Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Teljesen igazad van. Ez egy nagy baj a mai vilgában: egy gyártó nem fogadja el a rossz minősítést, ha mégis megkapja egy xy termékre, azt fogja mondani, hogy az a hülye aki megírta a véleményt. Dehát ha nem hallgatja meg a rossz véleményt, akkor milyen alapon várja el a gyártó, hogy vigyék a termékét, hogyha mindenki más elolvassa a véleményt a gyártó meg nem?! Végülis gondolj bele: ha te lennél a gyártó te se szívesen fogadnád a rossz megítélést egy termékedre, de ugyanakkor legalább meg kéne fontolniuk.

remélem érthető volt :)

(#2) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Régebben mindig vettem a telecom magazint( bár borsos ára volt és kis hátszelű diákként spórolni kellet rá) de mióta ráleltem az arénára, és az internet is kegyetlenül betört (ez mondjuk nem most volt) nem veszek nyomtatott sajtót( autós ujságoktól is roskadozik a könyvespolc,de ilyet is csak akkor veszek már ha hosszabb út előtt állok). Volt még a connect magazin, azt is veszegettem, de idegesítő volt hogy a külföldi újság tesztjei voltak lefordítva. Bár ott minden telefonnak fel volt tűntetve a SAR értéke, ami egyedi volt, és még most is az ugyanis az online sajtóban se nagyon lehet rátalálni, h melyik modellnek milyen értéke van. Bár ez gondolom nem annyira érdekes, ezért hanyagolják. Tulajdonképpen az Online része se túl széles, a magyar, telefonokkal foglalkozó oldalaknak. Én kettőt szoktam böngészni, ezt és a mobilportot. A többi nem olyan nívós szerintem. És olyat is láttam ahol egy az egyben lecopyzták a cikket innen, gondolom engedéllyel. De sokszor utalnak az Arénára egyébként sok oldalon, már külföldieken is :D. Úgyhogy így tovább srácok!

[ Szerkesztve ]

http://instagram.com/_doublez_

(#3) #19617792 válasza webdeejay (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mindig vannak vesztesek és győztesek, ez esetben a SE "vált vesztessé", mert készüléke nem váltotta a hozzáfűzött reményeket. Győzelemre akárki képes, de aki a vereséget is elfogadja és tanul belőle, az az igazi győztes! Ha SE nem makacskodik és belátja, hogy valami nem sikerült jól, és javít rajta, az szép lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) joey04 válasza Z-o-t-y (#2) üzenetére


joey04
titán

A Telecomot én is sokáig vettem, és bár Bognak teljesen igaza van mindenben, azért egy újságot fogni és olvasni más érzés mint a monitort nézni, még úgy is, hogy az újság már akkor sem naprakész amikor megjelenik.De aztán "leálltam" mert szerintem nagyot esett a színvonala.

És olyat is láttam ahol egy az egyben lecopyzták a cikket innen, gondolom engedéllyel
Én ebben nem lennék olyan biztos. :D

De sokszor utalnak az Arénára egyébként sok oldalon, már külföldieken is
Ez viszont így van :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) webdeejay válasza #19617792 (#3) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Szerintem egy termék felelőse egy adott gyártónál meghallgatja a vevők, tesztelők véleményét(szerintem ennek kötelezőnek kéne lennie). Legalábbis ha nekem lenne egy cégem és adnám ki pl. a mobilokat, akkor főleg a szakújságírókra hagyatkoznék, mert ők biztos értenek hozzá (na mondjuk ha egy cég vezetője lennék, saját magam próbálnám ki az összes terméket, hisz én is "vevő" vagyok) és e szerint osztanám ki a munkát a beosztottaknak.

[ Szerkesztve ]

(#6) Z-o-t-y válasza joey04 (#4) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Félreérted, nem a telecomra gondoltam amikor a copyzást írtam,hanem netes oldalakra, sőt mintha egy kis A5-ös méretű telefonos újságba is láttam volna kopit,de az lehet telecom cikk volt, nem biztos hogy aréna,ebben már nem vagyok biztos :D

http://instagram.com/_doublez_

(#7) joey04 válasza Z-o-t-y (#6) üzenetére


joey04
titán

No elbeszéltünk egymás mellett. :D
Én sem a copyzás miatt hoztam fel a telecomot, az mindentől függetlenül romlott le szerintem! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) RenegadeC2 válasza Z-o-t-y (#6) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Csodálkozol? Magyarország legszínvonalasabb telekommunikációs online sajtója. Mindenféle nyáladzást mellőzve :)Kritika egyedül a néhol előforduló helyesírási és fogalmazási hibákat érheti, de folyamatosan szokták javítani.

Az írással egyetértek. Annyi ilyen fórum van ahol a felhasználók elmondják a véleményüket, és a gyártók mégis sz*rnak rá, újra és újra elkövetik ugyanazokat a szarvashibákat egy-egy készüléknél. Pedig csak nagyobb oldalak tesztetjeit és visszajelzéseit kéne olvasni/olvastatni.

https://copy.com?r=wQUd20

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.