Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Én 2005-ben vettem egy akkor felső kategóriásnak számító Asus laptopot (W3N), ami bár nem volt olcsó (400k körül), de öt évig tisztességesen szolgált úgy, hogy sokszor napokon keresztül ment folyamatosan, hoztam-vittem, dolgoztam vele rengeteget. Szervizbe soha nem kellett vinni.

Az ötödik évben egyik nap bekapcsoláskor elszemetesedett a kijelző - gondolom a grafikus chip (mobile Radeon 9700) megadta magát.

Esztétikailag azért látszik rajta az öt évnyi nyúzás, a palmrest megkopott, bizonyos billentyűk, amiket úgy tűnik gyakrabban használ az ember kifényesedtek, de más baja nem volt. Akkor nagyon elégedett voltam az Asus-szal, sokáig kitartottam a márka mellett, de azóta már találkoztam kevésbé jól sikerült példányokkal is, igaz azok alsóbb árkategóriájúak voltak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.