Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hyperspace


hyperspace
őstag

Solo Loop Pride nagyon tetszik, jók ezek az élénk színek.
Az én fejemben az van erről, hogy túl európai vagyok, hogy megértsem ezt a latin, indián meg fekete dolgot.
A HIVhez nem a piros tartozik?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#2) jUUh


jUUh
addikt

Kicsit bezári.

Samsung Galaxy S23+

(#3) thiclyoon válasza hyperspace (#1) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

Elvileg de, Apple-n belüli Product Red termékek hasonló célt támogatnak, így nekem sem tiszta. Illetve a Nike verziója jobban tetszik, a másik tényleg kissé bazári beütés nekem is.

(#4) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Az apple igazi minta példa minden nagyvállalatnak, kiálltak az afroamerikaiakért és most az lmbtq közösségért is. Alig várom már "a kiállunk az ujgurokért" programjukat. Oh, wait a minute...

(#5) szekra


szekra
őstag

Gyönyörű. :U

(#6) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Ez kicsit fontosabb hír mint az ,hogy júniustól veszteségmentesre vált az Apple music teljes kínálata… ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7) aujjobba


aujjobba
addikt

Heterok szamara nincs valami egyezmenyes logo vagy valami?
Szivesen hirdetnem a buszken felvallalt szexualis iranyultsagomat.

De komolyan, ez segiti az elfogadast?
Nem az segitene inkabb, ha abbahagynank a megkulonboztetest?

Ahogy Morgan Freeman beszel a black history month-rol.

#6: Kar, hogy az Airpods Max-szal nem elvezheted vezeteken sem, bluetooth-on pedig sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#10) KISDUCK válasza aujjobba (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

Heterók számára most a "super straight" szlogen van. Nem hiszem hogy sok termék készült volna ezzel a taggel, mert pár hónapja lett divat neten használni, de póló már biztos van vele.

(#11) thiclyoon válasza aujjobba (#9) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

Az introvertáltak talán örülnének neki (ez is csak egy sztereotípia, ne vegyétek komolyan :) ).

Amúgy szerintem ez nem "b**i lobbi" - idézve a kollégát -, én úgy gondolom, hogy egyszerűen aki akarja, megveszi, aki nem, nem - hasonlóan egyéb termékekhez, például a kubai zászlóhoz. Engem nem érdekel Kuba, de ha valaki megveszi, és azzal jár-kel a városban, engem ugyan nem zavar, sőt, örülök neki, ha ez őt örömmel tölti el. Illetve remélem, aki úgy gondolkodik, hogy ezt az egész "b**i lobbit" meg kéne szüntetni (bár ezt így senki nem írta le ide eddig, így ez nem vonatkozik senkire officially, kivéve ha valaki magára veszi), az a superstraight mozgalomról és hasonlókról is hasonlóan gondolkodik.

A póló kérdés tényleg érdekes lehet elsőre*, viszont ha nem csak memeket ismétlünk, és vesszük a fáradtságot, hogy átgondoljuk, akkor ez, a méretválaszték a biológiai nemre vonatkozik - ez határozza meg, hogy egy genetikailag férfi testfelépítése férfias, egy nőé nőies. Nem összekeverendő az ún. nemi identitással és / vagy társadalmi nemmel. Ritka, de még a magyar wikipédia is elég érthetően elmagyarázza, amit érdemes róluk tudni (pl. "A legtöbb embernek a születéskor megállapított biológiai neme megegyezik a nemi identitásával, a társadalmi nemével és nemének testi kifejeződéseivel" - és ezt tárgyalják pár bekezdésben).

Hozzászólásomma egyik oldalra se szerettem volna, és nem is álltam be. :R

* magas a labda, de kéretik nem azzal lecsapni, hogy "csak vicceltem, höhö." Ha viccként gondoltad volna, nem így írod le. Köszönöm :)

(#12) arty válasza thiclyoon (#11) üzenetére


arty
veterán

Vannak emberek akiknek a középkori eszmerendszer is sok, ezt kell elfogadni :D

Persze korlátai mindenkinek vannak: pl tudom magamról, hogy a kettőnél több nemet nem tudom elképzelni, sem elfogadni, hogy HIVATALOSAN is létezzen (okozott problémák végtelenségének megoldására nem szánnék az adómból!) - ettől még nem zavar, ha emberek bármi egyébnek vallják magukat, akár óraszíjjal, akár pólóval, akár felvonulásokkal kifejezve mindezt.

Lényeg a lényeg: amíg van ("óraszíj")választék, nem értem mi a gond.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#14) spawn21


spawn21
veterán

Érdekesek. Szimpatikus megoldás.

iPhone 13p

(#15) sfefe válasza aujjobba (#7) üzenetére


sfefe
őstag

+1

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#16) thiclyoon válasza aujjobba (#7) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

és #15:
[link] Itt egyből 2 is van, szerintem mindkettő eléggé felismerhető akár nemzetközileg is, de nem tudom mennyire egyezményes, mindenesetre ha ilyennel jönnél szembe, tudnám mire kell gondolni, szóval szerintem elfogadható egyezményesként is. Az egyik "A heterosexuality symbol", a másik "This image is often used on Straight Pride T-shirts.", egyik sem szín (a hírhez kapcsolódva), de nem is ezt kértél. Utóbbi - a leírásából következtetve - gyakran használatos pólókon is. Bár egy gyors keresés nem adott olyan találatot, amin csak ez a szimbólum van, szerencsére ma már egyedi pólót is könnyen csináltathat az ember, ha akar. Sok sikert a büszkén felvállalt szexuális irányultságod hirdetéséhez, remélem segítettem :)

[ Szerkesztve ]

(#17) xZer0kidx válasza aujjobba (#7) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

És az is kár, hogy sem erről, sem az alap hírről nincs itt semmi info, na mindegy.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#18) arty válasza aujjobba (#7) üzenetére


arty
veterán

IT fórumon ilyen kérdést, hogy be kell-e állítani külön a 'default'-ot ?!?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#19) Luck Dragon

Hát nem valami trendi ..

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Wajk


Wajk
addikt

Azt azért lehet értékelni, hogy Tim Cook barátnője vállalta a modellkedést....

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#21) Szakiii


Szakiii
addikt

próbálom megérteni mi ebben a logika, hogy segíti az elfogadást :)

Marketing értéket látom.

[ Szerkesztve ]

(#22) Wesiz


Wesiz
tag

ha ilyen ocsmány szíjakkal küzdenek az elfogadásért akkor előbb érik el hogy mindenki homofób legyen.

nekem a falusi majálisokat juttatja eszembe ez a szíj, ott látni ehhez hasonló, ehető, színes cukrokból álló "órát"

(#23) arty válasza Wesiz (#22) üzenetére


arty
veterán

A topik jól megmutatja, nem a szíjon mulik a homofóbia, ide már "készen" érkeztek a legtöbben :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#24) kakuk.tamas válasza xZer0kidx (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az Apple Music most is jobb, mint például a Tidal Hifi.
Éppen most hasonlítottam össze a kettőt.
A Tidalon elveszik a mély és a magas dominál, miközben Musicon állandó a mély. Régen nagy Tidalos voltam, de így marad a Music…
És nem, nem szar fülessel próbáltam.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#25) latyim


latyim
újonc

Eddig is utáltam ezt a céget, de most ... Már hányok. Undorító egy világ. :W

(#26) kakuk.tamas válasza latyim (#25) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Akkor remélem utálod például a Samsungot is. :DDD :C

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#27) spawn21 válasza latyim (#25) üzenetére


spawn21
veterán

Ne legyél szomcsi, mert küldök egy fiú csapatot ;]

iPhone 13p

(#28) arty válasza kakuk.tamas (#26) üzenetére


arty
veterán

Gyűlöletből van elég, jut mindenkinek :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#29) Gáben81 válasza xZer0kidx (#6) üzenetére


Gáben81
senior tag

Hát igen, sajnos kint a főoldalon is csak görgetek és görgetek és görgetek, mintha kínai oldalt olvasnék, csak kínai telefonok szinte mindenütt …

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.