Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Occsó pici kuckó. :DDD

Ebbe már vizes VGA -t tennék,de akkor már nem ezt a házat választanám. :P ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Olyan semmi különös, de valahogy nálam ez most pozitív értelemben.

[ Szerkesztve ]

(#3) Geller72


Geller72
veterán

Tényleg nincs róla kép szemből? :( jade..

[ Szerkesztve ]

(#4) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Kedvencem amikor a VGA lejtő szerűen helyezhető be a házba mert olyan nehéz. :U Rossz ránézni. :Y

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#5) ktamask


ktamask
tag

A cikk megnevezéséből: "Thermatake" hiányzik egy L betű:
Thermaltake

(#6) Csupingo válasza Geller72 (#3) üzenetére


Csupingo
veterán

Csak el kell fektetni és ráírni: Marshall.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#7) Wombath válasza ktamask (#5) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

:R

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Tetszik, szép letisztult formavilága van, de remélem jól lövik be az árát, mert a FD Define C Mini Window azért egy fokkal jobb, és csak 25k HUF, 399*399*210-es mérettel.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) hajbel


hajbel
addikt

Szerencsésebb lett volna normális szögből is megmutatni, vagy legalább a termék oldalát belinkelni, ha már kétszer mutatjátok meg képekben ugyanazt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#10) Nekomajin


Nekomajin
aktív tag

Tök jó, hogy a visszafogott külső megmutatásával nem zavartátok össze az olvasókat.
Link

(#11) pomorski


pomorski
őstag

Aranyos kis ház, nekem is tetszik. Bár microATX-es lapom nincs, és nem is igen lesz egyhamar.

(#12) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Az apró ház azért kicsit túlzás, van ettől jóval kisebb is. Amúgy pofás kis házikó, nekem tetszik, remélem ára is baráti lesz. De végre elhagyták az ODD helyét. Ha netán nem férnék és meleg lenne az ettől jóval kisebb matx házba, akkor jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szemből úgy néz ki, mint egy régi hangfal. :D [link]
Akkor már inkább ez:

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) maximusoc válasza Törzsúr (#4) üzenetére


maximusoc
csendes tag

A mellékelt képen még meg is van oldva ez a probléma, a táp takaró megfogja ha nagy gáz van. :D

Egyébként inkább Fractal mint ez, az legalább minőség ezen meg nagyon látszik a spórolás első ránézésre is.

(#15) 7Heads Drago válasza Geller72 (#3) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem egy nagy durranás.
Mi alapján gondolják azt hogy erre lesz kereslet?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#16) Geller72 válasza 7Heads Drago (#15) üzenetére


Geller72
veterán

Az ára. A másik TT háza a cégnek is kb itt kezdődik és sokkal szarabban szerelhető, építhető, komponensileg főleg. Ez egy egyszerű, de könnyen szerelhető ház. És olcsó. Normálisabb VGA mehet bele, táp külön, ODD már rég nem érdekel, HDD/SSD rendben van. Elöl, felül, hátul ventik, szellős ki házikót lehet faragni belőle. A plexi engem soha nem érdekelt. 15k alatt nem nagyon van ilyen. Ami van, az még ennél is gagyibb. :U

[ Szerkesztve ]

(#17) Lacok


Lacok
őstag

A méreteit figyelembe véve kissé túlzó az apró jelző használata.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#18) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

A VGA ventillátor tessék mondani, azon a pár milliméter résen szívja a levegőt, ami a VGA és a tápegység légkamrája között marad? Ezt tényleg használható terméknek szánták, és azt várják, hogy ezért fizetnek az emberek? Na neeee... :(((
Ha már AIO vízhűtéssel fényképezték és kiemelik a weblapján, akkor nem a tápot kellett volna felülre tenni? A VGA meg szenvedjen a levegő beszívásával....

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#19) scope2007


scope2007
addikt

Ez sem nyert meg engem :(

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#20) hegegabi80 válasza Aprósólyom (#18) üzenetére


hegegabi80
addikt

Mondjuk én ilyen matx alaplapot sem vennék, amin ennyire lent van a pcie slot. Vagy rögtön cpu után, vagy az után a második helyen (az utóbbi elég sok lapra jellemző). És akkor mindjárt jobban szellőzik is a vga.

(#21) RozogA87 válasza Lacok (#17) üzenetére


RozogA87
tag

Ja, nekem is az jutott eszembe egyből hogy egy bő 30 literes helyigényű ház sokminden csak nem apró.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#22) #65675776


#65675776
törölt tag

És ez mitől apró?

(#23) pechman8


pechman8
aktív tag

Szerintem nagyon is eltalálta a gyártó az igényeket. Ma már nem kellene nekem sem ilyen ló nagy ház mint ami itt figyel mellettem. A szükséges tudású alaplapok bőven vannak matx-ben is. Ma egy ház legyen kicsi, jól szellőző, jól szerelhető. Ez mindennek megfelel.
Nem "gamer" - háznak szánták az biztos. De az átlag játékosnak 1 képkártyával is teljesen ok.

Nekem tetszik!

[ Szerkesztve ]

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#24) pomorski válasza #65675776 (#22) üzenetére


pomorski
őstag

Aprópénz.

(#25) TomiLi


TomiLi
addikt

Mikortól lesz megvásárolható? :U

Bogyóka

(#26) hegegabi80 válasza TomiLi (#25) üzenetére


hegegabi80
addikt

Na azt én is szeretném tudni, mert ha jó lesz az ára, akkor benevezek egyre. Neten nem találtam róla infót mikortól lesz elérhető.

(#27) TomiLi válasza hegegabi80 (#26) üzenetére


TomiLi
addikt

Az a baj, hogy még a Thermaltake honlapján sem találom ezt a típust...
Jó lenne, ha nem csak papíron jelenne meg....

Bogyóka

(#28) hegegabi80 válasza TomiLi (#27) üzenetére


hegegabi80
addikt

Ott van az, de nekem se hozza mindig. Nos akkor várunk rá.

(#29) TomiLi válasza hegegabi80 (#28) üzenetére


TomiLi
addikt

Én meg az olasz oldalukon találtam meg a google keresőn keresztül.. :B

Egyelőre sehol a világon nem elérhető. Megvárjuk...

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.