Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yeffy


Yeffy
veterán

Orom ilyen hireket olvasni, remelem, sikerul novekedniuk tovabb, sok sikert a csapatnak! :K :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#2) nullpoint


nullpoint
senior tag

Mi ez az internet nélküli használat kihangsúlyozása?
Blender, autocad, 3dsmax, catia, solidworks, stb. mind mennek internet nélkül.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#3) hallador válasza nullpoint (#2) üzenetére


hallador
addikt

És ezek közül melyik megy tableten? Mert szerintem itt pont az a lényeg,hogy ez a progi alkalmazható tableten is az autocad, meg a 3dsmax meg nem tudom mennyire.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#4) nullpoint válasza hallador (#3) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nem a tableten való működés volt kihangsúlyozva hanem az OFFLINE működés. ;)

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Paint 3D is megy offline 😎

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) opr válasza nullpoint (#4) üzenetére


opr
veterán

Az OFFLINE mukodes, TABLETEN volt kihansulyozva. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) nullpoint válasza opr (#6) üzenetére


nullpoint
senior tag

Még mindig azt nem értem miért akkora nagy szó hogy egy program offline működik :)

Most a platformtól tekintsünk el.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#8) chipesz válasza nullpoint (#7) üzenetére


chipesz
őstag

Én sem értem, miközben olvastam a cikket pont ez jutott eszembe, hogy mi is ebben a nagy truváj?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#9) opr válasza nullpoint (#7) üzenetére


opr
veterán

Pont ezaz, hogy ha a platformtol eltekintunk, akkor semmiert. :DDD
Azert nagy szo, mert eddig ha szo volt hasonlo komolysagu approl, az mindig ugy mukodott meg terv szerint is, hogy a cloud szamol, a tablet meg gyakorlatilag egy GUI. Azert nagy szo, mert az, hogy offline mukodik, azt jelenti, hogy megoldottak a sracok, hogy eleg legyen egy tabletnyi kraft.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.