Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

mennyire nevetséges ez az "együttműködik" eufémizmus...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) dokanin


dokanin
aktív tag

Mondjuk a bevételéhez képest tényleg aprópénz ez a bírság.
Pont leszarja.

(#3) Busterftw


Busterftw
veterán

En meg mindig arra probalok rajonni, mit ert egyuttmukodes alatt az ACM, mert az Apple mar lepett.
Distributing dating apps in the Netherlands
Itt van feketen-feheren leirva, mit hogyan kell tenni, letolteni, megvaltoztatni.

Szoval most az ACM-nel pattog a labda.

(#4) #54625216


#54625216
törölt tag

Már csak az az egy érdekesség maradt ebben a hírben, hogy mikor áll le a hetenkénti "múlt hét óta semmi sem változott" beszámolókkal az IT Café.

(#5) hallador válasza #54625216 (#4) üzenetére


hallador
addikt

Én helyeslem ezt. Az apple pofátlan, miközben a legnagyobb nyereséggel bír. Értem én, hogy a funság szép dolog, de menjen az apple a sunyiba....
kicsit jobban meg kellene fingatni, mert nem tanul szegény....

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) Somatom válasza #54625216 (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Meg az, hogy a Hollandok mikor változtatnak. Ha csokit lopok a közértből, kapok egy ejnyebejnyét. Az ötödik csokilopásnál is csak ugyanazt az ejnyebejnyét kapom? Túrót. Akkor az Apple visszaesőként miért ugyanazt a büntetést kapja, mint először?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#7) #54625216 válasza Somatom (#6) üzenetére


#54625216
törölt tag

Itt nem arról van szó, hogy van egy jogerős bírósági ítélet, amit az Apple nem hajt végre, hanem hogy hoztak egy szabályt, ami az Apple szerint ellentmond magasabb rendű jogszabályoknak és amíg nem járták végig a fellebbviteli fórumokat, addig nem fizetik be a bírságot, mert azzal automatikusan elismernék a jogosságát.
Értsd: ha a NAV kiró rád egy bírságot, ami szerinted nem jogos, akkor nem fizeted be, hanem megtámadod és max. akkor fizetsz, ha jogerős bírósági döntés kötelez rá. (Ezzel persze kockáztatod, hogy ha ellened ítélnek, akkor kamatostól kell fizetned, de ezt nyilván az Apple is bevállalta.)

Ami az egészben szánalmas, hogy az ITCafé minden héten felböfögi ugyanezt a sztorit és az össz mondanivalójuk kimerül annyiban, hogy "nem történt semmi". Értem én, hogy görcsösen próbálnak a clickbait hírekkel tematizálni, de ez már erősen kontraproduktív.

(#8) oszi666


oszi666
őstag

tudnátok valami linket vagy leírást dobni hogy miről szól ez a balhé?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#9) bambano válasza oszi666 (#8) üzenetére


bambano
titán

próbáltad elolvasni a cikket?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) oszi666 válasza bambano (#9) üzenetére


oszi666
őstag

nem csak próbáltam, sikerült is. Te mindig ilyen kis fölényesen válaszolgatsz mindenkinek :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.