Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Egyre inkább azt érzem, hogy megérte előrendelni a Freedom editiont.:K Ez lesz az egyik legjobb AC szerintem.

(#2) walkmanboy válasza Black Dragon (#1) üzenetére


walkmanboy
tag

Így van, ez egy nagyszerű játék lesz, az tuti az elődöket nagyon elveri.

Amúgy 4 perc környékén mikor harcol, ott van egy bug, mikor egy katona nem mozdul :D

Sokat fejlődött szerintem a sorozat.

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#3) GeryFlash


GeryFlash
veterán

egyike a kevés játékoknak, amelyiknek a grafja nem fejlődött 2009 óta, mégis jól nézett ki

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) Black Dragon válasza GeryFlash (#3) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ezt nem értem, nekem úgy tűnt, hogy évről évre kidolgozottabb, részletgazdagabb volt a grafika a játékban, már csak azért is mondom, mert most kezdtem el előröl a storyt...

(#5) danikollar


danikollar
őstag

Ez tényleg nagyon jó lesz. Ez a videó szerintem hasznosabb volt, mint az eddig közzétett hivatalosak. Picit azért évről-évre fejlődött a grafika.

(#6) Taifa Díaz válasza Black Dragon (#4) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Szerintem is így van, én is ezt figyeltem meg, többször végigjátszottam már mindet sorban. Annak ellenére van ez így, hogy a legelső rész még DirectX 10-es támogatással is bír, a továbbiakban pedig sem Dx10, sem később Dx11...

Apropó, lehet már tudni róla valamit, hogy az új engine mellett helyett kap-e ezúttal a DirectX11 támogatás is?

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#7) GeryFlash válasza Taifa Díaz (#6) üzenetére


GeryFlash
veterán

nem kap semmit... semmi új grafikai elem, igazából az új engigen csak annyi, hogy több boot-ot tud egyszerre mozgatni a játék... ezt a valvénál a source motornál 2.0.3-ról 2.0.4 átnevezésével oldják meg

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) fasirTTT


fasirTTT
őstag

eléggé nem rossz ! :D

(#9) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ez nagyon régi vidi,de ettől független rohadt jó lesz..

(#10) prolad


prolad
őstag

Eddig év játéka kategória :C

(#11) nonoka74


nonoka74
tag

ez nagyon jó lesz!

(#12) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Azon kevés játékok egyike, ami hosszú időre a monitor elé szegez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.