Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Auratech


Auratech
őstag

Próbamozik elmaradtak lustaság és süteménysütés miatt. Viszont a hét végén elolvastam Faludy két írását a PIM-en. Apróság de közvetlen megoldást nem találtam még rá, hogy a posthoz azonnal hozzácsatolható fotót 1080-ban tudjam ellőni. Közben magamtól rájöttem, hogy a home gomb nyomásával egy időben a képernyőzárat nyomva képernyőt ment a kis dög.

A netezési szokásaim kezdenek átalakulni. Nem ücsörgök a gép előtt ott ragadva, mint korábban. A hosszabb lélegzetű dolgokat olvasólistába teszem, tehát offline elérhető. Egyszerűen zavar a 23" FHD (arányosan) szar felbontása.. A tervezett plakát pdf-jét a táblán tudtam legbiztonságosabban megnézni, hogy az arcbőr sárgás, vagy vöröses felé hajlik-e. Kalibrált monitorom sem biztonságosabb, sőt..
A gépelésbe belejöttem. Az átsuhintással gyakorlatilag gond nélkül képes vagyok begépelni a szükséges szöveget, sőt, mivel nem tudok vakon rendesen gépelni, pontosabban megy, ha folyamatosan látom, mit darálok be.
Volt nálam egy Samu tábla is. Egy Tab2 10.1. Olvasáson és produktivitáson kívül elmegy...pixeles 110e-ért.

Még egy-két generáció és a laptop is mehet a háttérbe.
Alapszintű hang, videó, kiadványszerkesztéshez alkalmas progikkal, főleg, ha ezek tovább szerkeszthetőek nagygépen és visszatölthetőek, mint az Auria-Sequoia páros AAF exportja esetén.
Mondjuk egy táblás Indesign és nagytesója, valamint táblás Edius és a pc-s kooperációja elég jó kombináció lenne. A teljesítmény 2-3X-a már videó esetén(effektekkel) is használhatóvá tenné a táblát...

Auratech Field Recording

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.