Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Ha a videókon látott sebességet hozza, felőlem bármilyen proc lehet benne.
Mondjuk felőlem lassú is lehetne, mert nincs szükségem ilyen készülékre, de ha tervezném a vásárlását, biztos nem azt nézném, hogy milyen proci van benne, hanem, hogy gyors-e.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) oalex


oalex
senior tag

az Apple jelenleg gyártási nehézségekkel is küzd

No csak, nem találtak elég kiskorú munkabálalót? :U

Apple admits child labor

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#3) madgie válasza oalex (#2) üzenetére


madgie
titán

Egyetértek az első hozzászólóval, nem mindegy, hogy mi lesz benne, ha megy majd, mint a villám? Ha meg nem, senki nem fogja megvenni (azért eddig az Epöl cuccok sebességével nem sok gond volt)

Az aláírásodról ez jut eszembe. Nem olyan rossz az az iTunes izé, bár kétségtelen, a CD nem halott (még) :D

Szerk: D@niel: No-no, azért a 10 Mrd az hét év alatt jött össze és zeneszámokra értendő, míg lentebb teljes albumokról és egyéves CD eladásról volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#4) P00By válasza oalex (#2) üzenetére


P00By
nagyúr

(#5) D@niel válasza oalex (#2) üzenetére


D@niel
addikt

Szerintem ha eredményesen fogsz vezetni egy minimum 1000 alkalmazottat számláló céget egy adott cikluson belül, utána piszkálódhatsz...

az aláírásoddal kapcsolatban meg annyit, hogy a 300milliós Cd eladást viszonyítsd az iTunes vásárlási adataihoz....csak úgy megsúgom az értéket: több, mint 10 milliárd... ;)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6) <NewL>


<NewL>
addikt

amit tud (és láttunk videókon) azt villámgyorsan tudja,akkor miért kellene siránkozni erősebb processzorról

faja az aláírás :U

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#7) #72042496 válasza D@niel (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akkor már azt is tegyük hozzá, hogy az a 10 milliárd zeneszám 2003 óta értendő, illetve, hogy egy albumon - bár előfordul, de - nem egy nóta szokott lenni.

szerk.: Madgie közben megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#8) Karma válasza #72042496 (#7) üzenetére


Karma
félisten

Az meg egy más kérdés, hogy egy albumon tipikusan nem szokott egynél több jó szám lenni.

“All nothings are not equal.”

(#9) oalex válasza D@niel (#5) üzenetére


oalex
senior tag

Az aláírás nem arról szól, hogy sikertelen a iTunes. Nagyon is sikeres!
A lényege inkább az, hogy milyen badarságokat képes olykor kijelenteni a Jobs bácsi.

1. Meg van győződve, hogy a floppy azért múlt el, mert az iMac-ek be már nem szereltek floppyt. (ügye nem akarod megvédeni ebben, mert akkor már rólad is meg van a véleményem).
2. A CD-t még mindig nagyon sokan használják. Ergo messziről sem halott.
3. Flash (erről rengeteg fórumon megy a vita így nem is kezdek bele), de mind az Apple mind a Adobe érvelése sántít, ezt mindenki tudja. Ha akarna Flash-t az Apple akkor már működne. De majd bolond lesz elesni a sok appstore bevételtől.

Szóval csak a nevetséges érvelését akartam közkincsé tenni az aláírással. Kb. az a szint mikor a Ballmer-t az iphone jövőjéről tagadták.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#10) vehement69


vehement69
senior tag

azért volt jó ez az A4, mert így titkolózhat SJ, amit köztudottan szeret :D mellesleg mivel teljesen custom chipről van szó, ezért biztos vannak átalakítások, így egyes részeket kidobhattak a prociból/másra használhatnak, meg nemtom nekem úgy rémlik az A8 közelében nem volt az 1 gigaszaláminak. a nagyobb képfelületért meg úgyis a grafikus mag felel :) de tény, amíg úgy működik, ahogy azt a prezentáción tette, engem sem fog érdekelni, mi van benne

I am cancer in your bones

(#11) oalex válasza #72042496 (#7) üzenetére


oalex
senior tag

Továbbá persze a CD- drágább és sokkal nagyobb haszna van a kiadóknak rajta.
De ez lényegtelen. Mind a kettő nagyon sikeres.
Viszont ha bármilyen CD eladási lejtmenetről lehetne beszélni, akkor annak is több köze van a Napszter-nek mint az Apple nek. Persze-ök nem közölhettek letöltési db-számot, mivel ingyenes volt.
Minden esetre az online zene az a Napszter-nál indult el (és nagyon sikeres is volt, míg nem be nem perelték).

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#12) Integra


Integra
titán

szerintem se számít hogy milyen proc, ha frankón tudja amit kell.
de azért ne árazzuk túl a meglévő már dömping áron kapható technológiát sem.
szerintem ez a fontosabb.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) #72042496 válasza Karma (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mármint egy bóvli albumon. Valószínű nem ilyenekből áll össze az a 300 millió eladott lemez.

#11: Szerintem ne menjünk el ebbe az irányba. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) madgie válasza Karma (#8) üzenetére


madgie
titán

Tinglitangli slágercsapatkáknál biztosan, de azért egy igényesebb zenekar munkássága nem egy jó szám/album mértekben mérhető :)

(#15) vehement69 válasza oalex (#9) üzenetére


vehement69
senior tag

az iMac volt az első szériagyártású gép, amiből szánt szándékkal hagyták ki a floppyt (vagyis ezt úgy értem, az Apple nyilvánította elsőnek halottnak a szabványt olyan értelemben, hogy nem kívánták többet használni), aztán egyre többen elhagyták és így lett vége a szép kis fekete lemezeknek.

az iTunes sikereit rajtad kívül viszonylag kevesen kérdőjelezik meg, az biztos hogy ezen szoftvernek 'köszönhetően' nő az internetes zeneeladások száma és csökken a CDs megoldásé

a Flash macen szar, pcn is erőforrászabáló. amióta átvette az adobe, szarik rá és csak a gond van vele. az lesz majd az érdekes hogy mivel az adobe ennek mintha egy kis figyelmet kezdett volna szentelni, sj hogy fog magyarázkodni ha kirukkolnak egy értelmesebb flashsel? :D

és oalex te sem vagy jobb a többi phs antiepöl trolltól, sajnos. főleg hogy az esetek 99%-ában azt se tudod mit beszélsz, pedig próbálsz meggyőzni mindenkit róla :) ráadásul úgy forgatod te is a szavakat ahogy épp a saját véleményed alátámasztásának megfelel

I am cancer in your bones

(#16) oalex válasza vehement69 (#15) üzenetére


oalex
senior tag

Sajnos értelmezési zavarban küzdesz. Előbb olvasd el, gondold át, és csak utána írjál.

az iMac volt az első szériagyártású gép, amiből szánt szándékkal hagyták ki a floppyt (vagyis ezt úgy értem, az Apple nyilvánította elsőnek halottnak a szabványt olyan értelemben, hogy nem kívánták többet használni), aztán egyre többen elhagyták és így lett vége a szép kis fekete lemezeknek.

Mint írtam, tisztában vagyok vele, hogy az iMac volt az első aki direkt kihagyta, de..
Nem azért dőlt össze a floppy piac! (Jobs pedig erre utalt). A Floppy azért dőlt össze mert már nem használták az emberek. Ügye nem gondolod, hogy az akkor 4% piaci részesedéssel bíró Apple (ráadásul az iMac 1-2% volt ebből), mait állt át a világ 98%-a?

az iTunes sikereit rajtad kívül viszonylag kevesen kérdőjelezik meg, az biztos hogy ezen szoftvernek 'köszönhetően' nő az internetes zeneeladások száma és csökken a CDs megoldásé

Hol firtattam? Pont azt írtam, hogy nagyon sikeres a iTunes (szó szerint olvasható abban a hozászolásomban, amire válaszoltál). Ezenkívül azt írtam, hogy a CD zenehalgátasról a mp3 lejátszókra váltást a Napszter indította el. ÉS igen sikeres volt.

és oalex te sem vagy jobb a többi phs antiepöl trolltól, sajnos. főleg hogy az esetek 99%-ában azt se tudod mit beszélsz, pedig próbálsz meggyőzni mindenkit róla :) ráadásul úgy forgatod te is a szavakat ahogy épp a saját véleményed alátámasztásának megfelel

És a végére a legerősebb érved, a kihagyhatatlan személyeskedés a semmiből. :DDD Az a mondatod, pont olyan mint a ha a te hozzászólásodat minősítened. De tényleg, gondold csak végig, az utolsó paragrafusod pont rólad szól. Pont úgy próbáltál mindent forgatni, hogy magadnak adjál igazat, közben meg teljesen mellé magyarázol (lásd előzőek). Kérlek nőj fel :DDD Az esetek 99% nem tudom mit beszélek? van legalább ezer hozásszólásom, csak 3 idéz kérlek, mert fogalmam sincs, hogy miről beszéld, de szerintem neked sem, csak valamivel muszáj támadnod, egy eddig kulturált beszélgetést. Szerintem inkább az lehet, hogy magas neked és nem érted és csak a levegőbe beszélsz. Csak nem Ulkesh 3-ik accountja vagy?

Annyira aranyos vagy, hogy ha egy kicsi kritika ér olyat amiért úgy oda vagy (pld mivel iphone-od van az Apple-t kell védeni) máris érzelmi kitöréseid keletkeznek. Mint írtam, PH-nak udvari bolond is kell.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#17) #92942848 válasza vehement69 (#15) üzenetére


#92942848
törölt tag

Az Apple egy valag szabványt dobott az évek alatt megnehezitve a felhasználók mindennapjait.
A kérdés ezzel a fapaddal kapcsolatban hogy mennyire lesz piaca ennek a cuccnak.

(#18) oalex válasza vehement69 (#15) üzenetére


oalex
senior tag

oalex te sem vagy jobb a többi phs antiepöl trolltól

Ja még annyi a véleményedet illetően, avagy hogy mennyire is megalapozatlan. Sajnos a tények makacs dolgok:
Jó pár éve regisztrálva vagyok itt, relatíve sok hozzászólással. Mégis ez a MÁSODIK ESET, hogy egyáltalán egy Apple-os topikban/témában megszólaltam. Ez egy dokumentált tény, ha netán utána szeretnél nézni, mielőtt megint azt állítod, hogy forgatom a szavakat.
De biztos én ismerem rosszul a antiApple-troll kifejezés jelentését, de eddig abban a tudatban voltam, hogy azok járják a Apple-os témákat és szidják mint a bokrot. Ennek a fordítottja (pld. te) a Apple fan(atikus) aki mindenhol csak védi. Én őszintén csak röhögve nézem, akkor is mikor a Jobs mond hülyeséget (lásd aláírás) és akkor is mikor a Ballmer (iphone nem lesz sikeres).
Ezeket, csak azért kívántam külön kiemelni, hogy a szava hihetőségedet mennyire lehet komolyan venni. Zeró.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#19) yorka


yorka
tag

Nem lehetne olyan dolgokról hírt írni, ami tényleg hír nemcsak pletyka? Tele van a cikk bizonytalansággal: "értesülése szerint", "várhatóan", "valószínűleg"
Értem én, akkor nem lenne minden nap cikk az Apple dolgairól, csak minden hónapban (vagy fél évben), de legalább nem alacsonyodna le bulvár szintjére a portál, hanem megmaradna szakmainak.

Az a baj, hogy még így is ez a legjobb mobilos magazin hazánkban.

[ Szerkesztve ]

(#20) erdoke


erdoke
titán

"az NVIDIA két Cortex-A9 magot felvonutlató Tegra megoldása"

Majdnem, egy 2-es nagyon hiányzik a Tegra után. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#21) Mindreader


Mindreader
tag

Az Apple fanatikusok komolyan mondom vallást alapíthatnának. Úgyis mindig csak téríteni akarják az embereket meg istenítik az olyan alap dolgok hiányosságaitól szenvedő készülékeiket amely dolgok már 3 éve is alapfelszereltségnek számítottak.

(#22) oalex válasza yorka (#19) üzenetére


oalex
senior tag

Ha már kérted, akkor itt egy mai friss hír a számodra: [Apple sue HTC over iPhone patent infringement]

Apple perli a HTC-t (mert szerintük 20 védet patentet is el loptak tőlük).

Apple unleashes their latest patent-related lawsuit on the makers of the Hero, Desire and Legend......It’s also accompanied by the usual “create your own tech, don’t steal ours” quote from CEO Steve Jobs.

És ha van itt olyan Apple fan akinek van humor érzéke, akkor még ajánlom mellé ezt a nagyon rövid videót Jobs interjúból

Ha valaki nem beszélne angolul, akkor a poén az, hogy ügye az Apple minden patent peréhez, hozzá csatolja azt a mondatott, hogy "Csináljatok saját találmányt, ne a miénket lopjátok" S. Jobs. :))

Ehhez képes a Videó interjú nagyon ironikus mivel ott a következőeket ecseteli büszkén a fiatal Jobs: "A jó művészek másolna, de a legjobbak lopnak"..."Mi szégyentelenül lopjuk a jobbnál jobb ötleteket a piacról (ergo ezért vagyunk jók)" S. Jobs :F .

U.I: Lehet, hogy ideje cserélnem az aláírásomat :U :U :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#23) vehement69 válasza oalex (#18) üzenetére


vehement69
senior tag

lehet, hogy keverlek valakivel, akkor viszont tényleg égő

én nem az Apple-t védem, csak kicsit idegesítő mindig ugyanazt az 5 fikázódást olvasni, főleg olyan emberektől akik még életükben nem látták élőben azt, amit épp osztanak. ja és ezek nagy része már ráadásul alaptalan is

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#24) vehement69 válasza yorka (#19) üzenetére


vehement69
senior tag

ráadásul pár szerencsés emberen kívül nem sokan tartották kézben az iPadot, emellett ha szét is szerelné valaki, akkor se biztos hogy megállapítható lesz, mivel saját chip :DDD na de majd valaki jól feltúrja a szoftvert úgyis, addig úgyse derül ki. tényleg hülyeség ami megy itt manapság, de ha belegondolsz első hallásra még nagyobb csalódást kelt így az iPad, kb minden említésre méltóbb telefon 2010-ben A9-cel jön.. nem is beszélve a WP7 követelményeiről

I am cancer in your bones

(#25) oalex válasza vehement69 (#23) üzenetére


oalex
senior tag

lehet, hogy keverlek valakivel, akkor viszont tényleg égő

Ősszintén ez is eszembe jutott (hogy keversz). Semmi gond, emberek vagyunk és mind szoktunk tévedni. Akkor baj, csak ha soha nem látjuk be. Így részemről nincs is harag :R

én nem az Apple-t védem, csak kicsit idegesítő mindig ugyanazt az 5 fikázódást olvasni, főleg olyan emberektől akik még életükben nem látták élőben azt, amit épp osztanak. ja és ezek nagy része már ráadásul alaptalan is

Én tényleg leginkább a helyzet komikumokra vagyok rá állva. Legyen az Apple vagy MS.
De igazad van, sok a troll aki "csak fikázik" mind a két tábor részéről. Nem vagyok MS fan sem, nagyon sikeresnek tartól az Apple-t, bár magamnak nem vennék, mert nem jön be (azonban pont ez a lényeg, hogy ízlés kérdése és pont ezért nem kéne egyik félnek sem győzködni a másikat, hogy "márpedig az a jobb"). Ha bárhol vissza keresel hozzászólásomat, akkor én csak akkor vitatkozom, ha úgy gondolom, információ tartalom/érvelés téves és soha nem azért mert valaki azt állítja, hogy tetszik e vagy sem.

Én max. abban vagyok elfogult/bűnös (ezt lehet a számlámra írni), hogy úgy tűnik számomra mintha, ha valóban a HardCore Apple fan-ok már már tényleg hitt vallás szerűen nyilvánulnak meg elég gyakran az ominózus vitákban. Ugyan ez az MS-nél talán ritkább. De ez csak egy észlelés a részemről és abszolút nem tényeken alapul.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#26) evone válasza joey04 (#1) üzenetére


evone
őstag

Nyugi, Apple még nem adott olyat ki a kezebol mint amit a tobbiek. ( szaggato animok stb... ) Ha a videon olyan, akkor olyan lesz pontosan mikor a kezedben fogod is. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#27) joey04 válasza vehement69 (#23) üzenetére


joey04
titán

Az a vicc, hogy az Apple gyűlölet az tényleg hatalmas mostanában. Nézd meg: Amikor kijött a hír, hogy a Nokia beperelte az Applet, mi volt a reakció: Jaj szemét apple rohadjon meg. Amikor visszaperelte: jaj szegény nokia, de gonosz az apple, rohadjon meg. Mai hír: az Apple beperelte a HTC-t: na a mocskos Apple, rohadjon meg. De persze mindenki ilyen k*rvára belelát a részletekbe, hogy ezt kijelentheti... Én nem állnék egyik perben egyik oldalra sem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) eXodus válasza joey04 (#27) üzenetére


eXodus
őstag

"Én nem állnék egyik perben egyik oldalra sem."
Aki beveszi azt h az apple jogosan perel pl fekete háttér miatt (és a többi hasonló bullshit miatt) az már tényleg elvakult fanatikus lehet.

De itt vagy pl te. Látszólag nem érdekel az ok, de fikázod (Apple gyűlölet) aki utánanéz. Hát vicces, így aztán lehet vitatkozni.

(#29) joey04 válasza eXodus (#28) üzenetére


joey04
titán

Én nem fogok belemenni ilyen szép hosszú OFF vitákba, vehementnek írtam a hozzászólást.
nem tudom ezek után mi a vicces, nem érdekel, hogy nem lehet így vitázni, mert is akarok vitázni. Főleg ilyenekkel akik odairkálnak. Majd egyébként is lesz szép nagy moonman ulkesh vita 4-500 hsz-en keresztül.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) <NewL> válasza joey04 (#29) üzenetére


<NewL>
addikt

szerintem nem lesz:D belefáradt,ugyenebbe a témába az Appleblogon.
érdemes beleolvasni a kommentekbe,apple blogon az iTunest,iPhonet meg egy rakás Apple terméket fikáznak ...és az a leggázabb ,hogy azokat használják. akkor mit keresnek ott? :U

There's an app for that

(#31) joey04 válasza <NewL> (#30) üzenetére


joey04
titán

óh appleblogon nem is olvasok kommenteket, ha már 25+ hsz van, mert akkor tudom, hogy megint elment értelmetlen flame felé a post. :D
---------------
Előzőből meg kihagytam egy nem szót: szóval nem is akarok vitázni

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) eXodus válasza joey04 (#29) üzenetére


eXodus
őstag

"Én nem fogok belemenni ilyen szép hosszú OFF vitákba, vehementnek írtam a hozzászólást."

Írj privátot neki, ha nem akarod h mások reagáljanak.
Mellesleg hogyan is tudnál vitatkozni érvek nélkül (ha csak azt látod h egyik perli a másikat). Bár érv nélkül moonman és ulkesh tud vitázni, de én egyik sem vagyok...

"nem érdekel, hogy nem lehet így vitázni, mert is akarok vitázni. Főleg ilyenekkel akik odairkálnak. "
Igen a topikban ez rád és vehement69 jellemző. vehement69 -et nem érdekli mit írt oalex, nem is érti, de ismeretlenül fikázza és utólag kiderült alaptalanul elkönyvelte őt apple gyűlölködőnek...

"Előzőből meg kihagytam egy nem szót: szóval nem is akarok vitázni"
De te ennek ellenére sem akarsz vitatkozni, viszont mások leszólása megy?

[ Szerkesztve ]

(#33) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Ha ki tudják majd használni a játék fejlesztők,akkor oké. Ha nem:akkor sincs veszve minden, "Im a Mac" köpködő-kampányra épülő "Im a iPad" kampányt csinálnak. Csak az Acert és az MSi-t,meg a Google-t fogják leháratni,piti dolgokkal.

(#34) vehement69 válasza vsgaborr11 (#33) üzenetére


vehement69
senior tag

tapasztalat, ki fogják :)

az Apple marketingje meg tényleg gusztustalan sok helyütt

I am cancer in your bones

(#35) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Én nem bánom, hogy nekik is vannak nehézségeik. Igazából azt sem nagyon értem meg aki Ipadot fog venni, hacsak nincs sok felesleges pénze....

(#36) vehement69 válasza 8nemesis8 (#35) üzenetére


vehement69
senior tag

én meg egyre inkább barátkozok a gondolattal, ami egyébként szerintem annak is a következménye (és ebben tényleg van realitás), hogy annyira 'felemelő érzés'-ként van beállítva egy akármilyen Apple termék BIRTOKLÁSA a cég által, hogy egyszerűen ha már van egy MacBookom és iPhoneom, amiket tényleg szeretek és hasznosak (bár ki tudja, ezt lehet megint csak azért érzem így, mert engem már behálóztak), így sokkal jobban vevő vagyok a maszlagaikra.

viszont teljes mértékben el tudom képzelni a következőt: van a gépem, amit munkára használok, az otthoni 'szórakozás' kategóriát kimerítő kockulás meg az iPadre lenne hagyva. és persze hogy nincs szükségem rá, mert ugyanezt el tudom végezni a mekbúkommal is, valahogy viszont vonz engem ez az egész ujjalcsinálokmindent divatos irányzat, és ha tényleg olyan látványos, gyors és pöccre megy minden, ahogy a videókon, akkor volna értelme a dolognak. sokkal mobilabb is a cuccos, valahogy légiesebb mint egy notebook billentyűzetestül mindenestül. meg tetszik ez hogy bár tényleg az ég egy adta világon semmi sem indokolja olyan szempontból, hogy a snow leo is hasít, sleepből 1 mp visszatérni mindenhez oda ahol hagytam stb, de mégis más az ha felveszem az ágyról/asztalról ezt a vékony kis kütyüt (vékonyság=nagyon modern érzés :D ), lenyomok egy gombot és baszkodhatom az ujjaimmal, se egér nem kell hozzá, se semmi, és ha akarom akkor 3 napig vagy egy hétig otthagyom és még mindig van benne kraft, ugyanúgy egyből a rendelkezésre áll satöbbi. igen, olyan hi-tech érzése van, pedig mégse egy nagy durranás.

ez az igazából nagy dolog egyébként, és a fogyasztói társadalomszerkezet nagy találmánya, meggyőzni valakit annak a vásárlásáról, ami nem is kell neki.

szerk: szerintem egyébként teljesen helyettesítheti egy átlagos média célra használt otthoni szgép szerepét egy iPad, ráadásul tényleg nem is drága ha egy notebookot vagy egy átlag PC-t nézünk, viszont annál kicsit újszerűbbnek tűnik. pl simán el tudnám azt képzelni, hogy ha lenne itthon egy öregecskébb PCm/Macem, ami helyett újat szeretnék venni és azt kidobni, nem dobnám ki, hanem vennék egy iPadot és a régi gép pedig csak az iTunesos syncelésre kellene. persze én ezt azért mondom, mert nincs szükségem PC-s játékokra (helyette XBoxot vennék), a munkára meg ott van egy másik eszköz, így az adatok is külön volnának, ami nem feltétlen rossz. persze egy ugyanolyan olcsóbb kis gép is megtenné, csak azt nem veszi körül ez az okosan felépített hú-megint-micsoda-szuper-dolgot-alkottak-Cupertinóban légkör.. hát ja, engem is sikerült átnevelni apple birkává :D

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#37) vehement69 válasza vehement69 (#36) üzenetére


vehement69
senior tag

végignézve a csak ebben a topikban leírt hszeimet, kialakuló skizofréniában szenvedek? :( :DDD

I am cancer in your bones

(#38) 8nemesis8 válasza vehement69 (#36) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nem az Apple minőségével van a gondom. Volt egy Touchom szerettem nagyon, nem használtam ki így eladtam. Most veszek egy shuffle-t, mert igenis megbízható és jó eszközöket gyárt. Azonban nálam van egy határ amit még én ésszerűnek tartok. Nah az Ipad már nem igazán esik bele, de kinek mi.

Arról nem beszélve, hogy mire elkerül hozzánk mennyire drága lesz. Kinti ár az ő fizetésükhöz képest nagyon is jó ár.

(#39) vehement69 válasza 8nemesis8 (#38) üzenetére


vehement69
senior tag

XMS-en az előzetes tájékoztató jellegű árak ezek voltak: 16GB : 139900pénz, 32GB:166900 pénz, a 64 gigásat már nem tudom megmondani (valszeg száz forint híján kétszáz kiló), mert azóta leszedték az oldalról. én is inkább kintről fogok hozatni ismerősön keresztül, mert hát sajnos itt EUban nem az igazi az árazás, luxus országunkban meg végképp

szerk: ezek persze mind a nem 3Gs modellek

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#40) 8nemesis8 válasza vehement69 (#39) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát igen, jócskán el vannak szállva ezekkel az árakkal és szerintem még így is fog fogyni, habár közel sem olyan "fontos" mint mondjuk az Iphone, ami szinte hasonló árban fogyott ugyebár.

(#41) erdoke válasza evone (#26) üzenetére


erdoke
titán

Well-well-well... :Y
Adobe Demos Flash & Air on HP's Slate Device

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.