Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bpx


bpx
őstag

első rész tényleg jó volt
de másodszor már nem tartom valószínűnek, hogy sikerül ugyanazt elsütni

(#2) gabor85 válasza bpx (#1) üzenetére


gabor85
őstag

a videót megtekintve szerintem já az újabb bőrnek is egy esély;)

(#3) julius666


julius666
addikt

Most komolyan az a hír, hogy majd lesz hír? :F

Az első rész kiváló volt (kedvenceim közé került már a demó után!), de remélem nem ugyanazt akarják egy-az-egyben elsütni még egyszer, mert az úgy nem működne.

Én Joker helyett más főgonoszt választottam volna (választanék?).

(#4) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Az első az fantasztikus volt nekik. Remélem megkapjuk Gotham várost és kötetlenül repkedhetünk benne... :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) Gabr


Gabr
tag

Mark Hamill a legjobb Joker! :R

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#6) #40835072


#40835072
törölt tag

az első nagyon jó volt... hogy e milyen lesz, meglátjuk! :R

(#7) balcsy válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


balcsy
aktív tag

Én is ebben bízok. Hogy majd most szabadon engednek:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#8) mnmlst válasza julius666 (#3) üzenetére


mnmlst
tag

Az érdeklődést fenn kell valahogy tartani :D

Az első részt én is végig vittem, már csak 100%-ra kellene minden trófeát nyomatni, de ahhoz már túl lusta vagyok :P :) Ha nem rontják el, tuti vevő leszek a 2. részre!

(#9) pityeszka


pityeszka
őstag

Mekkora kattant arc ez a Joker.
Amúgy várós gém nagyon. :K

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#10) BiP válasza julius666 (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

"Most komolyan az a hír, hogy majd lesz hír? "
Egyre több ilyen van már.

(#11) julius666 válasza mnmlst (#8) üzenetére


julius666
addikt

Nekem 2 hiányzott csak a trófeákból, de arra nem bírtam az istennek sem rájönni :(((
Nembaj, neten akkor sem nézem meg :)) :DDD

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

remélem a fizikszet kihagyják belőle....
kiváltképp, mert ati kártyám van....

egyébiránt én magam is a várakozók közé tartozom :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) g4mer válasza bpx (#1) üzenetére


g4mer
senior tag

Jó lesz ez.

Sic Parvis Magna

(#14) volvoguy


volvoguy
addikt

Én azt tartom valószínűnek, főleg az omladozó Batman logóból, hogy ebben a részben bat hátrányban lesz majd, vagy lesz vmi, ami miatt sokkal nehezebb dolga lesz, talán elveszik a kütyüjeit, talán Joker csapdát állít neki és ki kell majd menekülnie, mindenesetre én úgy érzem, hogy most Batman lesz az, aki átfog élni pár kellemetlen percet és lesz jó pár megpróbáltatása

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#15) wolfman


wolfman
veterán

Nekem az az érdekes, hogy Arkham Asylum a címe miközben Gotham városában fog játszódni. Akkor már minek oda az AA név? Nyílván valami kapcsolatának kell legyen továbbra is a z őrültekházával, vagy akkor legyen más.

Egyébként várós, csak legyen benne több fordulat, mert elég lineáris volt a sztori.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) julius666 válasza volvoguy (#14) üzenetére


julius666
addikt

mindenesetre én úgy érzem, hogy most Batman lesz az, aki átfog élni pár kellemetlen percet és lesz jó pár megpróbáltatása

Mert ugye az első részt azt hawaii ingben meg boxeralsóban tolta végig, akkora lazaság volt. :DDD

(#17) Darth_Revan válasza julius666 (#3) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én is szeretem a híreket amik arról szólnak, hogy lesz hír :DDD

(#18) BiP válasza wolfman (#15) üzenetére


BiP
nagyúr

Valami olyasmi a sztori, hogy kiszabadulnak a börtönből és elárasztják a várost, így egész Gotham "Arkhammé változik" - persze csak képletesen. Volt egy hír, ahol a lehetséges játékcímeket listázták ki, ott eléggé utaltak erre.

(#19) plejik


plejik
addikt

Remélem tényleg jó lesz ,az első valóban jó.És ez a Gotham Cytis dolog is érdekes lehet , szerintem nem lesz csalódás a második rész sem.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.