Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonman


moonman
titán

"az Apple nemrég levédette a www.islate.com webcímet is."

nem, az islate.com a Mark Monitor tulajdonában van, akik úgymond "foglalják" a címeket a trademark trollok elől. aztán, hogy melyik cég megbízásából, vagy csak úgy tartalékba azt nem tudni.

arra a pofára esésre mondjuk most már kíváncsi lennék, ami akkor következne be, ha nem létezne semmiféle Apple palatábla. :))

(#2) plus44 válasza moonman (#1) üzenetére


plus44
veterán

Ne reménykedj, jönni fog az...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) peugeotmate válasza plus44 (#2) üzenetére


peugeotmate
őstag

Kíváncsi vagyok a pontos specifikációra, mert annak függvényében az ár se lesz durva...Vagy pont hogy az lesz! :D Mindenesetre még nem jöttem rá, hogy melyik az a célcsoport amelynek erre van olyan nagy szüksége!

[ Szerkesztve ]

meg

(#4) moonman válasza peugeotmate (#3) üzenetére


moonman
titán

szerintem Apple-nél elég ritkán van összefüggés a specifikáció durvasága és az ár durvasága között.

plus44: reménykedni? mintha nekem nem lenne teljesen tökmindegy.

(#5) peugeotmate válasza moonman (#4) üzenetére


peugeotmate
őstag

Mondjuk a Macbookok ára se teljesen reális...Az igaz! :DD

meg

(#6) jerry311 válasza peugeotmate (#5) üzenetére


jerry311
nagyúr

A mérhetetlen nagy design és marketing költséget valamiből fedezni kell...
Az a több millió vásárló meg nyilván azt hiszi, hogy ő egyedi, mert Apple terméket használ. Végül is, legalább annyira egyedi mint egy emo kölyök fekete ruhában vagy egy rocker acélbetétes bakancsban. :DDD

(#7) iZed


iZed
aktív tag

szerintem allat cucc lesz, alig varom h aruljak.

(#8) iZed válasza moonman (#4) üzenetére


iZed
aktív tag

van osszefugges. ha nem igy lenne akkor a 3gs olcsobb lenne mint a 3g, a minimac meg dragabb a powermacnel.

(#9) Karma válasza jerry311 (#6) üzenetére


Karma
félisten

És mi van, ha a vásárló azt kapja amit akar, egyébként meg letojja nagy ívben az egyediséget? Olyan is van ám :U

“All nothings are not equal.”

(#10) moonman válasza Karma (#9) üzenetére


moonman
titán

akkor olyan, mint én. szarik a tabletre. :))

(#11) iZed válasza moonman (#10) üzenetére


iZed
aktív tag

akiszarik a tabletre mier kommentezik a tablethez ?

(#12) moonman válasza iZed (#11) üzenetére


moonman
titán

ha megmondod, melyik alapszabály tiltja, máris nem szólok hozzá.

különben technológiailag érdekel, csak megint látom előre mi lesz: bemutatnak egy műszakilag harmatgyenge (talán egy db. USB még lesz rajta), de amúgy szép kütyüt és eladják horror áron. a nép pedig egymást taposva, őrjöngve fog tolongani érte.

meg azt is látom, hogy az Apple kezdi szétforgácsolni magát és eltolódni a konzumer/mobil cuccok felé és egyre inkább elhanyagolja a PC-üzletágat. szerintem legalábbis a Snow Leopard gagyába rázása fontosabb feladat lenne, mint egy újabb divattermék bevezetése.

[ Szerkesztve ]

(#13) peugeotmate válasza Karma (#9) üzenetére


peugeotmate
őstag

Bizony vannak akik nem csak a forma alapján váltanak/használnak macet! Bizonyos amerikai tervező programok előbb jelennek meg macre, mint windowsra, emiatt érdemesebb azoknak a felhasználóknak macet használniuk. Persze mások se járnak pórul vele! :DD

meg

(#14) iZed válasza moonman (#12) üzenetére


iZed
aktív tag

omg.. mier tiltana barmi h kommentelj? tolem aztan csinald nyugodtan nem akartalak megzavarni.

(#15) iZed


iZed
aktív tag

amugy en csak abban bizom h lesz hatul valami tamaszto h kenyelmesen lehessen vele filmet nezni. plusz agybol olbe veve is sokkal kenyelmesebb lehet mint notival. mar csak a suly/meret miatt is.

(#16) #06658560 válasza peugeotmate (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Spec. az általam használt tervezőprogram nem jelenik meg soha macre. nekem értéktelen a mac mint olyan.

(#17) moonman válasza iZed (#15) üzenetére


moonman
titán

és gépelni is milyen fasza kénylemes lesz rajta. :)) (utolsó mondat üt)

[ Szerkesztve ]

(#18) peugeotmate válasza #06658560 (#16) üzenetére


peugeotmate
őstag

Azt hiszem csak a komolyabbak, akik direkt ezzel foglalkoznak. Egyszer anno dumáltam egy csávóval erről, akitől vettem még régebben a mobilom. Ő valamilyen design készítő cégnél dolgozott vagy hol...

meg

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

Mint az alma termiékek szinte mindegyike, ez is szépre sikeredett. Ez a szövegbevitel komoly :F

(#20) iZed válasza Ricardo (#19) üzenetére


iZed
aktív tag

lol elne hidd mar az erintokerekes szovegbevitelt:D
1, egyelore csak nagyon kevesek tudjak hogy nez ki
2, nincs rola video amit mi halandok lathatnak
3, az ipod ota semmire se rak kereket az apple, ezen is oncsreen keyboard lesz mint iphoneon.
4, ugyes AE munka a video:)

de azert valoban vicces foleg az utolso mondat;]

(#21) #06658560 válasza peugeotmate (#18) üzenetére


#06658560
törölt tag

Design ha a grafikai és társai design, az más. Tervező program. Tudod, CATIA. :D Gxakorlatilag a gépész CAD szoftverek egyike sem érhető el MAC-re.

Ricardo: hát, spec. nekem kinézetre egyik Apple termék sem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#22) Pisztillus válasza moonman (#17) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez mondjuk már régi, de még most is jót nevetek rajta, amikor megnézem. :DDD Bár éppen az sem lehetetlen, hogy egyszer ez is megvalósul. :D

Ezt a tabletet meg azért meglesem, ha mégis kijön. Aztán ha tetszik, úgyis rábeszélem magam, hogy milyen jó is lenne nekem egy ilyen... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23) beencee


beencee
senior tag

Bár almát eleddig csak evésre használtam, de számomra teljesen nyilvánvalóan az Apple tabletje nem kevesebb, mint egy paradigmaváltás kezdete, ráadásul minőségében még sokkal inkább, mint amennyire az iPhone volt a telefonok között és ott még a mennyiség is meglett...
Ha jobban belegondolunk, akkor a világgal való kapcsolattartásra - kéretik ezt az előző három szót minél általánosabb értelemben érteni - egyre inkább használjuk a számítógépeket, vagy ehhez hasonló kütyüket, viszont kezelni meg még mindig úgy kezeljük, mint egy írógépet, kiegészítve valami izével, amit tologatni kell az asztalon. Most érkezett el az idő, hogy semmilyen technikai akadálya nincs egy új, praktikus és könnyen kezelhető interfész kialakítására ember és környezete között. (Csak egy példa: ahogy az iPhone megjelent a piacon, elképesztő sebességgel terjedt el és vált de facto szabvánnyá, mint univerzális távirányító az otthonautomatizálási megoldások körében, kommunikációs eszközzé nálunk szerencsésebb sorsú országok egészségügyében, vagy szociális szolgáltatásokban, stb. Ennek egy oka volt: ilyetén való használata közben végre nem kellett kompromisszumokat kötni, könnyen lehetett olyan felületet tervezni rá, amelyet mindenki tudott egyből kezelni és már nem volt túl kicsi és kellően gyors volt.)
Ennek egy következő lépése ez a tábla (és amely termékek ezt követni fogják számtalan gyártótól, amúgy pedig kiváló a magyar elnevezés), amely egyfelől nem nehéz, nem túl vastag, viszont alapterületre kellően jó méretű, nincs rajta még nyolcezer csatlakozó, gomb, mifene és másfelől pedig amellyel tapintással, gesztusokkal fogsz kommunikálni a környezeteddel, legyen az a házadban lévő eszközök, fényképalbum, interneten elérhető egészségügyi, vagy közüzemi szolgáltatások, bármi.
Csak ennyi szerepe lesz...

(#24) moonman válasza beencee (#23) üzenetére


moonman
titán

"Most érkezett el az idő, hogy semmilyen technikai akadálya nincs egy új, praktikus és könnyen kezelhető interfész kialakítására ember és környezete között."

tablet pc 2001 óta létezik, aztán valahogy csak nem akarunk elszakadni a billentyűzettől és az egértől. hidd el, ha annyira sokkal jobb lenne a touchscreen meg a speech, már rég azokat használnánk. az van, hogy jelenleg ez a legtermészetesebb és a legkönnyebben kezelhető interfész, még ha a tervezők fejre állnak, akkor is.

(#25) beencee válasza moonman (#24) üzenetére


beencee
senior tag

Természetesen igazad van abban, hogy nem egy mai találmány, jó néhány érintőképernyőt használok én is az otthonomban, munkában, még a notebook-om is tablet, ezzel nincs gond.
De - ahogy ezt hangsúlyoztam is - olyan mobil eszközt, ahol a formai paraméterek (nagyság, súly, minél vékonyabb legyen, minél kisebb káva, minél kevesebb gomb és csatlakozó, "asszonyfaktor" (értsd: ne legyen megdöbbentően ronda)) végre megfelelnek a funkciónak is és egy megfelelő felülettel bármely idősebb, vagy nem számítógépes környezetben szocializálódott, vagy ezt nem számítógépként, hanem egy céleszközként használni akaró ember kezébe is oda tudd adni, hát olyat még nem találtam. Pedig az évek alatt baromi sokat kipróbáltam, némelyikkel még együtt élni is próbáltam, sajnos sikertelenül.
Ja és még valami: persze az általam írottak csak az iPhone sikeréből levezetett következtetések, illetve a jövendő Apple tabletről leírtak által táplált "A new hope" (hogy klasszikusokat idézzek), ha ez nem jön be, én leszek az első, aki ezt a csalódását le fogja írni...

[ Szerkesztve ]

(#26) Ulkesh válasza moonman (#24) üzenetére


Ulkesh
őstag

"tablet pc 2001 óta létezik"

Az egy dolog, hogy létezik (nekem is volt tabletem már), az meg egy másik dolog, hogy mennyire nem volt jól használható.
A MS ott cseszte el helyből, hogy a hagyományos rendszerére próbált egy tabletszerű bevitelt készíteni, ami nem igazán járható út, teljesen más megközelítésre van szükség.
Az, hogy az Apple-nek ez sikerül, vagy sem, majd meglátjuk.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#27) moonman válasza beencee (#25) üzenetére


moonman
titán

én egyáltalán nem mondom, hogy ne jöjjön be. én azt mondom, hogy nem fog bejönni.

(Apple-rajongóknál nyilván be fog jönni, úgy értem, nem fogja egy csapásra forradalmasítani a tablet piacot, nemhogy a PC-t.)

(#28) moonman válasza Ulkesh (#26) üzenetére


moonman
titán

nem hiszem, hogy bárki elcseszett volna bármit. tapasztalatok nélkül, elsőként* nekiindulni valaminek elég kockázatos. szépen fejlődik a touch technológia, meg lehet nézni egy XP Tablet PC Edition és egy Win 7 közti különbségeket érintőképernyőn.

*az iPhone sem véletlenül lett ekkora siker, szépen kivárták, amíg kiforr minden szükséges technológia, összegyúrták és arattak vele. az sem véletlen, hogy épp ezért minden harmadik ember úgy képzeli, hogy iPhone előtt nem létezett érintőképernyő meg telefon. sosem terjedt el annyira, hogy a nagy tömegek elkezdjenek vele foglalkozni. itt elismerem az Apple képességeit, jól válogat össze cuccokat és jó körítéssel adja el. (más kérdés, hogy van, akit ez meghat és van, aki a való világban él. :) )

(#29) Ulkesh válasza moonman (#27) üzenetére


Ulkesh
őstag

"(Apple-rajongóknál nyilván be fog jönni, úgy értem, nem fogja egy csapásra forradalmasítani a tablet piacot, nemhogy a PC-t.)"

Vajon hányan mondták ugyanezt az iPhone megjelenése előtt is? :D :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#30) moonman válasza Ulkesh (#29) üzenetére


moonman
titán

szerintem az iPhone egyáltalán nem forradalmasított semmit. szép GUI-ja van meg kurvasok pénzt hozott az Apple-nek - azt is főleg az AppStore miatt - de a telefon ma is telefon.

(#31) Ulkesh válasza moonman (#28) üzenetére


Ulkesh
őstag

"meg lehet nézni egy XP Tablet PC Edition és egy Win 7 közti különbségeket érintőképernyőn."

Még mindig kötődik a számítástechnikához, idegen, nem emberközpontú a megközelítés.
Add a kezébe Pistabának aki már vagy 70 éves és 3 perc után vágja a sarokba, hogy használhatatlan, mert Ő már nem akar ilyen vackokat megtanulni.
Ugyanez a Pistabá egy iPhone-t elsőre tud majd kezelni (még ha megszeretni a technikát emiatt sem fogja). Egyszerűen a Microsoft a mai napig képtelen emberközpontú, a technológiát messze a háttérben tartó felületet tervezni. Náluk mindig a gép a központ, amihez a felhasználónak kell igazodnia, az Apple meg a felhasználók szokásaihoz igazítja a szoftvereit. Persze mindenkinek ez sem felel meg, hisz távolról sem vagyunk egyformák, de a többségnek igen, ez is az iPhone sikerének egyik alapja.

"(más kérdés, hogy van, akit ez meghat és van, aki a való világban él.)"

Az is más kérdés, hogy ki él a való világban? Az aki szeret a gépért létezni, naphosszat azt piszkálni, órákat kutatni a neten és folyamatosan tanulni, hogy a készülékét használni tudja, vagy az aki szerint az eszköz van értünk és csak kiveszi a dobozból és használja? :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#32) Ulkesh válasza moonman (#30) üzenetére


Ulkesh
őstag

"szerintem az iPhone egyáltalán nem forradalmasított semmit."

Szerintem sem :D
Mondj egyetlen gyártót, amelyik nem próbált a mai napig iPhone killer készüléket piacra dobni? Amelyik nem próbált a megjelenése óta érintőképernyős, könnyen használható készüléket készíteni?

Szerinted az iPhone nélkül is ennyire felpezsdült volna ez az iparág, vagy sem?

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#33) beencee válasza moonman (#27) üzenetére


beencee
senior tag

Tényleg őszintén kíváncsi vagyok, hogy miért gondolod, hogy nem fog bejönni. Plusz arra is, hogyan definiálod a "nem fog bejönni" fogalmát, nyilván iPhone mennyiségeket nem fognak eladni...
A következő posztodban írt iPhone idézetet abszolút találtnak érzem különben erre a termékre is, pontosan erre gondoltam én is a párhuzammal. A hardver, a forma és a leendő felület kellően jó egysége lehet a nyerő (ahol nekem a felületet nekem nem feltétlenül az OSX, vagy Windows jelenti, ezek "túl sokat tudnak", hanem egy teljesen az adott funkcióra specializált felhasználói interfész, ebben is áll az iPhone párhuzam, szerintem.)

(#34) Ulkesh válasza beencee (#33) üzenetére


Ulkesh
őstag

"(ahol nekem a felületet nekem nem feltétlenül az OSX, vagy Windows jelenti, ezek "túl sokat tudnak", hanem egy teljesen az adott funkcióra specializált felhasználói interfész, ebben is áll az iPhone párhuzam, szerintem.)"

Ott a pont, erre próbáltam én is utalni, de te jobban megfogalmaztad.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#35) iZed válasza moonman (#28) üzenetére


iZed
aktív tag

más kérdés, hogy van, akit ez meghat és van, aki a való világban él.

mer ha valaki szerint nincs az iphonnal hasznalhatobb handheld device a vilagon az nem a valo vilagban el? gondolom ha nokiara vagy htc-re mondana ugyanezt akkor o a valo vilagban el. van egy cegem van fasza csajom meg autom es nem a valo vilagban elek csakmert szerintem nincs jobb iphonnal? gondolom te a valo vilagban elsz..

nemhinnem h ez a merceje.

(#36) moonman válasza Ulkesh (#31) üzenetére


moonman
titán

"Add a kezébe Pistabának aki már vagy 70 éves és 3 perc után vágja a sarokba, hogy használhatatlan, mert Ő már nem akar ilyen vackokat megtanulni.
Ugyanez a Pistabá egy iPhone-t elsőre tud majd kezelni "

jaj, jóvan hagyjukmár a hüjeséget megint.

"Az is más kérdés, hogy ki él a való világban? Az aki szeret a gépért létezni, naphosszat azt piszkálni, órákat kutatni a neten és folyamatosan tanulni, hogy a készülékét használni tudja, vagy az aki szerint az eszköz van értünk és csak kiveszi a dobozból és használja?"

miért van az, hogy értelmes vita helyett folyton bemenekülsz a sztereotipia-erdőbe? az informatikusok meg mind pocakos, pattanásos, szemüveges, izzadtságszagú agglegények.

[ Szerkesztve ]

(#37) moonman válasza beencee (#33) üzenetére


moonman
titán

"Tényleg őszintén kíváncsi vagyok, hogy miért gondolod, hogy nem fog bejönni."
megérzés. :) telefont azért valljuk be, többen használnak, mint tablet pc-t.

(#38) moonman válasza iZed (#35) üzenetére


moonman
titán

"mer ha valaki szerint nincs az iphonnal hasznalhatobb handheld device a vilagon az nem a valo vilagban el?"

jóvan, beindult az Apple-kommandó. írtam én ilyet? igen, baromi könnyű a kezelése, de kapaszkodj: nekem egy HTC Sense sokkal "használhatóbb". főleg amióta emberközpontú lett a felület és nem programközpontú, mint ahogy van az iPhone-on. a való világot arra értettem, ami az Onion-os poénvideóban is feltűnik (biztos véletlenül): "I'd buy almost anything if it's shiny and made by Apple."

(#39) beencee válasza Ulkesh (#34) üzenetére


beencee
senior tag

A "felület probléma" ráadásul nem csak az eszköz oldalon jelenik meg (oprendszer, vagy front end alkalmazások), hanem baromi erősen tartalom oldalon is. Gondoljátok meg, a weblapok hány százalékát lehet kezelni mondjuk egy valódi, "ujjas" érintőképernyős környezetben (úm.: no egér, no billentyűzet. no stylus)...

moonman
Hát a megérzéssel nem tudok vitatkozni :) , azt pedig én is jeleztem, hogy az áttörést nyilván nem mennyiségileg értem.

[ Szerkesztve ]

(#40) Lenry válasza Ulkesh (#31) üzenetére


Lenry
félisten

Add a kezébe Pistabának aki már vagy 70 éves és 3 perc után vágja a sarokba, hogy használhatatlan, mert Ő már nem akar ilyen vackokat megtanulni.

Pistabának nem kurvára mindegy? ha teljesen új neki, akkor tökmindegy, hogy melyikkel kezdi, ha akarja bármelyiket megtanulhatja. ha meg nem, akkor lehet százasszög egyszerűségű az Apple, azt is a sarokba fogja vágni 3 perc után

(#41) Ulkesh mikor láttál te utoljára Windowst/Microsoft terméket? registry hack.... tudod te mikor kellett utoljára registry-t buherálnom bármilyen MS terméken? amikor az nVIDIA driverben bekapcsoltam a Coolbitset, hogy legyen overclock a VGA-mon. valamikor 2003 körül XP alatt.
szóval miért is kellene bárkinek a registryz hackelnie?

mert a többség biza nem akar vaskos kézikönyveket bújni, meg registry-t hackelni. Mára már próbálnak ők is emberbarátabb felületet kalapálni a Windows Mobile rideg és valljuk meg ronda UI-ja fölé, hogy a készülékei eladhatók legyenek.
ja, mert a csúnya GUInak tényleg sok köze van a registryhez.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) Ulkesh válasza moonman (#36) üzenetére


Ulkesh
őstag

"miért van az, hogy értelmes vita helyett folyton bemenekülsz a sztereotipia-erdőbe?"

Igen, sok gyártó szintén nem akart hinni ebben, pl. HTC, csak éppen az eladások nem éppen úgy alakultak/nak ahogy ők szeretnék, mert a többség biza nem akar vaskos kézikönyveket bújni, meg registry-t hackelni. Mára már próbálnak ők is emberbarátabb felületet kalapálni a Windows Mobile rideg és valljuk meg ronda UI-ja fölé, hogy a készülékei eladhatók legyenek.
Szóval szerinted sztereotípia, szerintem meg a rideg valóság.
(Vajon hány TV-t tudnál eladni, ha a működtetéséhez a távirányító ismereténél bővebb tudás kellene?)

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#42) iZed válasza beencee (#39) üzenetére


iZed
aktív tag

ha ez iphoneon konnyu (hozzateszem nemigen lattam meg mas kezikeszuleket amin van olyan minosegu), akkor tableten csak konnyebb lehet.

(#43) moonman válasza Ulkesh (#41) üzenetére


moonman
titán

" a többség biza nem akar vaskos kézikönyveket bújni, meg registry-t hackelni"

bazdmeg - már bocsánat - a többség biza kurvára nem búj vaskos könyveket meg hackel registry-t. épp az előbb kérdeztem, miért nem tudsz sztereotipia-mentesen, normálisan vitázni, de úgy látom, hiába tettem fel a kérdést, megint write only módban vagy és csak fújod az Apple-marketingbullshit baromságokat.

(#44) <NewL>


<NewL>
addikt

elég jól néz ki,meg használható cucc is lesz.
régebben láttam híreket róla,egyre kíváncsibb vagyok rá.
már a 3.5"-os is élvezet netezni,egy ekkora táblán meg még jobban:)

visszaolvasok már....lesz mit:D

There's an app for that

(#45) moonman válasza <NewL> (#44) üzenetére


moonman
titán

mindenki találgat, még az sem biztos, hogy létezik. :D

(#46) <NewL> válasza moonman (#45) üzenetére


<NewL>
addikt

lesz,és sikeres lesz :K

csak azt nem értem ,hogy lesz ez 1000$ alatt,az iPhone sokkal kisebb kijelzőben,akksiban (reméljük ha tényleg jön:D) meg minden téren és az is 1000$ .
ez így első ránézésre ha egy iPhone ennyi akkor ez 5000$. :D

imádod az Apple híreket?:D

láttam ,hogy neked a Sense bejön,lentebb írtad. 2 hete el akartam cserélni az iPhonom egy Herora,(talán még bizniszbe jobb is lett volna) 20 percig beszélgettem a sráccal,nyomkodtam a Herot,nem cseréltem. nekem túl bonyolult volt,sőt még a srác is azt mondta ,hogy 3 hónapja van meg még mindig tud új dolgokat mutatni,főleg olyanokat ,hogy ezt ,hogy kellene....

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#47) Ulkesh válasza Lenry (#40) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Ulkesh mikor láttál te utoljára Windowst/Microsoft terméket? registry hack.... tudod te mikor kellett utoljára registry-t buherálnom bármilyen MS terméken? "

Legutoljára a HD2-t. Nem akarok másik mobilos oldalt linkelni, ahol legalább 3 tucatnyi registry módosítás van összegyűjtve, csak ehhez az egy készülékhez.

Nem kéne butaságokat írnod, ha nem vagy képben a témát illetően…..

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#48) Ulkesh válasza moonman (#43) üzenetére


Ulkesh
őstag

"bazdmeg - már bocsánat - a többség biza kurvára nem búj vaskos könyveket meg hackel registry-t."

Ok, kapcsold be HD2-n a magyar T9-et, vagy egyáltalán a felület magyar nyelvét, esetleg a Wifi N-es szabványú tulajdonságait, esetleg állítsd be a LED-es visszajelzést adott eseményekhez stb.
Több tucat funkció van, amit NEM érsz el semmilyen menüből, csak a registryben tudod aktiválni.

Hogy téged idézzelek: megint write only módban vagy és csak fújod az Microsoft-marketingbullshit baromságokat.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#49) moonman válasza Ulkesh (#47) üzenetére


moonman
titán

és az, hogy van hozzá registryből elérhető módosítás, az nálad feltétlenül azt jelenti, hogy a nagy tömegek enélkül nem is tudják használni, sőt be sem lehet kapcsolni. gratula.

tudod te, mi mindent meg lehet csinálni Windows registry-ből, aztán kérdezz meg 100 usert, hogy mi az a registry. és ettől fuggetlenül vígan elvannak vele.

nem tudom már máshogy mondani, kb. ott tartunk, hogy szerinted ahhoz, hogy valaki repülőgépre szálljon és átutazzon amerikába, hónapokig tartó űrhajósvizsgát kellene tennie.

de visszakérdezek, miért is van az, hogy alapvető funkciók csak illegálisan feltört iPhone-nal vehetők igénybe? vagy ez az újkori innováció meg felhasználóbarátság?

[ Szerkesztve ]

(#50) iZed válasza moonman (#49) üzenetére


iZed
aktív tag

azert mert az apple nem engedelyezte. ennyi az oka. az enyem nincs jb-zve de meg igyis bestof.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.