Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Látványos! Nem egy órát el lehet majd vele "bohóckodni".... :DDD

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Látványos mindenképpen. A harcrendszerből azért szivesen láttam volna többet. Elvileg az változott meg jelentősen.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Látszik, hogy merítettek a fejlesztők a Witcher 3 sikeréből, jó pár játékelem visszakacsint. Ami engem nem is zavar, mivel azt a játékot csak nem rég "fejeztem be", a DLC-kkel együtt, és sír a szívem, hogy nem élhetem át még egyszer ugyanazokat a csodálatos órákat ugyanazzal az ámulattal, amit a PR csapata terített le elénk. Ha csak harmad olyan érdekesek lesznek a karakterek/küldetések itt, már elégedett leszek.
Nálam ez az egyetlen olyan franchise, aminek hajlandó vagyok a szokottnál többet megbocsájtani, én pl. abba a táborba tartozok, akinek tetszett a jelenkori történet, és ez az egész animusos dolog.
De pl. a Syndicate-el már egyáltalán nem játszottam, nekem az már nagyon újkori volt, a karakterek is unszimpatikusak voltak, az a batmanes kötélvető meg a unity hold gravitációja pedig teljesen kizökkentett a hajdani semi-realitás talajáról.
(Mondjuk itt a sas-drón mechanikával nem szimpatizálok, de elnézem)
Nagyon szeretném, hogy jól süljön el a dolog, de az utóbbi években sajnos nem sikerült nagyon bizonyítaniuk :F

[ Szerkesztve ]

(#4) ribizly válasza Norb€€€ (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Volt már ilyen kötélvető az AC: Revelations-ben is, és ott volt csak igazán fura. Mondjuk valahogy meg kellett oldani, hogy ne kelljen végigvárni, míg a 10000{...}00. épületre is felmászik a főhős. :)
Én a Far Cry-al voltam úgy, hogy nem bírtam betelni vele, de ez is eljött. Persze kíváncsi vagyok ezekre az új játékokra, de lehet pihentetem a két szériát most pár évig. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Remélem, a damage pontok kiírása kikapcsolható lesz menüből, ahogy a harcok során előforduló képrengetés is! Egyébként az év játéka nálam simán.

(#6) pzstm


pzstm
titán

november 7-ig el nem indítom :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) oriic válasza pzstm (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A jatekot, vagy ezt a videot?:DDD Amugy hja en is XOX-en tolom majd ezt.

Live-Die-Respawn

(#8) pzstm válasza oriic (#7) üzenetére


pzstm
titán

nyilván a játékot ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) #67947008 válasza pzstm (#6) üzenetére


#67947008
törölt tag

Miota elorendeltem az XBO X-et, azota be se kapcsoltam a regi gepet. Minden jatekot azon akarok mostmar jatszani.

(#10) edari válasza ribizly (#4) üzenetére


edari
őstag

Szerintem játszd újra, mert abban semmilyen kötélvető nem volt.

(#11) carl18


carl18
addikt

Idáig tetszik :) Jól nézz ki

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#12) garage112


garage112
aktív tag

PS en hometársammal már előrendeltük digitálisan. Kegyetlenül várom. Ha legalább olyan jó lesz mint a 4 nálam 10/10. Ez az új dark souls féle harcrendszer tetszik, maga az Egyipromi téma szerintem nagyszerű választás.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#13) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv, csak érdekelne, hogy az Origins-ben lesz e magyar felirat, vagy sem. Ezzel kapcsolatban nem találtam hivatalos megerősítést, de cáfolatot sem. Előre is kösz.

Zolka

(#14) garage112 válasza Cruzolka (#13) üzenetére


garage112
aktív tag

Kérdeztem konzolvilágnál, nem lesz sajnos :(

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.