Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) tildy válasza Bog (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem feltétlenül akarok párhuzamot vonni, és ez nem csak a nőkre vonatkozik, de eltűnt az emberekből az ambíció. Az igény arra, hogy letegyen valamit az asztalra, aztán ezt mondhassa: ezt én értem el. Én alkottam. Én csináltam. Én vagyok benne. Egy szeletke magam.

Eltűnt? Én ezt akarom elérni, ezért akarok élni. LEgjobb barátnőmnél szintén ezt látom. Lehet, hogy csak szerencsére?

---------------------------------------------------------------

Mégvalami: Nagyon nehéz egy kevésbé nőies nőnek igazán nőnek lennie. Nagyon nehéz, mert egyszerűen nem jön, nem akar jönni. ÉS ami jön az leginkább az, hogy ''vááá, mi a francnak születtem nőnek, csak problémát okoz''. Pl. zavarba hozhatja őket az, ha nőies alakjukat dicserik, vagy bókolnak nekik, egyszerűen nehezen tudják kezelni a szitut. Egy ilyen érzésből nehéz kilépni, hiszen szinte szó szerint az ember midnen procikája tiltakozik ellene. Ilyen nőkből lesznek\ maradnak a férfias nők. Nevelés kérdése? Lehet.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.