Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz kisbalázs #142 üzenetére

    Mondjuk nem azt irta amit felrosz itt neki, de mindegy, a nagy kerdes az hogy minek kell cegeket allandoan antropomorfizalni? Itt nem az a helyzet hogy az AMD olyan jofej es olcson ad mindent mert "csak az azbesztmelleny tudja megallitani a szivebol arado meleg szeretetet" hanem azert mert nincs konkurenciakepes termekuk. Van egy - az RX480 - es lass csodat, ugyanannyiert adjak ($250-$300) mint a konkurencia ugyanolyan teljesitmenyu termeket (GTX1060 6GB).

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • b.

    félisten

    válasz kisbalázs #142 üzenetére

    Pesze, természetesen eről szólt a kommentem.. Nem az intel és az NV gyártja a jelenlegi leggyorsabb procikat / VGA -kat, abszolút semmi nincs a háttérben, csak lefizetés, meg szenny.. Igazából egerek hajtják az 1080 kártyát is meg az I 7 procikat is,

    A kommentem arról szólt, hogy a fejlesztőknek hiába adsz jó hardvert ( igen , Radeon) )ha nincs pénzük és idejük kihasználni azt, mert az egész játékipar erről szól manapság pár cég kivételével . Néhánynak van elég pénze és ideje, plusz igénye arra, hogy ezekre az adott hardverekre megfelelő új, akár alapoktól megírt játékmotorokat készítsenek.
    A többiek abból építkeznek, ami van. Ezért nem tud terjedni a dx 12 ( mert kb jelenleg annak a pár dx 12 játéknak a nagy része is alapból Dx 11 , csak egyfajta patch formájában megkapja a Dx 12 módot)és ezért jó ezeknek a kisebb cégeknek az ha ( pont az AMD-t dicsértem ezzel ) valamilyen szinten meg van kötve a kezük, mert amúgy kapod a szemetet ( Mafia 3,) grafikailag, mert optimalizálni nincs se pénz ,se idő . Ezen segíthet az ha a hardver gyártók bizonyos kötöttségeket hoznak be ebbe az iparba és segítenek megoldani hardveresen vagy driver fronton azt, amit a fejlesztők ilyen vagy olyan okból nem csinálnának meg.
    Persze ez nem fejlődésben, inkább minőségben jó nekünk, mert valamilyen szinten visszalépés, de valahol egy logikus kényszerlépés.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés