Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

Az derék. \o/
Azért részvét a többi ilyenhez.

(#2) EczkE


EczkE
addikt

hát ez nem rossz... :D

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Bocha válasza blokad (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerencsére nincs sok, plusz azóta az emberünk bocsánatot kért a stílusért. Azért itt megjegyezném, hogy természetesen igaza volt, a nálam járt pre-marketing sample S5230-on még nem volt hangszínszabályzó, de most már tényleg van. A kártyacsere meg ugye relatív dolog, majdnem minden Samsung tud kártyaolvasóként működni, de az adatátviteli sebesség ugye nem mindig az igazi, plusz van, aki több kártyát használ és cserélgetnie kell.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) EczkE válasza Bocha (#3) üzenetére


EczkE
addikt

én már várom a többi levelet is :C

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Metalfan válasza Bocha (#3) üzenetére


Metalfan
senior tag

Hehe, olvastam az ominózus hozzászólást. Igaza volt, de a stílusa befigyelt rendesen :D

Pre-marketing sample-lel kapcs.ban: a hátlap a végleges verzióban nem recseg, nem lötyög, és olyan masszívan van a helyén, hogy negyed órányi próbálkozás után inkább nem erőltettem, nehogy a végén eltörjem :) Persze azóta sikerült rájönnöm a lényegre... Szintén a véglegesben (vodánál legalábbis) gyárilag van rajta egy pdf fájl a Creative Common licenszről, tehát pdf-et is lehet nézegetni vele. Office fájlokat még nem próbáltam, majd azt is megnézem. Az adatátviteli sebesség meg egész gyors, a SE K800-hoz képest mindenképpen (az 5-600 KB/s-ot tudott, ez 4-5 MB/s-ot). Szerintem ennél a tempónál többet nem bírna egy kártyaolvasóban sem. A kártyacserélgetős dologban viszont teljesen igazad van; 8 gigás kártyát akartam, de miután több boltot is végigjártam, választhattam: 2x 4 gigás kártya 6000-ért, vagy egy 8 gigás 8-9000 körül... nem volt kérdés, hogy inkább két kisebbet veszek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.