Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zuchy


zuchy
őstag

Lefogadom, hogy ezek a DLC-k eredetileg benne voltak a tervben, de nem teszik bele a sima 2-be, hanem utána adják ki ezeket, hogy még több pénzt kaszálhassanak. És nem csak ebben a játékban. De végül is nekem mindegy... :) Amúgy PC-re mikor jön? :U

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#2) huszar90 válasza zuchy (#1) üzenetére


huszar90
aktív tag

asszem március 4

(#3) pincehely


pincehely
addikt

Mikor jön végre PC-re is?
Bocsi, nem olvastam :W

[ Szerkesztve ]

http://kefetemap.deviantart.com/

(#4) adamssss válasza huszar90 (#2) üzenetére


adamssss
veterán

Hú, de várom az első rész is brutális volt, reméljük a másodikban sem kell csalódnunk...
Amúgy milyen Dx-et fog támogatni?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) Jaffafa válasza zuchy (#1) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

Természetesen, de mi ebben a kivetnivaló?

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#6) huszar90 válasza adamssss (#4) üzenetére


huszar90
aktív tag

vagy 10 vagy ha az nv nem szól közbe akkor 10.1 ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Először jöjjön ki PC-re, majd a rongyosra játszás után jöhet a DLC majd a következő rész:P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#8) lordEVO


lordEVO
tag

Fúú elfogtok ájúlni majd ha kijön pc-re.. Én már a vége felé tartok x360-on de hihetetlen milyen jóra megtudták csinálni a pályák hangulatát, iszonyatosan gyönyörű a grafika, változatosak a köldetések...

2 iszonyat nagy vros van benne firenze és velence plusz 2 kicsi plusz nekünk is van egy városunk amit majd fejleszgetni kell de majd meglátjátok iszonyatosan jól megcsinálták ezt a játékot.

Ja és eléggé hosszú a játékidő

(#9) huszar90 válasza lordEVO (#8) üzenetére


huszar90
aktív tag

Hát én nagyon várom az biztos! ;)

(#10) johni86


johni86
tag

Kiváncsi leszek hogy pc-n milyen lesz a grafó, de ha jól emlékszem több dologban is jobb lesz pc seknek

(#11) D4lamia


D4lamia
csendes tag

március 5. én jön PC-re jah és ezt irták még "A PC-s kiadás tartalmazni fogja azt a két kiegészítőt is, amelyeket a konzoltulajdonosok letölthető tartalomként vásárolhatnak meg – ezeknek a megjelenése is az ajtón kopogtat."

(#12) petifromvega


petifromvega
csendes tag

Aze arrnyira ne tuloz a szavakkal :D enis kiviteem ps3 en full hd-be de ez nekem alap graf.. de viszont mikor az a unnepseg volt es este votlt es lotek tuzijatekokat ott telleg szep volt a ugymond testorok nagyon butak benne :D meg birtam mikor repultem azzal izevel toknehez olt 100x ujrakezdtem es mindig mas katona volt a videob amivel ha ujra kezded videot megkell nezned az azert vicces :D szerintem nem olyan hoszzu de a mai vilagba semmi se az... az tetszik hogy ha kivited meg maszkalhatsz mert pl dragon age origins nel azt nagyon elbasztak jo game... elso is jo volt ez is kovetkezo mar nemlesz az :P

(#13) Pulsar válasza petifromvega (#12) üzenetére


Pulsar
veterán

ááá, ne is írjatok ilyet, mert belepusztulunk a kíváncsiságba... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.