Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

És a gyógyszer gurul tovább....

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) sanyijedi válasza Blyan (#1) üzenetére


sanyijedi
őstag

valahogy fel kell hívniuk magukra a figyelmet, ha már termékkel nem megy.

arról meg ne is beszéljünk, hogy borzalmas egy video. de hogy ez ide kikerül hírként.. sajnálom :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) sdombi


sdombi
tag

vírusmarketingbullshit....

(#4) amduser


amduser
tag

Pihentagyúak - Csehszlovák - LoL

(#5) szp1


szp1
addikt

"újabb érdekes videóval örvendeztetett meg minket .......".

Azért az örömtől messze van, amit éreztem.... :(

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#7) bolvar válasza Blyan (#1) üzenetére


bolvar
senior tag

Én jót röhögtem rajta :D.Legalább próbálkoznak hogy menjen a bolt :D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#8) Watercolour


Watercolour
aktív tag

Roppant humoros srácok ezek.

(#11) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Inkább azt mondják mikor jön a magyar nyelvű siri :D
ha az az ára hogy letöltsem az iAnyóst akkor is jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#13) dalnoki.eu válasza sutszi (#10) üzenetére


dalnoki.eu
csendes tag

Pont ez a lényege a vírusmarketingnek, adott egy jópofa videó amit a felhasználók, a blogok, a portálok mindenféle anyagi juttatás nélkül terjesztenek. Ennyi :)

Amúgy nekem is tetszett mindkét videó :K

[ Szerkesztve ]

(#14) cellpeti


cellpeti
veterán

ez rendben van, hogy van iOS-re fejlesztés, de ennek a terméknek mi a lényege. Mert azt nem értem viszont már.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15) randras


randras
veterán

Ééés igen, már vártam a bekokózott fejű csávót, azt hittem, ebben már nem is lesz benne. :O

(#17) cellpeti válasza sutszi (#16) üzenetére


cellpeti
veterán

Úr Isten! Nem kéne ebből ennyit kihozni. Nem tetszett tudomásul vettük. Kész.


randras:
Nagyon idegesítő, hogy nem pislog! :DD ;]

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18) kiskaktusz válasza sutszi (#6) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Mond neked az a szó valamit, hogy partner?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#20) rep3at


rep3at
őstag

Most keltem fel, meg is érte benézni :))

Forward thinking. كرر

(#22) pikszel válasza cellpeti (#17) üzenetére


pikszel
őstag

Pislog ő, csak keveset, mert meredten olvassa ezt a hulladék (elnézést) szöveget, amit akár be is magolhatott volna...

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#24) BDave


BDave
őstag

Csak 1 mosolygásra valónyi ötlet volt a videóban :U :)

(#26) Stimpy001 válasza randras (#15) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Csak úgy mondom hogy a "bekokózott fejű csávó" Abonyi Péter a Starking ügyvezetője. ..

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#27) nord_ válasza cellpeti (#14) üzenetére


nord_
veterán

Ó, édes istenem... :W

(#28) randras válasza Stimpy001 (#26) üzenetére


randras
veterán

Igen? És attól nem lehet egy nevetséges robot? Bár szerintem ezt ő is, és a videót készítők is tudják, ezért őt választották a videóban szerepelni.

A nagypofájú srác kommentjei meg eltűntek, mondjuk nem is csodálom. Az ilyenek fognak idő előtt magas vérnyomásban, szív- és érrendszerei megbetegedésben és következményeiben megrokkanni. :U

[ Szerkesztve ]

(#29) Bocha válasza randras (#28) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Péter (aki a videón beszél) a StarKing ügyvezető igazgatója. Nem a színészi ambíciói miatt szerepel ő, hanem azért, mert ez az ő cége. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#30) cellpeti válasza nord_ (#27) üzenetére


cellpeti
veterán

tehát?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#31) Integra


Integra
titán

ennek az appnak akkor lenne értelme, ha megnyomnám az ájanyós gombot és a másik oldalt egy laza elektrosokk megoldaná az ügyet... amúgy meg hang up.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) randras válasza Bocha (#29) üzenetére


randras
veterán

Értem én, nyilván vicc volt, és nekem is sikerült megállapítanom mivel oda volt írva a képe alá, miközben a hátam mögött álló ruhásszekrény díszlécére csodálkozva valószínűleg egy medvedisznóembert, vagy valami hasonló forma Pokémont hallucinált. :DDD

(#33) saelin


saelin
veterán

Hát, ez... Nem volt vicces, pedig nekem van bőven humorérzékem. Vérszegény egy reklám lett.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#34) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ezeknek nincs jobb dolguk? :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#35) nord_ válasza sz.balazs.95 (#34) üzenetére


nord_
veterán

Igazad van. Az erre fordított pénzből vehetnének lélegeztetőgépet vagy segíthetnék az afrikai éhezőket is, ugye? :U

(#36) pranksta válasza nord_ (#27) üzenetére


pranksta
tag

Hagyd, ő túl kifinomult ehhez ;)

[ Szerkesztve ]

dubito ergo sum

(#37) kelekyle


kelekyle
őstag

Még egy .*?-ság :DDD

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#38) sz.balazs.95 válasza nord_ (#35) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nos, nem pont arra gondoltam, de inkább hagyjuk... :U :(((

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#39) Sonyfan


Sonyfan
tag

Akár jól is jöhet :D:D:D
"Amint jön magyar siri"
arra várhatunk :)

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#40) 56k


56k
tag

Ezeken az epizódokon mindig jót derülök. Nameg persze a hozzászólások felén. :DD :C

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#41) sutszi válasza randras (#28) üzenetére


sutszi
veterán

Csak a miheztartás végett. Ha követted volna real-time az eseményeket akkor én mondtam, hogy menjünk át privátba ne ide szemeteljünk. Bocha pedig egyetértett és írt egy privátot majd kitakarította a topikot.

Ezután elmentem dolgozni...

Képzeld el, hogy egészséges vagyok mint a makk köszönöm. De én a helyedben félnék, mert hülyeségre nincs gyógyszer...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#42) randras válasza sutszi (#41) üzenetére


randras
veterán

Félek is. :O Stresszben élek, és ráadásul még hülyén is, ez elég rossz kombináció azt mondják... :(

(#43) metaboy


metaboy
tag

Hová tettétek a humorérzéketeket?

A zügyvezető talán azért ilyen "merev" mert össze kell szednie magát, hogy ne kuncogjon :)

bdw ezek után jöhet még az i tató, ami sört rendel a netről és az i lona aki kitakarít, ha megnyomsz egy gombot meg az i vagy lövök, ami rablótámadások esetén morcos hangon kiabál helyetted

(#44) luke.


luke.
aktív tag

Nah hát ezért van nekem androidom, mert nem akarok ilyen lenni, mint ez az öltönyös pali! A humorérzékét elhagyta... ez akkor lenne poén ha a telefon válaszolna vissza úgy, hogy én nem vagyok ott.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#45) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ááááh, ez nagyon komoly :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Az azért durva, hogy egy iPad 1 3G-n szórakázik a csóka, egy 2013-mas APR reklámjában.

(#47) 56k válasza metaboy (#43) üzenetére


56k
tag

:C :DD Ezek nagyon jók :D

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#48) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez valami szörnyűre sikeredett sajnos. Kicsit az az érzésem volt, hogy a főnök kitalált valami szerinte marha vicceset, amit márpedig meg kell valósítani ha a fene fenét eszik akkor is(akkor is ha már mindenki más érzi, hogy ez bizony gáz lesz...).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#49) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Újabb pszichopata videó.
Komolyan be van narkózva, izzad is mint a ló.
Nekem a Nesze neked, Pete Tong! jut eszembe róla. Mikor a mosómedvét felsseli.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.