Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Boxi88


Boxi88
őstag

Gondolom ennek a hírnek főleg olyanok örülnek akik kicsit megjárták az előzőverzióval. :U

(#2) Avicularia válasza Boxi88 (#1) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem ilyen nem volt,mert Magyarországon nem is kerültek forgalomba ezek az asus notik.

(#3) gabor85


gabor85
őstag

néha előnyös ha kicsit később érkeznek meg a szállítmányok kis hazánkba.

(#4) D1Rect válasza Boxi88 (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Felhasználói szinten vihar a biliben.

Nem a userek szívnak ezzel nagyot.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5) dean23


dean23
csendes tag

Három hete adtam le a rendelést, rá két napra már le is állították a forgalmazást. Ma rákérdeztem az eladónál, hogy mikorra várható, de halvány fogalma sincs. Lehet várnom kell még újabb 3-4 hetet az átvételre.

(#6) lujó55


lujó55
őstag

akinek kell a state-of-art cucc, a legújabb mindenből, az járhat így...

(#7) mr-ecomin


mr-ecomin
csendes tag

Még jó hogy ne elöbb vásároltam Sandy Bridge-s laptopot :D

''Az, hogy nem hoztál nekem sütit, bunkó, tirpák dolog volt!...''

(#8) audi100td válasza mr-ecomin (#7) üzenetére


audi100td
nagyúr

Meg jo, hogy ugy is kicsereltek volna. :)

(#9) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Az ASUS webes beazonosítója még jól jöhet a matricahamisító brigádok ellen! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#10) Alchemist


Alchemist
addikt

Számoljunk csak... hány SATA csatornát is használ egy noti? merthogy a "hibás" chipkészletben is a két gyorsabb SATA port egyébként hibátlan.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#11) Jester01


Jester01
veterán

Nem is tudtam, hogy az asus alsónadrágot (boxers) is ad a laptop mellé ajándékba :DD

Jester

(#12) Srodney


Srodney
senior tag

érdekes milyen hamar sikerült "elsimítani" az intelnek és a gyártóknak ezt a hibát... ;)

(#13) Ratman


Ratman
tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy mikor érkeznek majd a jó ASUS alaplapok.

(#14) Chaser válasza Alchemist (#10) üzenetére


Chaser
titán

Ált-ban 2, egy hdd és egy optika, de ha van rajta esata és használják is akkor 3.
A radiumnál már láttam SaB asus gépeket, nincsenek is olyan elszállt árban.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15) antikomcsi válasza Alchemist (#10) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az attól függ, milyen noti?

Volt már nállam olyan, amibe gyárilag 2db. 320-as hdd volt raid tömbe, egy optika, és e sata port is. És ez egy 180K-s i5-ös gép volt, szóval nem is a legdrágább.

A másik két port pedig külön vezérlőről működik, nem a hibás lapka vezérli.

(#16) Tonyius777


Tonyius777
tag

Én arra lennék kíváncsi hány embert rúgtak ki a hiba miatt.
Tervező + a Tesztelő csapatot?
Vagy most ingyen dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Tony

(#17) VIC20


VIC20
őstag

Ez igen! Én meg már azt hittem, hogy év végéig kell várnom az új konfigra.. aztán tényleg (de most már nem foghatom az Intelre... :DDD )

Azért kíváncsi vagyok, mikor jönnek az első hibátlan, asztali gépbe szánt alaplapok.

(#18) atti_2010 válasza Tonyius777 (#16) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Igen ez nagyon érdekel minket, talán részvényes vagy az Intelnél? Egy jó szakít soha sem rúgnak ki csak úgy mert elnézett egy tranzisztort, meg van erre is a keret hogy az ilyesmit pótolják, pláne Intelnél.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#19) D1Rect válasza Tonyius777 (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

"Én arra lennék kíváncsi hány embert rúgtak ki a hiba miatt."
Ha tippelnem kéne senkit.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#20) Chaser válasza atti_2010 (#18) üzenetére


Chaser
titán

Valószínűleg ilyen tételnél nem rúgják ki az elkövető emberkéket..te se gondolod komolyan.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21) Tonyius777 válasza atti_2010 (#18) üzenetére


Tonyius777
tag

Azért ha belegondolunk, milyen következménye lehetne egy ilyennek Atomerőművekben, Autókban/Repülőkbe vagy robbanószerkezetekben akkor nem hinném, hogy szemet takarunk és marad a minden a réginél.

Nem vagyok Intel részvényes csak érdekelt volna, mert azért nem kevés pénz és munka ez az egész.
Gondolom cégen belől lesz azért ennek következménye. De lehet, hogy majd hallunk még erről.

Tévedni emberi dolog de azért vannak komoly csapatok ha azok is hibáznak akkor ez szabotázs :)

Üdv:Tony

(#22) Kobe


Kobe
veterán

az asus magyarorszag szerint egyelore bizonytalan, pontosan mikor erkeznek meg az n53SV-k. Az viszont eleg biztosnak tunik, hogy az i5-os es az i7-es valtozat is rogton elerheto lesz, ugye eddig csak az i7est lehetett elorendelni....

(#23) davep válasza Tonyius777 (#21) üzenetére


davep
tag

Azért azoknak mind a hardverét, mind a szoftverét több évig tesztelik minden szituációban. Mellesleg ez hiba nem egy hűdeóriásifatális tévedés. Az átlagfelhasználó csak akkor találkozhat vele, ha elég gyenge a gépe szelőzzése, de akkor kicsi rá az esélye és nem mellesleg ugye a 6gbps-es SATA portok vígan üzemelnek. Például a notik nagyon elenyésző hányadát érinthette volna, mivel azok ritkán használnak két sata portnál többet.

Machete don't text

(#24) atti_2010 válasza Chaser (#20) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ez egy egész csapat hibája lehet, nem rúghatnak ki mindenkit mert hiába adnak fel hirdetést a Blikk-ben nem találnak másokat.

Tonyius777Atomerőművekbe csak több éves tesztelés után szerelnek be dolgokat.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#25) D1Rect válasza Tonyius777 (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

"Gondolom cégen belől lesz azért ennek következménye."

Nem ismerem az Intel belső felépítését, de ilyen szinten már nem szokás az embereket "kirúgni".
Nem jóskapista bt. ahol rosszul teszed a deszkát kirúgnak mert holnap 32-en állnak sorba deszkapakolónak.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#26) Avicularia válasza Kobe (#22) üzenetére


Avicularia
veterán

de ahogy elnéztem az árakat,az i5-ös lesz annyiért mint amennyiért az i7 volt kint (250K)

(#27) Chaser válasza atti_2010 (#24) üzenetére


Chaser
titán

$ 10 v 100 M-ekről lehet szó, nem jótékonysági intézmény az intel, legalábbis eddigi munkássága alapján nem úgy tűnt:) Aki ilyen hibát okoz még csomagolást se bíznék rá a továbbiakban, nemhogy fejlesztést. A saját cégünkből ítélve sokkal kisebb hibákért szó nélkül lapátra tesznek bárkit ilyen tételnél, ilyen munkánál globális szinten találnak munkaerőt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) Kobe válasza Avicularia (#26) üzenetére


Kobe
veterán

és hol nézegetted az árakat ? :) csak mert sehol nincsenek még fenn.....r**ium féle viccegyletet hagyjuk, ha megnézed, akkor tették fel az árakat amikor még a hibás verzió is 2-3 hetes határidővel volt csak előrendelhető....szóval kb 2 hónapra előre megjósolták hogy mennyi lesz egy még meg sem jelent termék ára ? devizakockázat, SB balhé esetleges áremelő hatása, stb smafu nekik ? :) majd ha legalbb 3 boltban készleten is lesz, akkor lehet emgmondani az árát, addig szerintem felejtős még csak megtippelni is.....

bár mióta bejelentették a dell xps l502x et, nem tartom olyan húdejó vételnek az asust....gyenge klaviatúra, no 9 cell akksi, a dell kb ugyanezt fogja tudni ugyanennyiért

[ Szerkesztve ]

(#29) Z86 válasza Kobe (#28) üzenetére


Z86
őstag

"bár mióta bejelentették a dell xps l502x et, nem tartom olyan húdejó vételnek az asust"
Ezt tudja az asus is, éppen ezért jönnek ki mindig mindennel korábban, mint a neves gyártók. Aztán olyan is az eredmény. ;]

(#30) Kobe válasza Z86 (#29) üzenetére


Kobe
veterán

szerintem te kevered az asust az acerral....előbbira messze nincs annyi panasz és meghibásodás is töredéke az acernak....
az asus n53asával nem lenne semmi baj. Egy baromi jól összerakott gép, amit ha tökéletesítenének, simán olyan "vizuális védjegye" lehetne az asusnak, mint az apple vagy a sony sajátos designja. Minden jól össze van rakva, jó minőségű fém (szerintem jobb, mint a dell XPS-en, vastagabb, érezhetőbb, hogy fém - az xpsnél én először rákérdeztem hogy tuti fém? ).
Egyetlen őrjítő hibája van - és az a billentyűzet. Baromi gagyi, furcsa ráfektetni a kezed, elég kis nyomásra is horpad egy tenyérnyi felületen, túl közel állnak egymáshoz a gombok, ami sokmindenre jó, zizegnek a billentyűk (az egyes billentyűk sem állnak stabilan a tengelyük körül, lazák) Ha pl a K52esekhez hasonló szigetes billt raknak bele, azt mondom best buy, hiába hd ready csak és 6 cellás akksi, elnézem neki azért az árért. De a bill miatt inkább elgondolkozok azon a +10-20 ezren a dell vagy valami másik gyártó javára.....vagy vettek volna 110 ezerért egy samsungot és szedték volna szét tervezés előtt....na ott a legolcsóbb kategóriában is erőből kell tenyerelni a klaviatúrára, olyan tartása van.

[ Szerkesztve ]

(#31) Avicularia válasza Kobe (#28) üzenetére


Avicularia
veterán

igen,a radiumos árat írtam,máshol nem nézegettem,mivel megvettem az új notit,most egy ideig elleszek ezzel

(#32) Kroni1


Kroni1
veterán

Szép.. Egész gyors az ASUS.

(#33) Kroni1 válasza Avicularia (#26) üzenetére


Kroni1
veterán

Akkor ugy néz ki a visszahívás miatti többletköltségeket majd a vásárlók fogják szép lassan kifizetni..

(#34) dean23


dean23
csendes tag

Egyelőre a hiba előtti áron rendelhetőek ismét az ASUS-ok onnan ahonnan 3 hete rendeltem.

(#36) flexxx2


flexxx2
őstag

Nekem felesleges ilyen notebook.

(#37) Avicularia


Avicularia
veterán

Ma kaptam egy emailt az extreme digitaltól,hogy átvehetem a február másodikán megrendelt asus n53sv laptopot az eredeti áron,249.990 forintért.Tehát nem ment fel az ára.

(#38) Z86 válasza Kobe (#30) üzenetére


Z86
őstag

Nem keverem össze őket, csak mostanában olvastam egy cikket az asus sötét oldaláról, aztán beleolvastam az asus topikba, ahol éppen a K52 szériahibájáról diskuráltak. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) ali75


ali75
aktív tag

"New Revision" cimke van az új gépeken???Ja hallottam hogy bluetooth sincs benne!Igaz ez?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.