Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Az Acer is épp úgy tör fel, mint a többi távol-keleti gyártó, lásd Samsung vagy LG. És minőségi termékekről van szó, nem úgy mint ezelőtt 5-10 évvel. Így tovább, az Acer meg is érdemli. Jó a support, a szerviz is aránylag gyors, szóval megvan minden ahhoz, hogy átvegyék a vezetést.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) Tikakukac válasza Nunder (#1) üzenetére


Tikakukac
titán

Fél évig kerestem notit, és az első dolog volt ami lejött 20 ezer hsz.-ből hogy pont Acert ne, és ha bele gondolok, hogy apámék fél év alatt kipotyogó gombokkal adták le szervizbe őket, hát nemtudom...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) euchi válasza Tikakukac (#2) üzenetére


euchi
aktív tag

Hát igen, az Acer-nél akad "néhány" elég gagyi széria. De magát a hírt igazolva hozzátenném, hogy nálunk az egyetemen az Acer notik elég kapósak mostanság és a családomnak is van kettő. (ebből az egyik már haldoklik, pedig 2 éves sincs) :U

(#4) -kdM- válasza Tikakukac (#2) üzenetére


-kdM-
senior tag

nekem lassan 3 eve van egy, esztetikai hibakon kivul semmi baja (azok is csak azert vannak mert nem vigyaztam ra)

(#5) fatal`


fatal`
titán

Inkább a minőségre gyúrjanak még, legalábbis ismerősi körömben elég sok acert halt meg. Tönkrement touchpad, kipotyogó billentyűk, tönkrement alaplap is volt köztük. Mentségükre legyen mondva, hogy a szervízük viszont elég gyorsan dolgozik. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Tikakukac


Tikakukac
titán

Kár, hogy egy rendes %-os meghibásodási arányt nem tudnak közzétenni, pedig haveromnak is van Albacomp notija 3 éves és megy még mindig(hüazannya kategória), de mikor meglátta a DV5-ösöm akkor azért látszott rajta, hogy egy fokkal azért jobban bejön ez neki :P
Acer szervize eddig úgy tudtam, hogy MO.-n nincs is és kiviszik külföldre őket, bár egy ideje már nemkövetem nyomon az eseményeket...

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7) Xirtam


Xirtam
veterán

Én maximálisan megvagyok elégedve az Acer-el! Csak így tovább! :C :C

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az Acer notikkal nincs semmi tapasztalatom. De gondolom ennyi ember nem tévedhet. :)
(bár lehet, hogy csak a jár tudás miatt vették)

(#9) Nunder válasza Tikakukac (#2) üzenetére


Nunder
őstag

Nekem is Acer notim van immár majdnem 2 éve, és hála Istennek semmi baja nem volt eddig, úgyhogy én maximálisan meg vagyok elégedve vele.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) Tikakukac válasza Nunder (#9) üzenetére


Tikakukac
titán

Van aki HP Elitebookot vitt vissza 2 nappal vásárlás után ami messze nem ez a kategória, minden típusból van jó és rossz darab, a kérdés ki kapja a jót és ki a rosszat :U

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11) aram01


aram01
nagyúr

én szerettem az acer-em

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) Nunder válasza Tikakukac (#10) üzenetére


Nunder
őstag

És ez így van rendjén, mert ha nem így lenne, akkor a szervizek sem működnének. Én csak a sajátomról nyilatkoztam. Amúgy meg az Acer-nek is vannak Elitebook kategóriájú modelljei.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) Thrax


Thrax
csendes tag

ali!

1 bosszantó problémám van XP SP2 telepítésénél. Régi Acer laptopra próbálom ráhúzni de közben leáll, valami Win32 /driver/ nem emlékszem pontosan futását szeretné hogy leállítsam a további haladáshoz. Nekem azonban gőzöm sincs, hogy ez mi és hol, hogyan kell leállítani. Az eszközkezelőben ilyet nem találtam. Tudom, hogy ebben béna vagyok de a legapróbb ötlet is jól jönne..
Kérem, mondjatok valamit, nagyon fontos lenne, mert 2 napon belül dolgoznom kellene vele!

Köszönöm

(#14) fatal`


fatal`
titán

A minőségre kellene még gyúrniuk...

(#15) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nekem már nem is tudom hányadik ACER notim a jelenlegi, ezen a márkán kívűl még az Asus ami szóba jöhet.
Különösebb gond nincs velük, főleg az újabb szériákkal.
A régieket 2 kézzel kellett fogni, különben elhajlott szint szó szerint...de mára ez is sokat javult.
Egy nagyon nagy hátrány van a többivel szemben, az az 1 év garancia.
Ha ezt az árat tudnák tartani és beleférne 2év gari akkor nem sok minden állna az útjukba. :U

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.