Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Iratkozzatok csak fel, a Technical Preview v14.0.4302.1000 már kering valahol a világhálón, és van 64 bites változata is. Elvileg Beta 1 ez, de aztán ki tudja. Csak annyi a gáz, hogy a honosított változat még bőven várat magára, angolul meg elég nehéz office-olni.

<-ƘƘ->

(#2) azbest


azbest
félisten

"Augusztusban érkezik az ingyenes Microsoft Office 2010 tesztverziója"

helyett

Augusztusban érkezik a Microsoft Office 2010 ingyenes tesztverziója

lenne helyesebb szerintem, mert nem hinném, hogy ingyenes lenne az office, csupán a tesztverziója lesz az.

(#3) BiP válasza azbest (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is pont ezt a javítást akartam javasolni. A PH-ról való ajánlóban csak a címet első fele látszott, egyből félre is értettem, azt hittem, lesz ingyenes változat is.

(#4) dajkopali válasza azbest (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

nem értek egyet :)
ha megjelenik, lesz egy ingyenes Office, meg egy fizetős
az ingyenes az online
vagyis az ingyenes Office érkezik meg augusztusban, nem az Office ingyenes tesztverziója, a tesztverzió mindig ingyenes

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) azbest válasza BiP (#3) üzenetére


azbest
félisten

főleg hogy régebben valamelyik verziónál felmerült már a reklámokkal támogatott ingyenes verzió megjelentetése is, amiből aztán csak nem lett semmi :)

ahham szóval a webes officera gondolsz, nem olvastam elég figyelmesen, vagy összemosódott a kettő:
http://arstechnica.com/microsoft/news/2009/07/office-2010-tech-preview-now-free-web-apps-later.ars

itt van kép is

de ha jól értem annak Office Web Applications lesz a neve.

[ Szerkesztve ]

(#6) FTeR válasza dajkopali (#4) üzenetére


FTeR
addikt

az már mennyire tutibiztos, h az online ingyenesen (reklámosan) is elérhető lesz? eddig csak az volt biztos, h a megvásárolt ofisz mellett az is használható.

én úgytom outlook és onenote is megkapja a ribbont. ezt talán ki lehet emelni.

szerk, #5-ben megkaptam a választ. thx.

szerk2, az honnan van, h a win többet hoz, mint az office? eddig fordítva volt.

[ Szerkesztve ]

(#7) FTeR


FTeR
addikt

szörnyű ez a hófehér GUI.

(#8) dajkopali válasza azbest (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

kösz a helyesbítést, pontosítottam a szöveget

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#9) dajkopali válasza FTeR (#6) üzenetére


dajkopali
addikt

Windows-Office: ezt az állítást átvettem egy másik lapból, de most utánanéztem, s valóban a client üzletág azért jóval erősebb, mint a business, ahova az office tartozik, sokkal több bevételt termel

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#10) FTeR válasza dajkopali (#9) üzenetére


FTeR
addikt

az üzletág lehet, de én úgytom, h konkrét termék bevételnél ofisz vezet. de mondom, lehet, h már elavult infó.

(#11) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link]

napiszaron is fent van már :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) vPhis


vPhis
aktív tag

Valaki megnézte még az előzetest? Nagyon jóó :DDD

(#13) negyedes


negyedes
addikt

Azert szebb not is talalhattak volna.....

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#14) FTeR válasza negyedes (#13) üzenetére


FTeR
addikt

baz, ez a csaj nem reklámarc, hanem product manager...

(#15) dajkopali válasza vPhis (#12) üzenetére


dajkopali
addikt

ha a reklámra gondolsz, akkor egyetértek, ez a videó zseniális

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#16) Moreecqa válasza FTeR (#14) üzenetére


Moreecqa
tag

Gondolt már valaki a biztonságra? A nagy lelkendezés mellett...

Az ipari és politikai kémkedés legjobb eszköze lesz... Minden irományod ott tárolod náluk a Skydrive-on. Én pl államigazgatásban betiltanám... A cégek meg döntsenek, vállalják-e a kockázatot.... Bár ez így kicsit kockázatos...

Pedig úgyis ez lesz... a kényelmes szakemberek mind be fogják nyelni az MS marketinget..

(#17) sztikac válasza Moreecqa (#16) üzenetére


sztikac
őstag

Szerinted az államigazgatásban majd az ingyenes verziót használják? Nekik ott van a "dobozos", supportált verzió...

(#18) dajkopali válasza Moreecqa (#16) üzenetére


dajkopali
addikt

ez az érv mindig előjön a cloud kapcsán
de sztem a szokásos hiba: a termékek nem univerzálisak, mindegyiknek megvan a célcsoportja, az ideális felhasználási területe
a cloud - legalábbis annak egy fajtája - elég nyilvánvalóan a tömegek kiszolgálására készül; ahogyan ma százmilliók bízzák a leveleiket a felhőre, úgy fogják ezt megtenni majd más tartalmakkal is (ennek persze komoly veszélyei vannak, de az más tészta)
a cégek vagy nem fogják ezt használni, vagy létrejönnek olyan biztonsági technológiák (sőt, már vannak is), melyek garanciát adnak

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#19) Moreecqa válasza dajkopali (#18) üzenetére


Moreecqa
tag

Igazad van, az ingyenes dolgokra nem lehet 25 milliárdokat elkölteni, (MS Licensz) és akkor nem is csorog vissza egy része a saját zsebbe meg a pártkasszába...

Azért a veszély még így is reális, hiszen elég, ha valamelyik jóltájékozott weben küldi el, mert beszart a levelezés a cégnél.... Nálunk minden nagy külső webes levelező rendszer le van tiltva.. Ezért. Sőt az IT policy kifejezetten tiltja mindet.... Proxy log alapján elég volt 2 usert behívnia a vezignek... Híre ment a cégnél... Nálunk a proxy logok ellenőrzését jováhagyták a felhasználók... Tehát nem törvénytelenül nézik a kollégák... :)

Aki nem írta alá, annak nincs böngészés... :)

(#20) Moreecqa válasza dajkopali (#18) üzenetére


Moreecqa
tag

Na tessék... Nem véletlen jön elő ez az érv.... :)

(#21) Moreecqa válasza dajkopali (#18) üzenetére


Moreecqa
tag

Ja ... a cikk szerzője is Te vagy ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.