Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hát ez már nagyon nem az az AC amit régen úgy szerettem :(

Egy jó játéknak elmegy, de hogy ez az AC megszégyenítése az is biztos.

(#2) travix


travix
aktív tag

Átmegy a nyíl a falon? Ez most komoly? :(((
Sose játszottam még AC játékkal, ezen agyaltam de túl fantasy az egész.

[ Szerkesztve ]

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Van ennek még köze az AC-hez, mint olyanhoz? Itt már nagyon ilyen mitológiai fantasy világ amit csináltak.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) HELLAFLUSH válasza DeathAdder (#1) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

nekem sem tetszenek az új AC-k :(( (inkább adtak volna neki más nevet)
lejobb szerintem még mindig a Black Flag.

(#5) CsikiRoli válasza DeathAdder (#1) üzenetére


CsikiRoli
tag

Sajnos ha mindig az az AC lenne, amire emlékszel/szerettél, akkor most sokan, sőt lehet hogy te is, azt írnád ide, hogy ez sokadik rókabőr lehúzása, és ez már undorító. Szóval szerintem emlékezzünk a régi részekre örömmel, és próbáljuk meg élvezni ezt ha megjelenik. (Lehet még nagyon jó játék, nekem pl tetszik.)

"Embrace the change"

Üdv: Roland

(#6) Kiki18 válasza DeathAdder (#1) üzenetére


Kiki18
őstag

Az origins sokkal realisztikusabb.

Nekem úgy fest, hogy itt most átesnek a ló túloldalára(szupermesszire elrúgja a másikat, villogó mennydörgő csapások a földbe(Ki ez, Thor a mjölnirrel?), átlő a falon a nyíllal.

Ilyenek egyik részben sem voltak, nem is hiányoztak. :(

(#7) VágniValó


VágniValó
addikt

Ahha...szóval ez lesz, ha a For Honor köré sztorit építenek, majd "há mer az kell hogy legyen" alapon az alcím elé odaírják, hogy Assasin's Creed. Thank you, but no thank you!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#8) Norb79 válasza HELLAFLUSH (#4) üzenetére


Norb79
őstag

Aminek szintén nem sok köze van a "klasszikus" AC-khoz, de nekem is az a kedvencem amúgy a franchise játékai közül.

(#9) DeathAdder válasza CsikiRoli (#5) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem nem az :N
Az F1-ben is ugyanazokon a pályákon körözöl, fifában is csak gólt kell szerezni mégis minden évben lehúzzák a bőrt, pedig csak egy 2 kbyteos patch kéne hogy legyen az egész ( ;] ), codban is csak ész nélkül kell lövöldözni, nekem ez ugyanúgy az AC style miatt tetszett, más környezet, más szereplők, más nevezetességek, más történelmi kor amiben részt vehettem, olvashattam róla, ez által beleélhettem magam a korba és a történelmi cselekménybe. Én ezért szerettem, nem azért mert statikus volt a harcrendszer, meg hasonlóak voltak a mellékküldetések. Az hogy ilyesmivel tegyék kelendőbbé nagyon nem hiányzik, nekem már az ilyen intenzitású free running is sok, lassan a negatív dőlésű sziklákat is meglehet mászni olyan sebesen minta csak a földön futnál (btw, sindycateben sem tetszett a grappling hook, de azt még letudtam nyelni). Ez meg már szinte nem is AC, hanem valami science fiction..

Bár minden évben nem kellett volna újat kiadni sokszor félkészen, de én mindegyik kort nagyon szerettem, nyilván persze nekem is van kedvenc. Az origins is egy nagyon jó játék, csakhát már az is messze van a klasszikus AC-tól :)

(#10) RudY válasza HELLAFLUSH (#4) üzenetére


RudY
addikt

Engem spec soha nem érdekelt maga a játék neve (sorozatszámozása), vagy tetszik, vagy nem. :DDD

(#11) wolfman válasza HELLAFLUSH (#4) üzenetére


wolfman
veterán

Aminek szintén semmi köze az Assassinokhoz, elvite a kalózkodás hangulata a hátán.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) saelin válasza wolfman (#11) üzenetére


saelin
veterán

Konklúzió? Az eredeti széria felsült és új irányokba próbálkoznak. Nekem pont az origins óta tetszik az AC.
Már csak valami jó írót kellene a játékaikhoz találni, mert a látvány és játékmechanikák eddig is rendben voltak, de a történet és annak vezetése valami kegyetlen gyenge volt ezidáig...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) Kanczy


Kanczy
veterán

A játék jónak tűnik, de ahogy sokan előttem is írták, ez már nem AC :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14) wolfman válasza saelin (#12) üzenetére


wolfman
veterán

Na de ez az. Kifutottak a történetekből, mert többet kell eladni mint amitírni tudnak. Meg mindenkinek az ugribugri maradt meg, történetre meg sz@rik a nép sajnos, pedig a jelenkori szálakkal lett volna igazán ütős az AC cím.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) tibaimp


tibaimp
nagyúr

50-es szintű volt a karakter meg a boss is, kíváncsi leszek, ebben a játékban, hol lesz a max szint, vagy lesz-e egyáltalán szint limitáció (mint az Originben). Részemről én azt szeretem, mikor "túl lehet nőni/fejlődni" egy boss-on, és úgy is meg lehet csinálni, csak úgy sokkalta könnyebb.

szerk:
(A Skyrim-ben pont ezt bírom, mert most csinálom a 3. karaktert és már 90-es szintű , mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy master nehézségi szinten tolom:) )

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) RobbyJr válasza HELLAFLUSH (#4) üzenetére


RobbyJr
őstag

Nekem a 3.ik rész, aztán Black Flag, és a Syndicate.
Origins-t is végig vittem, nem volt rossz csak valahogy nem jött be ez a sivatagi terep. A városban mászkálás sokkal jobban tetszik, elvégre ahhoz voltam szokva AC játékokban.
Egyébként a kraftolós dolog nem volt olyan rossz az Origins-be.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#17) DeathAdder válasza tibaimp (#15) üzenetére


DeathAdder
veterán

IGN-en tegnap azt mondták, hogy 50-es szinten is rohadt nehéz volt a Medusát lenyomni.

(#18) tibaimp válasza DeathAdder (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azt el is hiszem, mert a videó alapján maga a boss is 50-es szintű, szóval így pariban, azért írtam, hogy esetleg 60-as szinten is megoldható-e a dolog, vagy max az 50-es szint limitáció.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Emlékeztek amikor újra kellett kezdened a missiot mert egy őr észrevett?

Ez a sorozat már közelében sincs annak ami volt. Ebben az új részben meg gyakorlatilag tényleg minden eltűnt: nincsenek karakterek, mert had lehessen választani férfi/nő/ homokos/transsexualis karaktert is, nincs plot (bár az már AC3 után eltűnt), nincs lopakodás, hangulat stb...

Gyakorlatilag egy leszázalékolt, crappy, rpg copy Witcher után, ami nem elég hogy rondább és bug-osabb is lesz, de AI mindenkit az örületbe fog kergetni.

Legnagyobb bajom egyébként az összes Ubi-s sandbox-xal hogy mind ugyanaz: szar semmilyen mellékküldetések, ugyanazokkal a karakterpofákkal , és a végtelen loot. Állatokat meg henteld ezerrel.
AC , FC egyköpönyeg mind.

AC: Originnek adtam még egy esélyt, de FC5 után annyira ugyanaz volt az egész, hogy mellékküldetéseket is alíg bírtam kivinni.

Ennél már csak az a szomorúbb, hogy ezt még megis veszik.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#21) wolfman válasza NandorHUN (#20) üzenetére


wolfman
veterán

Igen, talán az a legbosszantóbb. Leülsz a legelső gameplay elé, konstatálod, hogy semmi köze az AC lelkületéhez + még már fantasy is lett te meg szuperhős, a FC meg mocskos repetitív. Viszont olyan eladások vannak, hogy érthetetlen.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#22) NandorHUN válasza wolfman (#21) üzenetére


NandorHUN
addikt

FC 3 jó volt. Tetszettek a karakterek, jó volt a szinészi munka, grafika, hangulat és zenék is. Gameplay szintén, ha repetitiv is volt egy kicsit.

Utolsó rész meg annak ellenére, hogy teljesen más stílus mint az AC Origins totál ugyanaz a játék volt, mindkettőben a lényeg, hogy mész halomra ölöd az embereket is gyilkolászod az állatokat a lootért, néhol meg van egy felejthető főmisszisó küldetés.

Legnagyobb baj, hogy eladások miatt Ubisoft nem is látja, hogy szar játékokat készítenek és ezt a vonalat viszi tovább.

Mondjuk annyiból talán szerencsés, hogy így legalább van időm másra és ezt a pénzt is megspórolják nekem.
Egyébként ha legelső AC vagy FC játékom lett volna az utóbbi 2 cím biztos tetszett volna mindkettő 1 rész erejéig (bár mind2-ben annyira kevés kihívás volt, hogy valoszeg hamar beleunok).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23) DeathAdder válasza NandorHUN (#20) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vinni fogják, hiszen ez kell a népnek.

Ami tényleg AC, vagyis az "AC-ság" az a legtöbbeknek nem tetszik, ezért már csak nyomokban lelhető fel.

Ez is biztos elmegy majd egy jó játéknak ideig óráig, csak nem AC névvel kellene eladni.

(#24) NandorHUN válasza DeathAdder (#23) üzenetére


NandorHUN
addikt

Jó pontozások ellenére szerintem AC Origins se volt egy jó játék: én Hard fokozaton vittem, de még így is túl könnyű volt: amint meg volt a quick charge-s kardod gyakorlatilag mindenkin végigmentél mint kés a vajon. - játék legjobb része épp ezért számomra az volt, mikor csajjal mentél végén így lgalább volt némi kihívás is a game-ben.

A missiók önismétlőek voltak: utolsó "hajós" küldetéstől eltekinve, szinte mindegyik főküldetés ugyanaz volt, "lopozz be" valahova és ölj meg xy embert. Az idézőjel nem véletlenül van ott, ugyanis a lopakodás része a game-nek egy vicc kategória, őrök 5mp alatt elfelejtették, hogy láttak téged, 5 fűszálban el tudtál rejtőzni és ha észre is vettek semmi büntetésed nem volt mert fegyverekkel esetek 99%-ban mindenkit kinyírtál gond nélkül. A bugyuta IA-t meg nem kell bemutatni Ubis játékokban.

Népnek azért ez kell, mert előző AC II- Brotherhood részekkel nem játszottak.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.