy alternatívák beszerzéséhez, v épp adott helyeken nem megoldható mindenféle külső program felrakása. Azért egy olyan OS, amiben telepítés után még böngészni sem lehet, vagy zenét, filmet lejátszani, azért... Ha vki annyira testre akarja szabni, akkor próbálgassa a másik platformot!
Win8-nál ez a Skype, Mail és társai is csak egy dolog, nem muszáj használni, előbbinél is lehet asztalit felrakni stb..Csempe szubjektív, de ugyanúgy szerves része lesz a 10-esnek is, szal előbb-utóbb meg kell szokni. :))
Na igen...gyanítom, h lesz 7-es szindróma is, mivel az lett az új XP. De majd jönnek folyamatosan az új funkciók, technológiák támogatása, amik csak a 10-ben, v egy része 8.1-ben is elérhető lesz és szépen rákényszerül mki, h váltson, mármint aki majd használni is akarja azokat.

(#29) BatchMan


BatchMan
senior tag

Gondolom az előfizetéses megoldáshoz állandó netkapcsolat kell. Azt hack-elni nem tűnik egyszerűnek. (pl. egy World Wide MS-domainba be kell lépni használat előtt)
Offline-ra meg vehetsz fullos licence-t telefonos aktiválással...
Ehh. Alakul ez. Húsz év múlva ezer szálon fogunk nethez kötődni.

(#30) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Engem inkább az érdekelne, hogyan figyeli a MS az ilyen infói után a fogyasztók reakcióját.

(#31) Cathfaern válasza Duck663 (#27) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Bár legalább ~10 éves kérdés, de továbbra is él, hogy IE nélkül hogyan töltenél le böngészőt a gépedre? :) Plusz ha nem lenne benne zene/videólejátszó vagy képnézegető, akkor meg mindenki azon röhögne, hogy a windows még csak zenét se tud lejátszani alapból, bezzeg a linux. Szerintem semmi baj nincs, ha minden fontos programtípusból van alapból az operációs rendszeren. Fájni senkinek se fog az a nagyon max pár száz mB, akinek nem megfelelő az alap, az úgyis lecseréli.

(#32) tatararpad válasza Cathfaern (#31) üzenetére


tatararpad
őstag

Böngészőválasztó képernyő, szoftverközpont. Egyik se űrtechnológia. No meg ne tételezzük már fel egy mai okostelefonokon és tableteken élő embertől hogy nem tud magának alkalmazást keresni. A probléma meg nem is az volt hogy előtelepítettek, hanem hogy nem is igazán törölhetőek. Linuxon minden törölhető, ha már így fel lett hozva példaként.

[ Szerkesztve ]

(#33) szabonagyur válasza Cathfaern (#31) üzenetére


szabonagyur
félisten

Amúgy ez a vicces amit te is írsz, mindenki azzal jön, hogy nem kell ez meg az, a felhasználókat nem érdekli. Igen ez igaz azokra akik foglalkoznak a géppel, de aki csak bekapcsolja és használja annak elég a WMP is zenét hallgatni, IE is bőven jó (nekem is elegek pedig annyira nem alap szinten használom).
És nem utolsó sorban van nem egy alkalmazásuk amit szerintem a gépek nagyon nagy részén használnak még azok is akik amúgy mindent lecserélnek, pl: fényképnézegető, paint, képmetsző, szóval nem lehet ezt annyira megmondani, hogy átlag usernek ez sem kell meg az sem, mivel igen is szüksége van ezeker.

@(#32) tatararpad: már vártam mikor jelenik meg a Linux mint tökéletesség. Ne hasonlítgassuk a kettőt szerintem, mert ott is rámerőszakolják sok esetben az alapból települő böngészőt vagy bármi ilyet. És átlag user vagyok linuxon, és ott is azt látom megvannak az alap programok amik ott is ugyanúgy feltelepülnek.

És hogy ON is maradjak: majd kitalálják milyen lesz az előfizetői modell ha akarják.. céges szinten működik évek óta, itt is fog. Ha a cégek tudnak bérelni 1-1 office programot akkor itt is meg lehet majd oldani és ez így lesz a jó. Nekem pl WMC jól jönne de ezért a 8.1 Pro-t nem veszem meg, de a WMC-t meg hozzáadnám szívesen.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34) tatararpad válasza szabonagyur (#33) üzenetére


tatararpad
őstag

Én meg már vártam mikor kezdik el terelni Linux vs Windowsra terelni a témát, már a popcornt is bekészítettem. Még egyszer leírom: a problémája az volt, hogy alapból fent van, és nem törölhető. Ez így van Linuxon és Windowson. Linuxon törölhető minden, Windowson nem. End of story. Nem mellesleg a Windows 10 nem egy megoldást vesz át most a Linuxtól (szoftverközpont, csomagkezelés, frissítési csatornák).

[ Szerkesztve ]

(#35) szabonagyur válasza tatararpad (#34) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha átvesz valamit az a baj, ha nem úgy csinálja az a baj, sosem lesz semmi jó...
Amúgy meg ne gondolja már mindenki azt, hogy az összes windows felhasználóak első dolga lenne törölni minden alkalmazást... nem egy gépet látok nap mint nap aminél még a tálcára tűzött alkalmazások is a gyári sorrendben vannak (vagy a háttér is valamelyik gyári), mellé rakva a saját és ennyi mivel nem érdekli. Nem több száz Mbyte-ot foglalnak el a gépből.. ezt kéne megérteni, hogy nem mindenkinek első dolga az utolsó mappáik személyre szabni a rendszert és szerintem ez a többség.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#36) Cathfaern válasza tatararpad (#32) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Böngészőválasztó képernyő mögött mi van? Egy weboldal? Ha igen, máris van böngésző a windowsban alapból. Vagy előre csomagolnak a rendszerhez böngésző telepítőket? Ha túl is lépünk a miért pont azokat részen, akkor is előjön az a probléma, hogy mi van ha a user feltelepíti azt a már több éves böngészőt, majd nem frissíti? Weboldalak se jelennek meg jól, biztonsági problémákról nem is beszélve.

"No meg ne tételezzük már fel egy mai okostelefonokon és tableteken élő embertől hogy nem tud magának alkalmazást keresni."
Nem tudnak maguknak alkalmazást keresni. Tablet / okostelefon vonalon ott vannak a store-ok, amik hatalmas segítség. De ott is igazán a kiemelt appokat töltik le sokan (nagyságrendi különbség van pl. iOS esetén a toplista első 10 helyezettje, és az utána jövő appok között). Windows-on bár van store, nem igazán elterjedt, nagyon sok program nem található meg ott.
Továbbá ha gondolod megkeresem azt a tanulmányt miszerint az okostelefon felhasználók több, mint fele nem telepít semmit az okostelefonjára (meg is kerestem: [link]).
De továbbmegyek, szerinted mekkora sikere lenne egy olyan okostelefonnak, ami egy store-t leszámítva semmit se tartalmazna? Értsd: nem lehet vele telefonálni, sms-t írni, zenét hallgatni, semmit.

Az hogy nem törölhető, valahol jogos. De Windows 8 óta a nagyon alap és régről megmaradt dolgokat (notepad, paint, wmp) leszámítva minden "külső" alkalmazásként működik (mail, skype, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#37) tatararpad válasza szabonagyur (#35) üzenetére


tatararpad
őstag

Egy szóval nem mondtam, hogy baj, legalább valami értelmes dolog is kerül az új rendszerbe. Azt is meg kell érteni, hogy a lehetőség /= kötelezettség. Az, hogy még lehetőséget adnak a testreszabásra, miért zárja ki azokat, akik nem akarnak élni vele? Inkább csak bővíti a felhasználók körét.

(#38) szabonagyur válasza tatararpad (#37) üzenetére


szabonagyur
félisten

Adnak lehetőséget testreszabni szerintem így is eleget az, hogy nem tudsz mindent gyökeresen kiírta nem olyan vészes dolog. IE, WMP szolgáltatás szinten is kikapcsolható, soha nem kell találkoznod vele, appok törölhetőek.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#39) King Unique válasza tatararpad (#34) üzenetére


King Unique
titán

Ez probléma, h vannak a rendszerben beépített alkalmazások...? :U
Felhasználók nagyja ezt sosem panaszolta Windowson, ha épp nem felelt meg neki IE, felrakott 1 perc alatt egy FF-et aztán kész. + Átlag user soha nem akarja olyan szinten legózni, megfaragni a rendszert, mint egyes IT-s szakik, de nekik azért van ott külön játékszernek a Linux... ;)
Szoftverközpont, csomagkezelés ás társai esetében csak egy PowerShellben működő csomagkezelő merült fel eddig, nem minden, a másiktól átvett dolog. PowerShell, ki használja azt? A szakik, mert átlagember nem, az biztos.

(#40) szabonagyur válasza King Unique (#39) üzenetére


szabonagyur
félisten

+1 IT szakik most is az utolsó darabig szét tudják szedni a rendszert, úgy alakítják ahogy kell.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41) tatararpad válasza Cathfaern (#36) üzenetére


tatararpad
őstag

Sőt, a Windowsban még JS/HTML értelmező is van, ne nevezzük el az egész Windowst vagy Steamet egy mindennapi használtra szánt böngészőnek? A biztonsági kockázatról pedig pont az IE kapcsán érdekes beszélni, az a 30% XP felhasználó mennyire tudott friss IE-t telepíteni a gépére, úgy hogy csak IE9 volt maximálisan elérhető a rendszerére pont ilyen beágyazási/üzletpolitikai okokból? Ellentétben veled most nem keresem meg azt a tanulmányt, hogy a FF/Chrome felhasználók frissítési hajlandósága mennyire magas, de emlékeim szerint masgabb, mint az IE.

Továbbra sem az volt a gond, hogy előtelepítve alkalmazások vannak valahol, hanem hogy nem törölhetőek. De a "tanulmánynál" maradva, az a maradék 35% is okostelefont vett volna, ha nem telepítheti rájuk a saját alkalmazásait? Mi van ha ez a 35 pont az a fizetőképes kereslet, aki nem 15000 forintos telefonokat vásárol, hanem nagyobb haszonkulcsos modelleket? Kijelenteni/sugallni, hogy mert 65% nem tölt le appokat, ezért az nem is fontos funkció, elég felemás dolog így. A piacokat összemosni meg végképp az. Az asztali gépnek sem rójuk fel, hogy nincs benne integrált billentyűzet, mikor a notebookban van.

[ Szerkesztve ]

(#42) Garada


Garada
őstag

Pont erre gondoltam hogy előbb utóbb ms fejében is megfordul ez a lehetőség.

(#44) total90


total90
veterán

Szerintem jo otlet, Office-t is igy hasznalom, Adobe csomagot is... jo dolgok ezek, mert ha mar nem kell, akkor lemondod. A masik, hogy nem egyszerre sok penz es mindig ott a legujabb cucc :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#45) King Unique válasza #32839680 (#43) üzenetére


King Unique
titán

8-ról ingyenes 10-re váltás lehetőségét korábban is pletykáltál, majd elválik mi lesz.

Elképzelhető ilyen rendszer, bár ott van benne a kis kellemetlenség, h kell majd mellé + külső adattár is, mert ha lejár előfizetés, cuccaidat gépről, OneDrive-ról mihamarabb át kell költöztetned máshova, ha a rendszert nem fogod tudni használni. Na persze adatokat külön partícióra tenni, új OS telepítése másikra is nyilván szóba jöhet.

amúgy a sok csálé ár nélküli open source alternatíva miatt kényszerülnek rá egyik oldalról a fizetős rendszerek, szoftverek gyártói is ilyen húzásokra...

(#46) szabonagyur válasza tatararpad (#41) üzenetére


szabonagyur
félisten

XP hogy jött ide meg az IE? Ameddig az XP támogatott volt addig elérhető volt rá a legfrissebb IE. Vista sem kapta meg a legújabbat már hiszen az is csak kiterjesztett támogatásban van most, Win7 esetében is kérdéses az IE12..

FF/Chrome meg megint hülyeség amikor automatikusan frissül mindenféle kérdés nélkül...

Amúgy meg érdekes ez a kijelentés dolog: te kijelentetted, hogy egy tök üres rendszerre van szükség, ezt el kell hinni, de az, hogy más eszközöknél, felméréssel alá támasztva van, hogy nem foglalkoznak a dolgokkal az emberek azt nem kell elhinni.

Mutass már egy felmérést amit nem az IT függők körében csináltak arról, hogy igen nekik nem kell semmi bele gyárilag majd ők rárakják.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#47) tatararpad válasza szabonagyur (#46) üzenetére


tatararpad
őstag

Már bocsáss meg a személyeskedésért, de ha nem tudsz olvasni, fölösleges válaszolnom. Egyrészt alapból nem a te kommentedre ment a válasz, másrészt biztonsági kérdésről volt szó az előtelepített böngésző kapcsán, miért az én hibám, hogy az IE nem frissül automatikusan, harmadrészt a FF és Chrome az XP támogatásának lejárta után is elérhető volt rá, negyedrészt sehol sem mondtam, hogy csupasz rendszer kell, és hogy a népek vasvillával tüntetnek érte az utcán. Sok mindent nem szeretek, de azt végképp nem, mikor elkezdik megmagyarázni azt amit nem is mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#48) Aflamin


Aflamin
tag

Ez ázért van az "Egyéb Hardverek" kategóriába mert hardvert is lehet majd bérelni hozzá? :)

(#49) szabonagyur válasza Aflamin (#48) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem lenne hülyeség és szerintem simán bejöhet a dolog, cégek is tudnak bérelni gépet, hardvert szóval miért ne jön el a magán személyek ideje is :P

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#50) Sub-ZeRo válasza F_Zolee (#17) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Made my day! Itt van végem. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.