Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Palibá


Palibá
tag

"... az egyiket a Kenu nevű cég gyártja. Kajakra így hívják. "
:D:D Ez nagyon tetszett! :C

Amúgy, számomra magas az áruk ezeknek a tartóknak. A szellőzős télen nem jó, mert a jó meleg levegőt még a telefon is közvetlenül kapja (pedig öregebb, rosszul szigetelő kocsinál kb folyamatosan kell mennie magas fokozaton a forró levegőnek), és 1-2 típusnak bizony olyan a rácsa, hogy lehetetlen rá ilyen csiptetőt tenni (gömbfelöletű rács a kerek lyukban, vagy akkora a közepén az irányzékoló bütyök hogy nem tudod miatta rácsítptetni ezt, vagy a telefon nem fér el a bütyök miatt). Az egész csak egy kis valami, 8000 Ft ezért nekem sok.

A CD-s meg értelemszerűen csak CD-vel ellátott kocsiban jó, és ahogy Bog írja, még azoknál sem mindig. De még ha épp passzol is, akkor is lemondást jelent a CD-hallgatásról. 9.000 Ft ezért nekem megint sok.

Itt-ott lehet kapni gagyi kínai gége-"csöves" :) karos tartót, amiben még szellőzőcsiptető is van, tehát az első variánst mindenképp kiváltja, frankó állítható szivacsos karokkal, el is fordul ha akarjuk, és 990Ft-ért is árulják.
Ha tönkremegy a mechanikája, kell venni egy másikat. :) (Amúgy ha nincs tornásztatva folyamatosan, akkor éveket is kibír.)

Bog: Hogyan fényképezted le úgy a Kenut, hogy ki van húzva a teleszkópos része? vagy nem rugós? Nem kellett volna visszahúznia? Vagy ki volt ékelve, kiretusáltátok onnan a gyufaszálat? :)

[ Szerkesztve ]

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#2) UFC válasza Palibá (#1) üzenetére


UFC
aktív tag

Egyik képet sem ők csinálták.

Bár a hírben pont nem ez van van ennek normál változata [link]

És egy jó kis videó [link]

[ Szerkesztve ]

(#3) passatgt


passatgt
aktív tag

Nekem ilyen van, hibátlanul működik:)

(#4) zeg


zeg
senior tag

-A légbeömlő rácsára szerelt gps tartó marhaság, ha nyáron a klíma ráfújja a hideget a teló a melegbe kiszálva azonnal párásodik. A téli forró levegős fűtés megint csak kifejezetten jó tesz a telónak.... :((
-A cédés megoldás megint csak sánta, a cédélejátszós megoldásnál gk.-k jelentős részében pont eltakar valami fontos kezelőszervet, de legalább a rádió gombjait(kormányon van rádióhoz vezérlés, de általában nem teljes értékű). Az első 3 képen a cédé behelyezése eleve ergonómiai kataszrófa(minek emelgessem a magasba és dugosgassam döntve? Egyáltalán nem áll kézre), de legalább a harmadik képen végre sikerült találni valami négykerekűbelsőt, amibe éppen jó a cuccos :D

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#5) halkow


halkow
őstag

minek kell a cd helyére dugni ? ez nagyon hülye ötlet szerintem

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#6) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Kenu airframe vajon becsiptethető a golf 4 szellőző izéjére?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.