Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

(#1) Televan

Televan
(veterán)

Occsó pici kuckó. :DDD

Ebbe már vizes VGA -t tennék,de akkor már nem ezt a házat választanám. :P ;]

???

(#2) Fred23

Fred23
(veterán)

Olyan semmi különös, de valahogy nálam ez most pozitív értelemben.

[ Szerkesztve ]

(#3) Geller72

Geller72
(veterán)

Tényleg nincs róla kép szemből? :( jade..

[ Szerkesztve ]

Eachine Micro Skyhunter PNP, Gemfan Hulkie 2040-3, Gemfan 3035BN prop szettek eladóak. Érd: PM

(#4) roedie

roedie
(senior tag)

Kedvencem amikor a VGA lejtő szerűen helyezhető be a házba mert olyan nehéz. :U Rossz ránézni. :Y

[ Szerkesztve ]

www.alufoto.hu | Origin, Battlenet: Szedi90 (BF 1, V) | Freesync 2

(#5) ktamask

ktamask
(tag)

A cikk megnevezéséből: "Thermatake" hiányzik egy L betű:
Thermaltake

(#6) Csupingo válasza Geller72 (#3) üzenetére

Csupingo
(őstag)

Csak el kell fektetni és ráírni: Marshall.

Mi a panasz? Víz alatt fullad? Értem. (Maksa) "Fain a verdája bácsi! -De közel sem olyan fain, mint a te bringád!"

(#7) Wombath válasza ktamask (#5) üzenetére

Wombath
(HÁZIGAZDA)

:R

(#8) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Tetszik, szép letisztult formavilága van, de remélem jól lövik be az árát, mert a FD Define C Mini Window azért egy fokkal jobb, és csak 25k HUF, 399*399*210-es mérettel.

Cable management is for the weak!

(#9) hajbel

hajbel
(őstag)

Szerencsésebb lett volna normális szögből is megmutatni, vagy legalább a termék oldalát belinkelni, ha már kétszer mutatjátok meg képekben ugyanazt.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#10) Nekomajin

Nekomajin
(tag)

Tök jó, hogy a visszafogott külső megmutatásával nem zavartátok össze az olvasókat.
Link

(#11) pomorski

pomorski
(őstag)

Aranyos kis ház, nekem is tetszik. Bár microATX-es lapom nincs, és nem is igen lesz egyhamar.

(#12) hegegabi80

hegegabi80
(őstag)

Az apró ház azért kicsit túlzás, van ettől jóval kisebb is. Amúgy pofás kis házikó, nekem tetszik, remélem ára is baráti lesz. De végre elhagyták az ODD helyét. Ha netán nem férnék és meleg lenne az ettől jóval kisebb matx házba, akkor jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#13) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Szemből úgy néz ki, mint egy régi hangfal. :D [link]
Akkor már inkább ez:

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#14) maximusoc válasza roedie (#4) üzenetére

maximusoc
(csendes tag)

A mellékelt képen még meg is van oldva ez a probléma, a táp takaró megfogja ha nagy gáz van. :D

Egyébként inkább Fractal mint ez, az legalább minőség ezen meg nagyon látszik a spórolás első ránézésre is.

(#15) 7Heads Drago válasza Geller72 (#3) üzenetére

7Heads Drago
(addikt)

Nem egy nagy durranás.
Mi alapján gondolják azt hogy erre lesz kereslet?

Kevés vagy, mint mackósajtban a brumogás.

(#16) Geller72 válasza 7Heads Drago (#15) üzenetére

Geller72
(veterán)

Az ára. A másik TT háza a cégnek is kb itt kezdődik és sokkal szarabban szerelhető, építhető, komponensileg főleg. Ez egy egyszerű, de könnyen szerelhető ház. És olcsó. Normálisabb VGA mehet bele, táp külön, ODD már rég nem érdekel, HDD/SSD rendben van. Elöl, felül, hátul ventik, szellős ki házikót lehet faragni belőle. A plexi engem soha nem érdekelt. 15k alatt nem nagyon van ilyen. Ami van, az még ennél is gagyibb. :U

[ Szerkesztve ]

Eachine Micro Skyhunter PNP, Gemfan Hulkie 2040-3, Gemfan 3035BN prop szettek eladóak. Érd: PM

(#17) Lacok

Lacok
(őstag)

A méreteit figyelembe véve kissé túlzó az apró jelző használata.

(#18) Aprósólyom

Aprósólyom
(őstag)

A VGA ventillátor tessék mondani, azon a pár milliméter résen szívja a levegőt, ami a VGA és a tápegység légkamrája között marad? Ezt tényleg használható terméknek szánták, és azt várják, hogy ezért fizetnek az emberek? Na neeee... :(((
Ha már AIO vízhűtéssel fényképezték és kiemelik a weblapján, akkor nem a tápot kellett volna felülre tenni? A VGA meg szenvedjen a levegő beszívásával....

[ Szerkesztve ]

(#19) scope2007

scope2007
(addikt)

Ez sem nyert meg engem :(

[ Szerkesztve ]

SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDI Monster KIT off

(#20) hegegabi80 válasza Aprósólyom (#18) üzenetére

hegegabi80
(őstag)

Mondjuk én ilyen matx alaplapot sem vennék, amin ennyire lent van a pcie slot. Vagy rögtön cpu után, vagy az után a második helyen (az utóbbi elég sok lapra jellemző). És akkor mindjárt jobban szellőzik is a vga.

(#21) RozogA87 válasza Lacok (#17) üzenetére

RozogA87
(tag)

Ja, nekem is az jutott eszembe egyből hogy egy bő 30 literes helyigényű ház sokminden csak nem apró.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#22) daa-raa

daa-raa
(titán)

És ez mitől apró?

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#23) pechman8

pechman8
(tag)

Szerintem nagyon is eltalálta a gyártó az igényeket. Ma már nem kellene nekem sem ilyen ló nagy ház mint ami itt figyel mellettem. A szükséges tudású alaplapok bőven vannak matx-ben is. Ma egy ház legyen kicsi, jól szellőző, jól szerelhető. Ez mindennek megfelel.
Nem "gamer" - háznak szánták az biztos. De az átlag játékosnak 1 képkártyával is teljesen ok.

Nekem tetszik!

[ Szerkesztve ]

Minden tiszteletem a nálam okosabbaké!

(#24) pomorski válasza daa-raa (#22) üzenetére

pomorski
(őstag)

Aprópénz.

(#25) TomiLi

TomiLi
(addikt)

Mikortól lesz megvásárolható? :U

(#26) hegegabi80 válasza TomiLi (#25) üzenetére

hegegabi80
(őstag)

Na azt én is szeretném tudni, mert ha jó lesz az ára, akkor benevezek egyre. Neten nem találtam róla infót mikortól lesz elérhető.

(#27) TomiLi válasza hegegabi80 (#26) üzenetére

TomiLi
(addikt)

Az a baj, hogy még a Thermaltake honlapján sem találom ezt a típust...
Jó lenne, ha nem csak papíron jelenne meg....

(#28) hegegabi80 válasza TomiLi (#27) üzenetére

hegegabi80
(őstag)

Ott van az, de nekem se hozza mindig. Nos akkor várunk rá.

(#29) TomiLi válasza hegegabi80 (#28) üzenetére

TomiLi
(addikt)

Én meg az olasz oldalukon találtam meg a google keresőn keresztül.. :B

Egyelőre sehol a világon nem elérhető. Megvárjuk...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.