Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Ha a 260K-s alapgépben is 860M lenne, akkor nem lenne annyira rossz vétel, de gondolom csak egy 850M-et fog kapni.

[ Szerkesztve ]

(#3) hoffman_


hoffman_
nagyúr

ujjé, remélem tényleg csiszolnak a hűtésen, akkor ide vele, 15" fHD IPS, hajrá :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) sefan67 válasza hoffman_ (#3) üzenetére


sefan67
aktív tag

Egyutas hűtés van benne, a g550-el ellentétben, szóval valószínűleg lesz bőven throttling. :(((
Bár ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#5) TazLeacher válasza hoffman_ (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Simán cserélném a G74-em egy új 15-ösre, az utóbbi időben keveset játszom, viszont az, hogy csak 1 HDD fér bele nálam ki is ütötte. Játékra SSD kevés, vinyó magában meg sebességben kevés. Marad a 74, aztán majd G79-nél váltok. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6) hoffman_ válasza sefan67 (#4) üzenetére


hoffman_
nagyúr

tárt karokkal várom a tesztet, ráérek. a g550 se rossz :)

jer1cho:

szerintem bőven elég 1TB egy notiba, az is adattárolásra. ODD ki, mert - nekem - úgyse kell, be egy 250-es SSD, és nincs az, amire ne legyen elég. teljesen jó ez :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) Tikakukac


Tikakukac
titán

Hozunk belőle egyet, megnézzük, kivételesen egy gémer gép ami valamennyire érdekel. Mondjuk ez is azért, mert a fórumon sok a rinya érte :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) hoffman_ válasza Tikakukac (#7) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én Dell fronton 7537, meg E6540-et is néztem, HP 850 G1-el kezdtem meg pár Elitebook, aztán N550JK is megfordult a fejemben, jelenleg a G550 vagy G551 az, ahol tart a véleményformálásom. sokat megjárt... :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) Tikakukac válasza hoffman_ (#8) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem 1 szintű gépek. Nálam volt mindegyik amelyiket írtál, de mindegyik másra való.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10) hoffman_ válasza Tikakukac (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

tiszta sor :) amit én keresek, az kvázi nem is létezik, lassan rájövök.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) TazLeacher válasza hoffman_ (#6) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Így mondjuk más a helyzet, "ODD ki"-vel. Meg lehet ezt kultúráltan oldani? Van vajon takarólap, vagy valami?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) noco79


noco79
tag

Várom már nagyon hogy megjelenjen.....úgyis októberre volt időzitve egy laptop vásár......ha egy-két oldalon pozitivak lesznek a tesztek akkor be is ruházok egyre :C

(#13) jico89


jico89
csendes tag

műanyag kacat, gyerekeknek

(#14) NTonee válasza jico89 (#13) üzenetére


NTonee
veterán

Legalább olvasnád el a cikket. A hozzászólásod egyharmada nem igaz, a többi meg szimplán trollkodás.

[ Szerkesztve ]

(#15) hoffman_ válasza TazLeacher (#11) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Persze, sokaknak rutinművelet, még fel se rakták az OS-t, vagy szedték le a matricát, már cserélnek is. Bevett dolog, máshogy nekem se lenne pálya, manapság a többség talán már így gondolkodnak. Sőt, ha nincs ODD, mert annyira spóroltak a hellyel, akkor is egyre több notiban van M2 foglalat, ami szintén (spéci de nem irtó drága) SSD-t fogad, és nagyon kis helyigényű dolog, tehát pici és könnyű notikba is mehet az SSD + HDD.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16) RyanGiggs válasza TazLeacher (#11) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Ez a dolog így működik.
Ebbe kell beszerelni a HDD-t, az SSD-t pedig a HDD helyére tenni. (ez fontos)

(#17) Tikakukac válasza NTonee (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

Az előd tudta azt, hogy csavar kitekerése után hozta is ki a menetet. Tehát a hsz igazságtartalma sajnos elég magas. Jó az alsó dekli teli alu, ez király. Úgy elvágta a kezemet a pereme, minta sicc.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18) NTonee válasza Tikakukac (#17) üzenetére


NTonee
veterán

Meg a kijelző hátlapja is, meg tudtommal a palmrest is, de ebben nem vagyok biztos. Jó, nem az egész gép alu, de nem is műanyag kacat.

[ Szerkesztve ]

(#19) Tikakukac válasza NTonee (#18) üzenetére


Tikakukac
titán

Az az és az azzal bevont és szálhúzott nem ugyanaz :N

Volt nálam, bontottam atomra is, hidd el, tudom. Amire te gondolsz azt Elitebooknak hívják és Macbooknak :B

Az évek a kacatságot eldöntik. Én láttam meg tudom amit tudok és pszt. úgyis kifutott mindegy már.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#20) TazLeacher válasza RyanGiggs (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) NTonee válasza Tikakukac (#19) üzenetére


NTonee
veterán

Na jó, ezt így mondjuk el tudom hinni. :)

(#22) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Na megvan a gép az egyetemre. :DD

(#23) Prof


Prof
addikt

Halk es vekony :))

Sok sikert a sutolaphoz, regebbi modellt inkabb ha vali tenyleg jatszani akar. Ez igy multimedia noti szint, nem gamer, csak dragabban mint a Dell inspiron.

(#24) SkyS1gn válasza Tikakukac (#17) üzenetére


SkyS1gn
félisten

G550-ről beszélsz?

Csak a kijelző kávája nem fém...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#25) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Van akit ez érdekel? Én a 751-et várom már. Arról mikor lesz valami kis szösszenet?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#26) Tikakukac válasza SkyS1gn (#24) üzenetére


Tikakukac
titán

N550-ről, mert az volt nálam.

G550 legjobb tudomásom szerint kopp ugyanaz feketében. És mééég mielőtt. A fémmel bevont kompozit és a fém nem ugyanaz. A fémházas gép szerepel minden 2. notinál, a fémház az az elitebook, az fémház.

Alsó dekli az tényleg teli könnyűfém, az igen, éreztem már kicsi ujjaimon szerencsére. Nézd meg már a meneteket ami felülről jön le, bizony, műanyag. Törik is mint állat.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27) NTonee válasza egyedülülő (#25) üzenetére


NTonee
veterán

szintén azt várom, de az később jön. Tartok tőle, hogy az már átcsúszik 2015-re.

(#28) KillHates


KillHates
nagyúr

A ROG sorozat szégyene ez a két felpimpelt, N550-es gép... :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29) NTonee válasza KillHates (#28) üzenetére


NTonee
veterán

Már a g550 is ilyen volt, de a g56-ra is azért nem mentem rá, mert az is eléggé hasonszőrű. Kezdek félni a 751től.

(#30) sad_Vamp válasza NTonee (#29) üzenetére


sad_Vamp
őstag

csak nálam veri ki a biztosítékot az ASUS és a minőség 1 mondatban? :DD

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#31) NTonee válasza sad_Vamp (#30) üzenetére


NTonee
veterán

Ha nem ismered a rog sorozatot, akkor nincs is miről beszélni. A minőségi probléma a biztosítéknál keresendő. ;]
Amúgy az olcsó, az az asusnál sem véletlenül olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#32) sad_Vamp válasza NTonee (#31) üzenetére


sad_Vamp
őstag

vettem én már drágát is az ASUStól, de az is "olcsó" volt. (akkor még híre hamva sem volt a ROGnak) emiatt nem is fogom a ROG-ot kipróbálni meg semmi mást sem már tőlük :) sajnos egy terméktípusuk sem tudott meggyőzni, ja de.... a laptophoz kapott ASUS egér (abba meg nagy betűkkel volt belevésve a hátuljába hogy Logitech :DD )

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#33) NTonee válasza sad_Vamp (#32) üzenetére


NTonee
veterán

Azért arra kíváncsi lennék, hogy ilyen vga-val milyen más gyártótól vennél gépet itthon? Megsúgom, a másik kettő sem jobb, sőt. :P
De szerintem, ha nem érdekel a téma és a gyártó, akkor eleve kár volt koptatnod a billzetet.

(#34) Mikulásbá válasza NTonee (#29) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én viszont nagyon várom(G751) és bizakodó vagyok,elvileg jobbnak kellene lennie mint a G750 sorozatnak.(ezt már ismerem pár hónapos kapcsolatból)
Persze a kulcsszó a hűtés,az új hardverek,új anyagok,új technológia remélem bejön-a teszteket mindenképp megvárom.

[ Szerkesztve ]

(#35) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Aha szóval G550 meg ezek ócskák, de a 750JZ a fostalicsa TN paneljével ószomshit...értem, hát kösz TN-t többet soha..

Ezért nemvettem azt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#36) NTonee válasza Mikulásbá (#34) üzenetére


NTonee
veterán

Várom én is, csak már félek tőle, hogy vajon milyen lesz.

Cris99: Nem kuka a tiéd sem, de a G750 után sajnos látványosan elkezdtek változni a dolgok (nem a kijelzőre értette KillHates sem). Abban még nem ips volt, oké, de előtte egyikben sem az volt.

[ Szerkesztve ]

(#37) Tűzkígyó válasza sad_Vamp (#30) üzenetére


Tűzkígyó
tag

Csak nálad, mert szerintem például kéz a kézben járnak, vagy ha az olcsóbb termékeknel adott termékkategórián belül nem, akkor ott pedig jó az ár-érték arány.

Én ezt úgy mondom, hogy az elmúlt 15-20 évben mindig előnyben részesítettem az ASUS termékeket hardver vásárlásaimnál, és csak jó tapasztalataim vannak.

[ Szerkesztve ]

Minél bölcsebb az ember, annál egyszerűbb dolgokra vágyik.

(#38) Muerte


Muerte
addikt

Hát nem nagyon értem mitől "gamer" ez a gép azzal a sovány 860M-el... max.HD felbontásban tud érvényesülni de még akkor is necces kategória.

(#39) bakter94


bakter94
csendes tag

A súlycsökkenés dícséretes, amivel jól odapörköl az MSI-nek. Viszont 870 és 880 nélkül aligha lesz versenyképes. (MSI GT70 dominator pro 880m-mel 3,9 kg)

(#40) Mikulásbá válasza bakter94 (#39) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A gamer gépeknél a kulcsszó a HŰTÉS! (a komolyabb hűtés még mindig nehezebb-ezt be kell vállalni)

[ Szerkesztve ]

(#41) SkyS1gn válasza NTonee (#36) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Elkezdik lehozni a featureöket a midrange kategóriába is, mint lapoknál a Ranger stb...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42) sad_Vamp válasza Tűzkígyó (#37) üzenetére


sad_Vamp
őstag

hát érdekes.... a legutolsó húzás amit láttam tőlük az egy X55 (ha jól emlékszem) NB volt amit mindenki dicsért, az hogy 2drv F11-es gomb volt rajta még ok, de az erdeti w8 néha kiakad rajta, a wifi modulról inkább nem ejtek szót (u.a. szint amit a rútereikbe tudtak pakolni 5+ évvel ezelőtt) a LAN csatlakozó is kontaktos rajta (pedig akkor volt 1x használva). Szóval nekem nem jelenti az ASUS a minőséget, de igazából más termékektől sem vagyok elragadtatva (ACER, MSI stb) minddel volt problémám -de a legtöbb az asussal ettől függettlenül- és ma már nem tudnék 1 igazán flawless márkát mondani. Igazábol visszasírom a Riva TNT2 graf és az ABit és QDI alaplapos időket (van olyan hely ahol az ilyenekkel szerelt gépek még mindig mennek).

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#43) Reggie0 válasza Mikulásbá (#40) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem biztos. En pl. szivesen latnek egy spray coolingot is notebookban.

(#44) smkb


smkb
őstag

Az Acer VN7 Nitro Black Editionjei szerintem sokkal szebbek ugyanezen felszereltségek mellett... és ott legalább alap az IPS FHD.

(#45) Mikulásbá válasza smkb (#44) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen,csak játszani nem lehet vele.Esetleg pár percig,azzal a hűtéssel,amit beletettek.
Erős de nem gamer gép.

(#46) smkb válasza Mikulásbá (#45) üzenetére


smkb
őstag

Tesztelted? Komolyan érdekelne. Amit néztem róla tesztet, ott szét is volt szedve, nem említettek ilyet. Azt mondod, hogy a 15,6-os 4200H procis gtx860m-es verzió nem bírja? A 17es sem? Annyit láttam róla, hogy akkuról nem bírja a kemény játékot szegényem, 2 ventis hűtése van egyébként. Kell neki a tyúkbél rendes játéknál, hogy ne throttlingoljon, de ez várható is, illetve hogy kemény terhelés alatt 45 perc alatt csutkára ürül az akku (I7 Q4710 kivitel).

(#47) SkyS1gn válasza smkb (#46) üzenetére


SkyS1gn
félisten

G550 is ilyen hiába van performancebe, akksiról nem hozza a töltőre dugott teljesítényt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#48) Mikulásbá válasza smkb (#46) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem teszteltem,csak van viszonyítási alapom.G75-ös és G750-es gépeim voltak.
Akkuról nem lehet játszani,az nem arra való.
Nézd meg a G750 hűtését-na az igen,Crysis 3-BF4 egy óra játék után is 80 fok körül volt,hangja a gépnek szinte semmi.

(#49) KillHates válasza sad_Vamp (#30) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azért a Zenbook-ok nem sikerültek gagyira :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#50) KillHates válasza NTonee (#36) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem IPS van a G46-ban :K És az gémer gép a javából...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.