Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Vegre tud uszni a foszereplo.

(#2) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Nagyon szép, de az első videóban amikor áthúzza a katonát a fegyveren elég gázos. Csak úgy át "van" rajta a cucc és semmi vér, semmi seb-->össze esik

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) fpeter07 válasza HyP3b0y (#2) üzenetére


fpeter07
veterán

nem is kell :N

(#4) finest


finest
őstag

Jó a graf.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Baromi tetszetős játék. Igaz az első rész nekem kimaradt, de egy csomó embertől olvastam a sírást, hogy milyen monoton, és ugyanazt kell csinálni, stb. Akkor mitől lett ekkora siker? :U

(#6) mate0217


mate0217
aktív tag

Gyönyörü :C :C

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#7) Valty válasza D1Rect (#5) üzenetére


Valty
aktív tag

Nem tudom, de szerintem ez a maga szegmensében az évtized játéka :K

(#8) atish15 válasza D1Rect (#5) üzenetére


atish15
aktív tag

Szerintem akinek tetszenek az ilyen történelmi témájú játékok azoknak bejön.Amúgy igen néha monoton volt.De nekem nagyon bejött a grafika és a mozgások nagyon jók voltak.Várom a második részt.D1Rect neked ajánlom az elsőt próbáld ki :)

(#9) D1Rect válasza atish15 (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet, hogy beszerzem, talán ilyen 1-2K-t megér. :R

(#10) atish15 válasza D1Rect (#9) üzenetére


atish15
aktív tag

Jól teszed.Ha másért nem is rákapsz az ízére és jobban fog tetszeni a 2.rész :)

(#11) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Én annó a vga-hoz kaptam bundleként a játékot, de vmi nem stimmelt és a zenéken és hangeffekteken kívül nem beszéltek az emberek csak tátogtak...gép újítás volt és az új proc.+alaplap együttessel már volt beszédhang, de néha úgy beakadt a hang, hogy a gép a képet rászinkronizálta és összevissza dobálta a karakterem :O

Egyszer felraktam win7 alatt és már normális, de nincs türelmem megint végigjátszani a már ismert részeket:(

ráadásul xp alatt amikor megöltem Jeruzsálem felé egy keresztes katonát és tovább vágtáztam, kidobott hibajelentéssel:(((

Vigasztaljon, hogy rengeteget játszom/játszottam az iPhone-s verziót és még mindíg van küldetés :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#12) Johnny Cage válasza D1Rect (#5) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Miért, mekkora siker lett? Komoly marketing nem egyenlő a sikerrel. A legtöbb jelentős lap az év csalódásának titulálta, hasonlóan vélekedett a közönség is.

(#13) D1Rect válasza Johnny Cage (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor miért van itt is szó róla? :U Ha tényleg annyira rossz lenne... Tudsz konkrét "legtöbb jelentős lapot"?

(#14) Johnny Cage válasza D1Rect (#13) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Ja, mert foglalkozunk a folytatással, az azt jelenti, hogy jelentős siker lett az első rész... különbenis, mit jelent neked a siker? Tetszett a rajongóknak? Tetszett a kritikusoknak? Jól fogyott? Underground rajongótábort gründolt?

Gamerankings és/vagy metacritic a barátod.

(#15) D1Rect válasza Johnny Cage (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Őőő izé, de a 80% meg a 8.1 a 10-ből nekem nem tűnik olyan rossznak. :F
Leszögezem, hogy nem játszottam vele. De akkor is pozitív a kép róla.
Nálam a siker az, ha profitot termelt a cégnek.
Ugyanis ezért csinálnak játékokat, hogy megéljenek belőle.
Rákerestem az eladásokra, több mint 6 milla fogyott belőle(2008.04).Annyira rossz nem lehet. :U

(#16) Johnny Cage válasza D1Rect (#15) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Nyilván nem azért csinálják, hogy veszteséget termeljenek, de a potenciális bukta mindig benne van a levegőben... az AC legjobb pontszámai sem voltak 80% fölött és ez az elvárásokhoz képest csalódás. A rajongók, a kritikusok és a játékosok zöme is csalódott volt, mert játék helyett egy gönyörű virtuális városnéző túrát kaptak a középkorban.

[ Szerkesztve ]

(#17) sakeee82 válasza Johnny Cage (#16) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Én nem igazán hiszek az újságoknak, egyéni kritikusoknak. Azért mert neki nem tetszik, és ezt még meg is írhatja, ezzel akár pozitív, akár negatív irányba befolyásolhatja a vásárlói döntést. Pl. anno a TR Underworldot a Gamespot egyik írója 7 pontra értékelte, amivel igencsak kivívta az Eidos managereinek haragját. Valaki lehet, hogy csak akkor vesz meg egy teljes árú játékot, ha az 8,5 pontnál nem kap alacsonyabb értékelést és orba-szájba dicsérik. Én személy szerint a játékot simán 9 pontosra értékeltem volna, mert szerintem az egyik legjobb része sorozatnak, de engem nem kérdeznek meg. Ezért is van az, hogy sokan fórumokat bújnak, mert ott nem 4-5 értékelést olvashat, hanem 100000-et.

Visszatérve az AC2-re, ezt milyen vason kell majd futtatni, mert elég húzós a grafikája?

[ Szerkesztve ]

(#18) D1Rect válasza Johnny Cage (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Az általad linkelt oldalakat néztem. A 79.83%-ot kerekítettem 80-ra. Platformtól függően még több pontot is kapott. Lehet, hogy neked nem tetszett. Egyéni vélemény. Jóval több mint 6 millió ember megvette, kitudja mennyi meg letöltötte. Ha tudok szerezni én is megveszem.

(#19) Nunder


Nunder
őstag

Le a kalappal a fejlesztők előtt. Tényleg jól néz ki. :R

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

Úgy látom, ez már végre egy vérbeli 10.1-es grafika és játékélmény! :C

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#21) Johnny Cage válasza D1Rect (#18) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Azért az érdekes, hogy egy olyan játék mellett próbálsz érvelni, amivel te még nem is játszottál. :U

(#22) Johnny Cage válasza sakeee82 (#17) üzenetére


Johnny Cage
addikt

A kritika természetesen csak egy támpont. Én a játékosokra is hivatkoztam, akiknek a véleményét pont a fórumokon ismered meg a leginkább és az AC-vel kapcsolatban nagyon egybevágó volt a kritikusok és a játékosok véleménye.

"Pl. anno a TR Underworldot a Gamespot egyik írója 7 pontra értékelte, amivel igencsak kivívta az Eidos managereinek haragját"

A Gamespot egy mainstream médium, ők nem szoktak annyira szélsőséges véleményt megfogalmazni, pont amiatt, amit írtál. De ha ez lenne a bevett gyakorlat (hogy a kritikus és a lap tojik magasról a kiadó véleményére), akkor nyilván ez lenne az ideális, hiszen a lap pártatlan maradna, így többnyire objektív kritikák jutnának el az olvasóhoz. Az Eidos manager-ek érdekei meg nyilvánvalóan mások. :U

(#23) keIdor válasza sakeee82 (#17) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem ugyanaz a motor hajtja, mint az első részt, ha az ment ez is fog..

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) Taifa Díaz válasza keIdor (#23) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Én is úgy látom, hogy a motor egy az egyben ugyanaz, csak mélyebb, részletesebb, kidolgozottabb a graphics. Szóval a gépigény nem növekedhet számottevő mértékben.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#25) BalaNce87 válasza Taifa Díaz (#24) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát most 2007 óta a grafika nem sokat fejlődött legalábbis látványban semmit, most példaként az AC1 és AC2 között nincs különbség, Cod4 és Cod6 között szintén semmi, Bioshock 1 és 2, persze ez csak a játékosoknak jó, szóval lényegében azóta nem nőtt sokat a játékok igénye.

[ Szerkesztve ]

(#26) Johnny Cage válasza BalaNce87 (#25) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Ne felejtsd el, hogy ezeket a játékokat öregedő (az X360 már 4 éve a piacon van) konzolokra fejlesztik elsősorban, ráadásul ugyanarra az API-ra készülnek (dx9). Sok potenciál ezekben már nincs (ami van, azt megmutatta például a Crysis, nem véletlenül lett exkluzív PC-s cím).

(#27) D1Rect válasza Johnny Cage (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

Elfogyott az érv? :U

[ Szerkesztve ]

(#28) Taifa Díaz válasza BalaNce87 (#25) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Ez a része természetesen jó a játékosoknak :C Azért valamit mindig fejlődik egy-egy folytatás grafikája, csak az a baj, hogy legtöbbször rossz irányba :((

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#29) BalaNce87 válasza Johnny Cage (#26) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez igaz hogy xboxot nézik elsődlegesnek, de én ennek örülök mert creed grafikája jó és jól is megy, szóval értelmét sem láttam volna ha feltúrbozzák, mert lehet nem lett volna annyival szebb amennyit tudtak volna rádobni, így meg biztos hozza azt a szintet mint az 1, aminek még mindig faja a grafikája. Amit írsz abból meg az derül ki hogy az xbox miatt fejlődik lassabban a grafika, de hát én még megvok elégedve a dx9-es gémekkel, igaz az unreal engine-be a textúrák eléggé gyengék már, ezt inkább közelebbről lehet látni ha közel mész egy falhoz pl. Addig örüljünk amíg nem évente kell cserélni kártyát, bár én amúgyse fogok pénzt ölni pc-be egy jó darabig, ha pedig nem megy új játék nem megy, ezért nem fogok elbaszni 100 rugót vagy többet.

(#30) Nunder válasza Taifa Díaz (#28) üzenetére


Nunder
őstag

Legtöbbször rossz irányba? :Y Én azért ezzel vitatkoznék. Nem igen láttam még olyan folytatást ami grafikai szinten nem múlta volna felül az elődöt.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#31) BalaNce87 válasza Nunder (#30) üzenetére


BalaNce87
addikt

az lehet, hogy felül múlja, de érdemes egy kis csilli villi pluszért 10-20 fpst feláldozni? Ha ez a rossz irány, akkor egyet értek! :K
Pl crysis warhead re mondták, hogy javították így meg úgy. Hát nekem kb azon kívül, hogy az alien inváziónál 30 fps alá estem semmit nem vettem észre belőle. :F

(#32) Nunder válasza BalaNce87 (#31) üzenetére


Nunder
őstag

A grafikai fejlődés gépfejlesztés nélkül általában FPS csökkenéssel jár :U Ő azt mondta hogy a grafika romlik az elődhöz képest és azzal volt a problémám. Azzal én sem értek egyet hogy miért kell ennyire hajhászni a grafikai fejlődést de ezt nem mi fogjuk eldönteni. ;)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#33) Taifa Díaz válasza Nunder (#32) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Na, ez tuti, amit a végére írtál. Az ilyesmiben inkább a videókártyagyártók döntenek, semmint a végfelhasználó :K

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.