Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laraxior


Laraxior
titán

Bővül? :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#2) siposz válasza Laraxior (#1) üzenetére


siposz
aktív tag

Mostantól nem 10, hanem 20 féle ASUS ampere videokártyát nem tudsz megvenni. Örvendetes nem?

(#3) ricsip


ricsip
addikt

Most néztem PCX-en 1 millió fölött mennek :)) :R :C :Y

-

(#4) ughhh


ughhh
senior tag

100W TDP alatt várok RT kártyára, vajon lesz 3050 vagy radeon 6600, 6500?

(#5) Találtgyerek válasza siposz (#2) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ha nagyon résen vagy 1-2 darabot ki lehet fogni. Viszont elég horror áron. :W
Mérlegelni kell, hogy mennyire fontos a VGA vásárolás.

06-3o/9759I39

(#6) relixo


relixo
tag

"Ampere-választék"
Hol van itt a választék kérem?! Vagy a 8db-ból gondolták a választékot amit sikerült elmenekíteni a botok elől a boltbai 500ezer és 1 millás árért ?Ami azóta már el is fogyott... :DDD
Jó persze poénkodunk -mást úgyse lehet ebbe a helyzetbe ezen- de tényleg jót mosolyogtam ezen a szón. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) siposz válasza Találtgyerek (#5) üzenetére


siposz
aktív tag

Semennyire nem fontos jelenleg, csak hihetetlennek találom a helyzetet. Vicces, hogy tavasszal bosszankodtam, hogy nem tudok tovább várni a gépvásárlással. Vettem egy 5700XT-t, és magamban morogtam, hogy januárban ennyi pénzért újgenerációs kártyát vehetnék.

Ehelyett rendes nyereséggel adhatnám el használtan. :)

(#8) Találtgyerek válasza siposz (#7) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Igen,de nem tudsz semmit venni helyette. Ha nem használod, felesleges, akkor most érdemes eladnod. ;)

06-3o/9759I39

(#9) Nagus válasza ricsip (#3) üzenetére


Nagus
senior tag

Hát ne ott nézd, a legbrutálisabb haszonkulccsal dolgoznak az összes közül.

(#10) andor80


andor80
senior tag

asus nem ajánlott nálam régóta szenny minőség ordas garanciális ügyintézés.
Az árazást kenjék a hátukra.
A cikk reklám volt?
Támoghatta az nvidia kidobva asus által elkerülte a figyelmem.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#11) Create. válasza Találtgyerek (#8) üzenetére


Create.
addikt

Én gainward 1650 d6 ghost-ot vettem helyette tegnap 64-ért alzán. Nem egy bitang kártya, annyira olcsónak se olcsó, de új, könnyebb lesz eladni majd (vagy vésztartaléknak megtartani). Epicen van sok kis játék, amit vígan elvisz, legalább kipróbálok közülük párat.

andor80: az asust már én is kerülöm, én most a gigabyte aorusra megyek majd rá, ha lesz 3060 értelmes áron. Egyébként meg amit stabilan jónak tartok az az msi gaming széria.

[ Szerkesztve ]

(#12) Találtgyerek válasza andor80 (#10) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem vagyok Asus fanatikus,de a felsőkategóriás alkatrészeik azért nem szenny minőséget képviselnek. Az olcsóbb alkatrészeknél vannak bajok,de más gyártókra is jellemző ez.

06-3o/9759I39

(#13) Create. válasza Találtgyerek (#12) üzenetére


Create.
addikt

Persze ez igaz, de szerintem sokan nem a felsőkatot vesszük. Egyszerűen van ugyanolyan jó vagy jobb olcsóbban. Dizájnra tetszik a strix széria, de horror feláras mindene.

[ Szerkesztve ]

(#14) siposz válasza Találtgyerek (#8) üzenetére


siposz
aktív tag

Öreg vagyok én már ahhoz, hogy olyasmit vegyek, amit nem használok. Rendes napi szintű használatban van.

(#15) Gausz válasza ughhh (#4) üzenetére


Gausz
aktív tag

Jó is lenne.
Bár engem PH-n megköveztek, hogy ha nem akarok teljesítményt, akkor vegyek 1650-et, mert 120W alatt nem kártya a kártya.

(#16) Create. válasza Gausz (#15) üzenetére


Create.
addikt

Ezzel az a baj, hogy az rt az ilyen kártyán élvezhetetlen lesz. (Mármint 100w alatti kártyán). Még a 3060-al is szódával elmegy kategória lesz, dlss-el fhd-ban. Szóval ez még marad a 200w+ kártyák területe.

[ Szerkesztve ]

(#17) Találtgyerek válasza Create. (#13) üzenetére


Találtgyerek
addikt

3000-es szériában a TUF is nagyon jól sikerült és jóval olcsóbb,mint a Strix.

06-3o/9759I39

(#18) Create. válasza Találtgyerek (#17) üzenetére


Create.
addikt

Igen, de a tuf széria dizájnja nem tetszik, se alaplapban, se vga-ban. Tudom nem kellene szempontnak lennie, de ha már ablakos a házam, hogy minden nap lássam mennyi pénz ül benne, akkor tetszen is. 😀

(#19) Találtgyerek válasza Create. (#18) üzenetére


Találtgyerek
addikt

A külcsín is fontos, főleg ha ablakos a ház. Nekem volt szerencsém 3070 - 3080 Tuf-hoz.
Szerintem egész jól néznek ki. És teljesen fém a kártya burkolata. Nagyon jó minőségű lett. ;)
Hűtése is nagyon jó és halk.

06-3o/9759I39

(#20) ughhh válasza Gausz (#15) üzenetére


ughhh
senior tag

Pontosan az van nekem is, de i5 10400F és Re-size BAR function-al kicsit lehetne javítani az FHD megjelenítésen. Kicsi házam van nem tervezek nagyobbal, hőelvezetés szempontjából nekem már sok a 170W.

(#21) ricsip válasza Nagus (#9) üzenetére


ricsip
addikt

Iponnál fillérre 1.100.000 ugyanez.

-

(#22) Riky965


Riky965
csendes tag

Nem nagyon van választék ha van is nagyon drága még sajnos :(

Üdv: Riky965

(#23) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ampere választék? Bővül? :Y Hol, mennyi, mikor? :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#24) ricsip válasza ricsip (#21) üzenetére


ricsip
addikt

Most már 1 millió 200 ezer :))
https://www.pcx.hu/asus-rtx-3090-oc-24gb-ddr6x-rtx3090-24g-ek-videokartya-439141

1,5 millió alatt nem is vagyok hajlandó megvenni... :C

-

(#25) csillagkapu válasza siposz (#2) üzenetére


csillagkapu
csendes újonc

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.