Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Kapanyél válasza GeryFlash (#9) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nekem a nagyobb változata van, imádom!
Hardverapróra amint fölkerült egy, még aznap elvitték… végül rendeltem egy újat. Ebben az árkategóriában nagyon keresett gép.
Mindene könnyűfém, meg sem nyekken, nem hajlik vagy recseg.
CAD-es munkára és irodai alkalmazásokkal használom egy 4k-s monitorral kiegészítve, nagyon jól kitalálták az ablakok, monitorok közötti váltást, méretezést. A hangja, mikrofonjai, zajszűrése kiváló.
A nagyobbikban 4k-s az OLED kijelző, amit nem tudom, ki gyártott, de tökéletes képet ad, a fényerő is jó.
A 11900H CPU-val és az RTX3080-nal azért tud hőt is termelni, de ha nem izzasztom játékkal, kussban van teljesen. Egy hűtőpadon tartom, így a ventilátorok be sem indulnak egész nap. Lehetne kicsit könnyebb is, de igazából ennél csak egy Air vagy egy tablet könnyebb érezhetően (esetleg egy LG Gram ebben a méretben).
A 16-oson nagyobb persze a billentyűzet, nem is használok külsőt hozzá, ezt a 14-est nem próbáltam, de szerintem nem nagyon van olyan 13-14"-es gép, amin kevésbé szarabb a gépelés.
Az üzemideje lehetne számomra jobb, de a 12. gen. ezen a téren sokat fejlődött.
Tervezem egy 14-es MBP vásárlását is, de a Pro Duo-t biztosan nem adom el! Aki használta már, annak minden más béna utána. :)

laposonly11
Egy Vivobookot ne hasonlítsunk már semmilyen zenbookhoz… az a belépő kategória műanyag házzal, minimál alkatrészekkel, csak eladható paraméterekkel.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.