Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

Nekem tetszik külsőre. A tudása már más tészta. Kevéske. De ettől függetlenül biztos van olyan ember akinek ez elég.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2) Zsolto


Zsolto
őstag

Helyes kis cucc, kár a prociért és a memóriáért. Hiába lehet fizikailag felgyömöszölni rá az iGO 2006SE-t, még ha sikerül is elindítani (legalább 16 MB RAM kell neki ehhez, és akkor már szinte 0 MB marad szabadon) megnézném, mit csinál navigálás közben egy bejövő híváskor. (Elárulom: lefagy, mint a szigorlatozó diák arcáról a mosoly, amikor kiderül, hogy rossz könyvből készült fel.)

Minek bosszantani a népet egy olyan fícsörrel (GPS), ami a gyakorlatban alig lesz használható? Vagy arra számítanak, hogy majd Google Mapset vagy Garmin XT-t használ a célszemély? Nemár...

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez sem fogja megváltani a világot ezek szerint.

I humbly and respectfully decline™

(#4) silentkiller


silentkiller
senior tag

Majd bekerül/het a szolgáltatókhoz, aztán ott majd jó lesz (egyeseknek)...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#5) fateless


fateless
veterán

Jó lenne ez a készülék, ha úgy 50-55k körül lenne az ára, azzal ponz piacképes lenne ár/érték szempontjából.

Kiváncsi lennék, hogy nem iGO alapú, hanem más navival milyen lenne a készülék; nem ismerem azok memóriaigényét. (Más országban ugyebár nem feltétlenül csak az iGO él a köztudatban)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) Mamuska


Mamuska
őstag

Láttam vajszínűben valahol , de elég érdekesen nézett ki úgy. Kinézete teljesen rendben van csak egy kicsit azért turbózhatták volna még a belsőt. Nekem ez egy az egyben a p527 ,de ha lenne wifi a p526-ban akkor az sem sokban kulönbözne. Ezek már akkor le lettek szólva pedig egyik sem mai csirke.

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem lenne rossz, de leállhatnának már ezekkel az elavult procikkal(persze kidobni nem akarják...) és a kevés memóriával... :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) Rover623


Rover623
félisten

A tesztek alapján a masina nagyjából egy szinten van az azonos alapokon nyugvó HTC Touch-csal.
Szinte tutira HTC bele van...már az első blikkre az S200 (gombok) és a Touch (méret) keveréke ugrott be...

a P320 tökéletesen használható navigációra, a 2,6 hüvelykes kijelző viszont lehet, hogy egyeseknek komoly probléma lesz.

Mert az ilyen jellegű készülékekben elterjedt 2.8"-os kijelzők ehhez képest mozivásznak...;]

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#9) simonzé válasza BloodRay (#7) üzenetére


simonzé
addikt

Nem a gyenge procival van a baj, hanem azzal aki egy elegáns és okos kütyüt akar elcseszni vele. Tök szép szerkentyű, meg a tudása is okés, de a kevés ram, meg a béna processzor miatt kizárt hogy értelmes ember megvegye.

I don't fit in. I fit out.

(#10) BloodRay válasza simonzé (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Így gondoltam én is. :K
Alsókategóriás cuccokban engem sem zavarna ennyire, mint egy ilyen készülékben.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

a külseje nagyon ott van :R

(#12) Peet210 válasza simonzé (#9) üzenetére


Peet210
őstag

Én a Touch-nál meg voltam elégedve a sebességgel (ritkán akadt). Bár már tényleg nem a legkorszerűbb proci, egyedül a kevés fogyasztás amiért jó. Aki nem akarja konvertálás nélküli filmek nézésére és hasonló teljesítmény igényes dolgok futtatására, azok még ellehetnek ezzel a procival.

Ez is egy Touch. A Touch amikor kijött tök jó volt még most is az csak tovább kéne lépni (proci ram).
Nekem a Touch több mint 2 napot bírt és nem kímélő üzemmódban. Remélem ennél is ez a helyzet.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#13) karatekutya


karatekutya
csendes tag

Még szerencse, hogy a Speedshopnak volt egy tesztpéldánya, mert kapni azóta se lehet náluk :)

IKnowKungFu

(#14) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Nincs olyan verziója amiben 3G vagy/és HSDPA is van?

(#15) DEsztike.


DEsztike.
csendes tag

nemtud nekem valaki segíteni, hogy hol lehetne asus p320-ra rózsaszín előlapot vásárolni? légyszives segítsetek:) irjatok PÜ.

(#16) Tompa


Tompa
csendes tag

Figyuzzatok! Olvasgatom az itt írtakat. Nekem ugyanis ilyen PDA-m van. És nagyon nem így van, mint amiket olvasgatok. Minden megy vele, gond nélkül. Okos és szép eszköz. 2 ismerősöm is azok után vett magának, hogy nálam meglátta. Tunningolható, meg szépíthető. Navigációban hibátlan (iGo8), és navigálás közben is lehet vele pl telefonálni. Nem igaz tehát a feltevés. Ha valaki ilyen kütyüt szeretne venni, én csak ajánlani tudom. És valóban szép! Én nem bántam meg. Éppen ellenkezőleg.

(#17) patyak válasza Tompa (#16) üzenetére


patyak
csendes tag

sziasztok en csak azert erdeklodnek h ez a pda szepen hangosan szoll -e ha zenet halgatok???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.