Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Na végre helyére tették az A5-öt is. Szépen lassan kezdenek azért alakulgatni a vodánál is az árak...

[ Szerkesztve ]

(#2) es1


es1
csendes tag

Samu A5-öt (2017-es modelt) rendelt az ismerősöm az MM-ből akciósan online 83500Ft-ért.
Ki a fene veszi meg itt kártyásan ennyiért?

(#3) pumpedlix


pumpedlix
tag

A vadonatúj és überdrága infinity tarifáról miért nem esik szó sehol a mobilarénán?
A voda egyébként már régóta vicckategória árazásban

(#4) janeszgol válasza es1 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Az a3 2017 is 80 ezer az edigidalban. Előfizuban is drágák.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) h3lios válasza pumpedlix (#3) üzenetére


h3lios
addikt

Halkan jegyzem meg, hogy a legjobb ajánlat a piacon a Red Infinity. 4k- val olcsóbb, mint a hasonló Telenoros csomag, ha vállalod a 2 évet. Egyébként vannak rohadt jó készülék ajánlatok, csak átlag külön rétegnek szólnak. Most lett vége 1 hónapja a 25k-s készülék kedvezmények. Most a 25 év alattiaknak van -20k minden teló árából. :)

B-tag: H3lios#2825

(#6) pumpedlix válasza h3lios (#5) üzenetére


pumpedlix
tag

Igaz de kinek mi a fontos Telenor hatezer ért kínál korlátlan netet nekem ez számít a beszélgetés nem
A Telekom előfizetéses ajánlatai pedig verhetetlenek
Ezt tapasztalatból tudom sokat hasonlitottam össze
Telenor és voda ajánlatokkal is

(#7) -Faceless- válasza pumpedlix (#6) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ez megint csak preferencia, van akinek ez van akinek az. Neked a telekom, vagy a telenor ad jó netes ajánlatot. Azt azért hozzá kell tenni, hogy a vodafone inkább hajlik az üzleti felhasználók felé, és nem az átlag felhasználókhoz. Utóbbinak tényleg nem sok mindenből lehet válogatni.

(#8) pumpedlix válasza -Faceless- (#7) üzenetére


pumpedlix
tag

Egyenlőre a telenor ad jó netes ajánlatot számomra, most várom a telekom mit lép a voda új csomagjára, mert ha ők is a teljes korlátlan vonalat követik az nem lesz olcsó és inkább marad a telenor kissé lassú de korlátlan mobilnete

(#9) H.Istvan25 válasza h3lios (#5) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

A videókat korlátozzák 480p-re igy messze nem jo ajánlat

Huawei Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.