Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Iggeeen! Ezzaazzz! Gogo MS! :DD Rekt iOS! ;]

Nemrég szerváltam apróról T100-at, és ugyan még nem laktam be, de a korábbi Win tabletes tapasztalataimból már tudom, hogy szeretni fogom! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) edari


edari
őstag

Váratlan fordulat.

(#3) vodkaboy22 válasza edari (#2) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Szerintem semmi váratlan nincs ebben az APPLE tabletek az elmúlt két évben szinte semmit nem fejlődtek nem tudtak újat felmutatni, így régebbiek újra cserélése sem volt annyira "izzó" feladat az embereknek. Illetve annyira nem volt már érdekes a cucc mint régen.
Míg az MS tényleg sokat fejlődött, és új vonzó dolgot "talált" ki az ANDROID meg csak simán jobb és jobb mint pár éve volt sokkal olcsóbban mint az APPLE.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#4) xmaas


xmaas
őstag

Illetve a tobbi gyarto masinaja is utolerte minosegben az Apple cuccokat es lassan raebrednek az emberek hogy gyokerseg kifizetni szinte 100% ugyan azert a termekert dupla annyit csak azert mert egy alma logo van rajta .

(#5) #52815360


#52815360
törölt tag

Nem mintha nehéz lenne növekedniük arról a csodás részesedésről :DDD

(#6) Raysen623


Raysen623
addikt

Azért ne túlozzunk már ekkorákat....Az MS végre összerakta a táblagépét, ami már jónak mondható, amiért gratula jár neki, hiszen mondhatni hiánycikk volt. Az üdvösség azért még odébb van.
Apple-nek nem igazán kellett újat kitalálnia, mivel még ma is nagyon jó és jól is tudja azt amit egy tabletnek tudnia kell. A Droid pedig max magához képest tudott javulni, de anem a konkurenciához ;] Otthon van belőle kettő is, de nagyon gázosak. Egyiket sem használom, mert számomra életképtelen és ocsmány a felülete. Mókolni meg mókoljon a halál. Adják úgy, hogy ne kelljen vele tökölni órákat...ez még várat magára, de lehet jóval több pénzért már kapni rendeset is, de akkor meg már inkább Apple :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) Zanik válasza vodkaboy22 (#3) üzenetére


Zanik
addikt

Egyetértek. Van itthon egy iPad 3, és iOS 9-cel is simán elég a teljesítménye arra amire az asszony használja. Szóval semmi nem indokolja hogy leváltsuk egy Air 2-re, az iPad Pro meg már szinte túlzás otthoni felhasználásra. Közben egy jó hardverrel ellátott Win8/Win10-es tabletet töredék áron megkap az ember.
Egy dologra lennék csak kiváncsi, hogy az eladott darabszámokon túl milyen arányú a realizált haszon az egyes platformokra levetítve! Mert az Apple ott mindig felül teljesít.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#8) totron válasza Raysen623 (#6) üzenetére


totron
addikt

Már megint lépcsőfokok letagadásával igazolódik az Apple-fanság. Nem mindenki mókolós típus vagy van elég ideje testreszabni, de mindig nehéz elnéznem, mikor tények ferdítése, mesterséges szakadékok képzése kell ahhoz, hogy a hozzászóló - saját maga felé is? - bizonyítsa, hogy mennyivel jobb és alternatíva nélküli a fehéralmája. Írd egyszerűen azt, hogy szereted és ez egy szerelem részedről, szerintem aligha vétózható állapot. ...ne pedig a környezeti tényezők alakítgatásával nyerje el piedesztálját az imádott cucc. Akad ott jó androidos tábla is, mint tudjuk. Nem az ízléskülönbségekkel és irányokkal van a baj, hanem ezzel az éretlen és fals érvendszerrel, ami annyi - főleg alma-fan sajátja.

(#9) smkb


smkb
őstag

A baj csak az, hogy a win10 továbbra is alkalmatlan tablet os- nek.A tabletoptimalizált appok választéka évek óta zéró és pocsék. Tulajként mondom. Desktop alkalmazások használata meg borzasztó körülményes és idegesítő egy 8 colos tabon. Képtelenség a desktop programok kezelése gördülékenyen. Jobb egérgomb? Hosszan nyomott jobb egérgomb? Stb... Egy total commander is felborzolja az ember idegeit. Tabos alternatívák meg nincsenek, mivel a kutya sem fejleszt rá, mert a béka segge alatt a részesedés ( wines telóké tovább csökkent), meg miért is tenné a fejlesztő, ha semmi nem kötelezi hogy ne desktop uira fejlesszen. Ugye ios és androidon eleve az egész rendszer kizárólag ezen alapszik. Viszonylag kis kijelzőkön tacsis ui. Rengeteget számít, hogy a fejlesztők eleve abban gondolkodnak, hogy az emberek 5-10 col közti felületen kezelik az alkalmazást. Egy rendes 10 col feletti monitorokra teljesen máshogy kell uit tervezni, mint a kisebbekre. Marhára nem elég az, hogy mondjuk azonos a felbontás egy 23 colos monitoron, meg egy 5 colos telón.

(#10) aronocs


aronocs
tag

"de még inkább a szélsebesen terjedő Windows 10-nek: ezzel a rendszerrel a táblagépek már fel tudták venni a harcot a prémium szegmensben uralkodó Apple-lel, illetve a közepes és alacsonyabb árkategóriában sikeres androidos masinákkal"

Ezzel nem teljesen értek egyet. A Windows 10 használhatósága tableten, tehát nem convertible gépen a fasorban nincs egy Apple vagy Android masinához képest.
Mondom ezt úgy, hogy Windows 10 tabletem van, nem véletlenül, de néha azért földhöz vágnám egy-egy egészen egyszerű feladat megoldása közben. Az tény, hogy egyelőre bevallottan nem tablet-barát ez a platform, szóval várjuk a frissítéseket.

szerk.: smkb kolléga megelőzött, pontosan erről van szó.

[ Szerkesztve ]

Aut inveniam viam aut faciam.

(#11) -Alvin- válasza totron (#8) üzenetére


-Alvin-
tag

Szerintem is vmi hasonló zajlik le az apple fanokban :D

Az apple termékei jók, szrtem senki sem vitatja. Viszont kár összevetni a felhasználói élményt egy alacsonyabb árkategóriás androiddal vs apple termékkel. Androidnak nagy előnye és hátránya h sok hardveren elmegy, míg applenél nem kell százfele optimalizálni.

De hogy konkrétumot is mondjak ha nexus készüléket veszel pl egy nexus 9et semmivel nem lesz rosszabb a felhasználói élmény mint apple termékkel, árban nexus 9 kicsit olcsóbb.

A windows tabletek meg fel fognak zárkózni apple kárára, végülis teljes értékű desktop gépet lehet majd varázsolni belőle.

(#12) idioty válasza totron (#8) üzenetére


idioty
tag

Szeretem az ilyen hozzászólásokat: hogy van egy felhasználó aki szereti az Apple-t, leírja, hogy van neki Androidja, és írja, hogy egyáltalán nem jön e az Android neki, jobban szereti az Apple-t...
És erre válaszként jön, hogy ez Apple fanatizmus. :C :C

Egyébként a cikkhez hozzászólva: nemrég olvastam egy másik cikket máshol, ahol meg pont a totál ellenkezőjét hozták ki. Hogy a Microsoft kárára nőtt az Apple eladása. Ha kell, én is biztos találok olyan statisztikát, ahol az Android nőtt az Apple és Microsoft kárára.

Amúgy az iPad eladás szerintem is másabb, mint az iPhone-é. Az iPad nem annyira személyes használati tárgy. Egy család egésze használja, míg telefonja lehet külön van minden családtagnak. Szóval ezen okok miatt kevésbé veszik észre a felhasználók, hogy "elavult", kellene az újabb. Meg persze azért is, mert évek óta nem jött komolyabb ok, hogy vegyen újat a felhasználó.

vót de egyelőre nincs

(#13) BoC1ka válasza xmaas (#4) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Khm. Galaxy tab s, sony tabletek biztos vagy a dupla annyiban?

YNWA

(#14) idioty válasza -Alvin- (#11) üzenetére


idioty
tag

Egyébként ezeket a hozzászólásokat is szeretem úgy általában.
Az androidos felhasználók nagy része kijelenti, hogy dupla áron árulja az Apple a termékeit.
Míg jön egy másik, aki azt mondja, hogy nem az olcsó Androidos készülékekkel kellene összehasonlítani:
"árban nexus 9 kicsit olcsóbb."
Most akkor fele annyi vagy kicsit olcsóbb egy hasonló felhasználói élményt nyújtó eszköz!? (költői kérdés akar lenni, nem konkrét választ várok...)

vót de egyelőre nincs

(#15) totron válasza idioty (#12) üzenetére


totron
addikt

Ha csak ennyit közölt volna..az rendben is lenne. Kifejtettem a gondom.

(#9) smkb, ezzel az átlagember nem foglalkozik, inkább kalimpálnak, idegeskednek fölöslegesen, de a trendnek le kell követve lennie.

(#16) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez szerintem jó hír minden vásárlónak, mert nagyobb esély van a versenyre, mind az ár, mint a technológia területén. Amúgy szerintem a Windows nagy számait inkább az olcsóbb javarészt "noname" kínai wines tabletek hozták, nem a Surface Pro/Book szerű horror árú megoldások. Az Apple "piacvesztése" sem függ komolyan össze az MS térnyerésével. Náluk egyszerűen nem frissítenek a korábbi vásárlóik újabb modellekre, mert totál semmi szükség nincs évente, sőt kétévente tabletet cserélni. Az iPad 3/4/Air, a minikről nem beszélve teljesen használhatóak még. Nincs ok a cserére, telítődött a piacuk, ergo csökken az eladás.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Akinek iPhone-ja és Mac-e, esetleg még Apple TV-je meg Apple Watch-a is van, nem nagyon fog Windows-os tabletet venni. Az Apple ökoszisztéma még mindig a legjobb.
Egyébként örülök, hogy vannak már jobb Windows-os tabletek, bár azért még vannak hibák, ahogy olvasom.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#18) zsola32


zsola32
őstag

Személy szerint egyre jobban utálom a win10-et.
Idegesítő hogy minden héten van valami ami nem úgy működik ahogy kellene.
Wps telót és win10-es asus t100-at használok.
A mai origo-s cikk a winről, meg még jobban kiakaszt.

(#19) Jeanne d'Arc

En soha nem vennek ipaden kivul mas tabletet. Nekem ő az etalon, es szerintem a legjobb a piacon.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#20) -Alvin- válasza idioty (#14) üzenetére


-Alvin-
tag

Mindig az a kérdés ki mire akarja használni...
De igazad van ne legyen általánosítva, egy 4 magos 2 giga rammal 16\32gb tárhellyel rendelkező anrdoidos tablet android 5os verzióval jól működik és kb 70-100 ezer forint ami kevesebb mint egy ipad ára (170e).
[link]

A te hozzászólásod meg nem tartalmaz semmi építő jellegűt, csak gúnyt.

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

Lassuk be az apple mostanaban sok mindent nem villantott tablet fronton. A prot hagyjuk, mert mint minden hasonlo besorolasu termek, nagyon kis reteget celoz meg.
Kivancsian varom, hogy mit alakitanak a kovetkezo generacioknal.
Win10 tablet nem rossz egeszen addig, amig nem kell hozza valamilyen alkalmazas... Illetve nalam a kezelhetoseggel is voltak problemaim. Bar az teny, hogy az apple okoszisztema nincs meg, igy pont nalam nagyot tudna szakitani a w10, mert pc-n az van, telom ami iphone, mar csereerett es tableten is gondolkodom...
Ha nem javulnak ilyen teren, akkor eleg egyertelmu, hogy a wint elengedem es elkanyarodom ios/osx iranyba.

(#22) hroberto válasza szabogabor10 (#17) üzenetére


hroberto
veterán

Lehet, hogy a legjobb az ökoszisztémájuk, de olyan árat kell fizetni ezért amit nagyon sokan nem tudnak megfizetni, és aki meg tudná az sem biztos, hogy meg akarja.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#23) Hank18


Hank18
csendes tag

Gyerekek, az androiddal az a legnagyobb baj es azert szolja le mindenki, mert egy 15 ezer forintos kinai sz...rt vett es docog rajta. Nekem Nexus 9 van 32gb LTE es Air 2rol csereltem le. A legviccesebb persze az volt mikor a 400 fontos apple ipad helyett az angol argosban megvettem 260 fontert a fullos Nexust. Hozzatennem ugyanez van a telefonoknal. Mikor valakitol azt hallom az android milyen hasznalhatatlan tobbnyire kiderul h valami samsung young duot hasznal. Erre csak annyit tudok mondani, hogy probald ki Samsung Note 5-on. Az van egy arban az Iphonenal. Na az mar megadja azt amire vartal es garantaltan nem fogsz csalodni.

Hank18

(#24) buvartacsko


buvartacsko
addikt

egyébként nem értem miért van automatikusan igaza annak aki fikázza az applet, és miért egy b*zi újgazdag apple fan az akinek vannak apple termékei és szereti. illetve azt sem értem, hogy ez miért zárja ki azt, hogy az illető ért bármihez is. :F

(#25) Zanik válasza hemaka (#21) üzenetére


Zanik
addikt

Igen, ezzel az ökoszisztéma dologgal egyetértek. Sajnos ahhoz a tableten és telón túl a számítógépet is hozzá kell igazítani a dologhoz, és iPhone ill. iPad mellett pont a Windows-os PC-vel való szinkronizálás az egyik legnehezebb (Mac-en biztos flottul megy). Közben apósom boldogan használja a win notit és win tabletet szinkronizálva.
Alapvetően én még mindig az iOS-t tartom a legördülékenyebb és "bolondbizotsabb" mobil op-rendszernek. A kis számú hardvervariáns sokkal jobb optimalizálást tesz lehetővé. Elég csak megnézni hogy szoftververziók tekintetében mennyire szétzilált az Android az iOS-hez képest. Ez egy nagy előnye az Apple-nek szerintem.
Ugyanakkor egyre több olyan droidos készülék van a piacon amiknél látható a fejlődés, hogy már nem egy vérgyenge hardverrel próbálják az arra alkalmatlan verziójú Android futtatni ill. a gyártóspecifikus GUI-k is egyre pofásabbak. Nem tartom azt sem kizártnak hogy előbb-utóbb elhagyom az iOS-t egy másik platform kedvéért.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#26) mike1334


mike1334
veterán

Nem csodálom, tabletnek sztem a win tökéletes. Most win telóm van és androidos tabletem, jövő ilyenkor fordítva lesz sztem :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#27) Fejvadi válasza edari (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nincs ebben semmi váratlan.

(#28) csongi


csongi
veterán

Azért van ám keveredés rendesen :)
Op rendszer semmit nem ér hardver nélkül és ugyan ez fordítva.
Az IOS csak saját pár cucaikra kell optimalizálni, az Androidot meg sok 10ezer készülékre.
A win készülékek tábora is igen csekély, A tablet lassan fuzionál a laptoppal, persze nem a 7" méretekre gondolok. Aki az Andridot szidja és az IOS isteníti vagy ugyenezt fordítva csak sajnálni tudom:)
Kinek a pap kinek a papné. Aki egyszer megérti és valóban elkezdi használni a droidod, annak az IOS és Win is egy ketrec lesz. Akinek elegendő a másik két op rendszer által nyújtott lehetőségek azok szeretni fogják, és szeressék is, így van rendjén. A win a jelenlegi tervekkel, az IOS konkurenciája lesz hamarosan. Az Almás Hypot ő fogja megtörni. Az Google meg szépen az Projekt Ara-val fog egy új utat nyitni, és a fiatalok körében robbantani. Egyenlőre az Androidod nincs ami kibillentse, ezek a tablet adatok meg éppen nem tükrözik a valós teljes helyzetet, mivel a Phablet jelenleg egyre nagyobb teret hódít, a tabletek kárára, és ebben a szegmensben az Android tud széles választékot prezentálni.
Eltelt pár év és az 1,5 verzió óta egy komoly oprendszer tettek össze. Olyan szinten, hogy a többiek csak követhetik. Számos fejlesztőnek, tanulónak és lelkes amatőrnek, ad lehetőséget. A nép rendszere, és a nép mindig is nagyobb számot eredményez mint az elit emberek száma. Hogy az mennyire értelmes, egy negyed millás készülékért fizetni, miközben egy 6 ezer forintos farmerre sem futja,,,? Hát kitudja, talán ez az igazán agyatlanság :)

(#29) Parallaxis válasza -Alvin- (#11) üzenetére


Parallaxis
addikt

De hogy konkrétumot is mondjak ha nexus készüléket veszel pl egy nexus 9et semmivel nem lesz rosszabb a felhasználói élmény mint apple termékkel, árban nexus 9 kicsit olcsóbb.

Az iPad 3 egyidős a 2012-es Nexus 7-el... Az iPad még ma is jól használható eszköz, míg a Nexus 7 alig valamire, olyan laggos (5.1.1-el gyakorlatilag használhatatlan).

A windows tabletek meg fel fognak zárkózni apple kárára, végülis teljes értékű desktop gépet lehet majd varázsolni belőle.

Aki teljes értékű desktop gépet akar, az nem egy tabletet vesz, ami meg egyébként tabletként közel használhatatlan.

(#30) Agrippa22


Agrippa22
tag

"a Microsoft rendszerével szerelt táblagépekből" - ebben azért benne vannak a 10-15.000 Ft-os nevesincs, használhatatlan szutykok is. Kár, hogy nincs szétbontva gyártóra, így kb. semmit sem ér ez a táblázat.
De tény az is, amit az Ms annyira nem akart nagy dobra verni, hogy a saját tabletjeit leverte darabszámban az iPad Pro is. (1,5 millió vs. 2 millió eladott darab). Persze, nyomatják a "26%-os növekedés" dumát, de 1,2 millióról 1,5-re emelkedni azért az erős "naaaa..."
Ezekben az adatokban pedig az is benne van, hogy nem egy iPad2-es tulajról tudok, ahol a tablet még mindig teszi a dolgát, míg az én régi Nexus7 2012-őm már nagyrészt használhatatlanul lassú, hála az 5-ös androidnak. (A Nexus7-emet cserélő iPad mini2-t pedig a mai napig csak akkor kell újraindítani, ha frissítés érkezik az iOS-hez.)

(#31) mike1334 válasza csongi (#28) üzenetére


mike1334
veterán

Majd, ha tudod telepíteni a "rendes" windows programokat ipadre, akkor beszélhetünk :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32) csongi válasza mike1334 (#31) üzenetére


csongi
veterán

:F

(#33) -Alvin- válasza Parallaxis (#29) üzenetére


-Alvin-
tag

És mennyi is volt az ára?
16GB Wi-Fi – $499 ipad 3
[link]
nexus 7 16 gb wifi $199
[link]

Szal miért akarod összehasonlítani a kettőt?
Illetve kit érdekel h 3-4 éve mi volt a jelen talán fontosabb....

[ Szerkesztve ]

(#34) mike1334 válasza csongi (#32) üzenetére


mike1334
veterán

"Aki egyszer megérti és valóban elkezdi használni a droidod, annak az IOS és Win is egy ketrec lesz."
Azért túlzás ketrecnek nevezni, amikor tudja azt, amit egy laptop (bár tény, hogy nem ezen játszanék nagyobb hardverigényű játékokkal, de arra is ott a surface).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

1,6 millio surface pro fogyott es kicsivel tobb, mint 2 millio iPad pro. Az abszolut felso kategorisa szegmensbe az Apple tabletjeit jobban vittek, de az is igaz, hogy a surface nem egy az egyben tablet kategoria. Az is igaz, hogy az Apple 3,5 millos varakozas sem jott ossze a karacsonyi szezonig, de minden gyarto (a felso kategoriaban) varakozason alul teljesitett tablet fronton. Ezeknek az okait mar tobbszor taglaltak: ritkabba valtanak a tulajok, mert nincs ertelme es lassan telitodott a celpiac is, illetve sokan varnak egy nagyobb atuto ereju erdemi ujitasra.

(#36) dozsabalint válasza mike1334 (#31) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Ez az, amire egyre kisebb az igény...

(#37) mike1334 válasza dozsabalint (#36) üzenetére


mike1334
veterán

Már akinek...nekem pl fontosabb ez, mint bármi, amit az android nyújthat.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#38) dozsabalint válasza mike1334 (#37) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Ez lehet, de egy átlagfelhasználónak már most bőven elég egy Androidos vagy iOS-es telefon/tablet kombó. Minden a felhőbe vonul, már nagyvállalati szinten is, a Microsoft sem hiába ugrott erre. Szépen lassan eltűnnek a desktop alkalmazások.

Egy desktop funkcionalitású tablet rétegigény (1-2%). Igen, én is ebbe a rétegbe tartozok (bár linux vonalon), de ettől még látom a valóságot.

[ Szerkesztve ]

(#39) tDr1v3r válasza smkb (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

^this

A Windows 10 nálam ezért halott rendszer... de igazából még nem is csak az appkínálat ami gáz (persze, nyilván ez a legcikibb), hanem maga a UI amivel rendelkezik a rendszer. Se nem tablet, se nem desktop... nyomokban tablet, nyomokban desktop. Egy rossz vicc definíciója.

Arról nem is beszélve, hogy a Windows mint maga tablet és mobilplatform mennyire szarba sincs véve. Halott az egész... de az MS azért rugdossa előre a hullát. Ideje lenne hogy észrevegyék hogy az Xbox stratégiájával többre vinnék.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#40) mike1334 válasza dozsabalint (#38) üzenetére


mike1334
veterán

Tartalomfogyasztásra igaz lehet, de dolgozni azért jobb windows-on...pláne, ha vmi olyan programot használsz mondjuk az irodában, ami csak windowsra van, és mondjuk menet kőzben be akarod fejezni az elkezdett munkát...persze ott a laptop, vagy vmi ultrabook, de egy tablet azért olcsóbb (kivéve a surface, de az külön állatfaj...).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41) csongi válasza mike1334 (#34) üzenetére


csongi
veterán

Én konkréten nem a játékra gondoltam. Próbálj meg egy Flac fájlt beálltani csengőhangnak win 10-en vagy akár IOS-ben. És sok ilyen apró kis dolog amire értettem. Az alkalmazás áruház win esetében az kb egyenlő az üres bolttal egyenlőre, remélem változni fog. :)
Nem tudom hol tudja azt egy tablet mint egy laptop? nyomkodni meg szörfözni ok, de munka terén van még fejlődni, főleg szoftveres szinten, mert egy tablet win 10 nem egyenlő egy pc win 10-el. Erre írtam azt, hogy lassan fuzionál egybe integrálódik a tablet és a laptop .

(#42) mike1334 válasza csongi (#41) üzenetére


mike1334
veterán

A desktop alkalmazások futnak win tableten, szóval kicsit nagyobb a kínálat, mint amit az áruház nyújt...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43) dozsabalint válasza mike1334 (#42) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Csak amit itt már írtak: azoknak az ui-ja desktop-hoz való. Nem tabletre. Amennyire én látom a surface egy érintőképernyős ultrabook (Mint régen a kifordítható kijelzős, érintős ThinkPad-ek.). Semmi több. Illetve kevesebb, mert sokkal gyengébb hw ügyileg.

(#44) csongi válasza mike1334 (#42) üzenetére


csongi
veterán

Futni fut, de milyen áron? Olyan mint a levágott tollú madár.:) Madárnak madár, csak repülni nem tud.
Jó lesz ez, de még az elején járnak, kell még két év megfeszített munka, hogy kiforrjon. De szerintem jobb az irány, mint almásnál. A google meg ha megrázza magát és csinál egy valódi desctop op rendszert, akkor lesz meg bolygatva a piac rendesen. Pénz van, most már tudás is, a kérdés mikor lépik meg, ha csak a színfalak mögött már nem kezdték el.

(#45) dozsabalint válasza csongi (#44) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Össze fogják növeszteni a chrome os-t és az android-ot (ezt már bejelentették). Jó kérdés hogy mi lesz belőle, de az biztos hogy nagy dobásra készülnek.

(#46) csongi válasza dozsabalint (#45) üzenetére


csongi
veterán

Ezt nem tudtam, de sejtettem. :) Az MS lépse után kézenfekvő, és hiba lett volna a kihagyása. Gondolom majd a reklám mentességért kell majd fizetni, :) De hát ha abból van a pénz ez érthető.

(#47) mike1334 válasza csongi (#44) üzenetére


mike1334
veterán

És dozsabalint:
Mindegy, nem akarok senkit meggyőzni, nekem az jobb, de semmi baj nincs azzal, ha másnak meg más jó, így szép az élet :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#48) csongi válasza mike1334 (#47) üzenetére


csongi
veterán

Én is így gondolom :) szurkolk az MS-nek is. Komoly lépésre szánta el magát mikor egy rendszer szeretne mindenre. kemény dió, és remélem be jön. Ott is van pénz rendesen. ez nekünk felhasználóknak jó. Az alma meg egy újabb lejtmenetbe kezd, volt már ilyen régen. Visszább esik a hájp, :)

(#49) #06658560 válasza dozsabalint (#38) üzenetére


#06658560
törölt tag

A nagyvállalati felhő téren valami durva marketing hülyítést nyalhattál be.

(#50) Wesder válasza Raysen623 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Làtszik te sem értesz a droidhoz. Mókolni akkor kell a sz@rt veszel...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.