Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bagkri01


bagkri01
őstag

94000, az nem semmi :Y
Aki komolyan gondolja a modellezést hülye lenne megvenni, kis plussz pénzért sokkal jobb cuccok vásárolhatók. Na meg ha modellezés akkor robbanómotoros, szerintem az a tuti.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#2) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Egész szép, csak hát ugye drága. :DDD Ettől függetlenül én is várom a 3-as verziót.

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

A haromszaz euro vallalhato lenne, de nem ekkora aksi idovel. A napokban lattam egy motoros koptert, a tulaja szo szerint zuhanni tudott csak vele, semmint repulni, de nem tort. Ez mennyire torekeny?

Szeretnem felhivni a figyelmeteket a nyelvtanra, mert utobbi idoben minden masodik cikkben van valami hiba. Egyszer azert meg lenne ido a vegen atolvasni azt a franya cikket - szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#4) zoll96 válasza Kasya (#3) üzenetére


zoll96
csendes tag

Akkor neked szerencsésebb volna inkább a "Magyar helyesírás szabályai" c. könyvet olvasgatni, mint az ma-t. :W

(#5) Gusztáv válasza Kasya (#3) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ezek a cuccok a sima zuhanást elég jól viselik, a gáz inkább akkor szokott lenni, amikor a rotorlapát belekap valami stabil tárgyba. Ilyenkor a lapát garantáltan kettétörik és ez aktiválja a balta üzemmódot :DD . Ilyen helit különben is csak úgy érdemes venni, ha az ember egyből kér hozzá egy zsák pótalkatrészt (rotorlapátból 3-4 garnitúrát).

Laci

(#6) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Symbianról is irányítható!

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#7) L4mie


L4mie
veterán

reklámfilmben folyamatosan az volt az érzésem, hogy na most fogja szétdarálni a kissrác arcát, a szöke csaj ujját etc :D :) (legalábbis ha én lettem volna a pilóta akkor amilyen béna vagyok ez történik)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Drága játékszer. S ez már tovább is bírja 1 feltöltéssel legalább?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) VincentXxX


VincentXxX
csendes tag

Szerintem meg 100e egy rövid hatósugarú kémrepülőért nevetséges ár és nem is az a lényeg, hogy eddig is ki lehetett volna ennyiből hozni hanem az, hogy onnantól, hogy az Apple csinálja mindenki tudni fogja, hogy 100e-ért megleshet bármit a közelében...

(#10) Teasüti


Teasüti
nagyúr

A telefonok accelero-ja szvsz akár az egy fokos döntést is érzékeli - volt egy játék még symbian-on, ahol felülnézetben egy golyóval kellett precízen hangyaf.sznyi döntögetéssel buborékokat lyukasztani adott sorrendben. Ha az nem volt precíz, akkor semmi.
Késleltetés viszont elég nagy lehet itt, több száz ms-re saccolnám.

(#9) VincentXxX
És ha a szomszéd feljelent birtok háborításért? ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Dante32


Dante32
tag

Jó kis gép! Kár,hogy ilyen drága.

(#12) toth_janika válasza zoll96 (#4) üzenetére


toth_janika
őstag

Te pedig jobban tennéd, ha gondolkodnál mielőtt írsz! Ez egy online média felület, ahol igenis figyelni kell a helyesírásra! :W
Jó kis cucc, egyszer kipróbálnám, de hogy nem adnék érte majd 100e-t az is tutti! :)

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#13) 0xmilan


0xmilan
addikt

Az idei, magdeburgi Robocup-on
a rescue kategóriában indult egy ilyen. Egy mesterségesen kialakított, romos pályán keltett túlélők után kutatnia, ahol meglehetősen precíz irányításra volt szükség. A robot az aljában lévő, nagylátószögű kamera képét továbbította az irányítójának, aki a robotot nem láthatta, a kamera felvételei alapján kellett tájékozódnia. Ez is esett le többméteres magasságból, de nem lett semmi baja.
Szóval van a cuccnak értelmesebb felhasználási területe is.

(#14) draco31


draco31
veterán

Érdekes játék az biztos. És nem is olcsó.
Egyszer kipróbálnám, hogy milyen lehet.

Az általatok készített tesztvideót nem lehet mobillal megnézni. Nem elérhető mobilról feliratot kapok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15) Just486


Just486
senior tag

Hát, volt ebből nekem volt még az első kiadásom, nagyon jó móka.

Gimnázium utolsó évében az időt sem volt rá nehéz megtalálni, hogy mikor játsszunk vele. :)
Van videó, amikor a büfést ijesztjük meg vele, meg a diákokat, szóval tényleg jól lehet mulatni vele. - Lehetetlenség nem észrevenni, és szinte minden embernek tetszik, a 10 éves sráctól, a 70 éves papáig.

Nálam mondjuk nem volt jó dolga, landolt hóban, sárban, mezőn, fán, szomszédok kertjében szóval ahol lezuhanhat egy ilyen kopter, ez ott le is zuhant.
A baj is akkor jön, hogy amikor törik: amikor a harmadik vázat kellett megvennem hozzá egy hónapon belül (8000 forint), akkor tudatosulni látszott, hogy ehhez pénz is kéne, nem csak lelkesedés. Persze mielőtt sikerült volna eladni, még utoljára 12 méterről lepottyant a gép, és ketté - vagy inkább háromba - törött a hab burkolat. Szerencsére könnyen ragasztható anyag, szóval sikerült rendbehozni.

Én mondjuk nagyon olcsón vettem (az akkori 104ezres árához képest, 40ezerért), de ha hasonló áron valaki be tudja szerezni, én ajánlanám neki, hogy ne hagyja ki.
Végül az eladásnál 30.000 forintot kaptam érte (és nem csak az állapota miatt), ami nagyon kevés pénz, de annyira nincs rá kereslet a használtpiacon, hogy ennek is örültem.

Minden esetre, ha ilyesmi összegért egy kettest is be tudok szerezni, biztos vevő leszek rá. :)

That unconquered country we call the future.

(#16) domi007 válasza VincentXxX (#9) üzenetére


domi007
őstag

Az Apple csinálja?

Mi köze van az AR.Drone gyártójának az Apple-höz? Ja, hogy semmi.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17) Nazara


Nazara
őstag

Mit ki nem találnak :) Engem egy hasonló módon irányìtható vitorláshajó érdekelne.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#18) Teasüti válasza Just486 (#15) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És jó szívvel ajánlanád használtan?

(#19) Just486 válasza Teasüti (#18) üzenetére


Just486
senior tag

Ha konyítasz valamit a műszaki dolgokhoz, akkor nyugodtan megvásárolható használtan is, aránylag könnyen ellenőrizhető az állapotuk, illetve szervizelni, javítani is gyerekjáték őket. Persze, az azért fontos, hogy ki tudd próbálni vétel előtt: Ha repül és ad képet, akkor alapvetően rendben van.

A rotorokat tartó vázra kell odafigyelni, ezek könnyen sérülnek meg, gyakran külső nyom nélkül. (ilyenkor elveszítik a csűrés irányú merevségüket, és instabil lesz az adott rotor).
Az akkuk aránylag gyakran mennek tönkre, mert eléggé terhelve vannak.

Igazából ami drága, az a két alaplap, ha azokat rendben találod (magyarul a gép stabilan repül, manőverezhető, nem viselkedik furcsán), a többi alkatrész már (ha van is valami rejtett hibájuk) egyszeri költségként elviselhető árban van.

Arra viszont fel kell készülni, hogyha használod, fenntartani nem lesz olcsó, akármilyen állapotban is sikerül megvenni.

That unconquered country we call the future.

(#20) Teasüti válasza Just486 (#19) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Gépészmérnöknek készülök, de esküszöm ez a "csűrés irányú merevség" nekem új. :)) :C
Köszi az infót!

(#21) SelenaGomez


SelenaGomez
csendes tag

Ez nagyon jó..*-* Kell! :R

Selena~xoxo

(#22) shaddam


shaddam
aktív tag

Ennyi pénz és nem tud instragrammra hipszterszűrős streamet tolni HD-ban? Anélkül az egész semmit sem ér

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#24) gaben1117


gaben1117
senior tag

Tuti elsőre földhöz csapnám! :D Nem adja valaki kölcsön? :D

(#25) kovgab


kovgab
aktív tag

Menő darab... :C
kíváncsi vagyok a kínaiak mikor klónozzák majd :D

Ká Úr

(#26) Root Banane


Root Banane
tag

Remek teszt. :R
Be kéne szereznem egy ilyet..... Hogy mire? :C

(#27) Kashim válasza gaben1117 (#24) üzenetére


Kashim
őstag

Az első mondatod után esélytelen szerintem. :DDD

(#28) fiktivfikusz válasza 0xmilan (#13) üzenetére


fiktivfikusz
csendes tag

Sziasztok!

Van esetleg valaki, aki gyakorol AR.Drone-nal Budapest közelében, és megnézhetnénk, hogy hogyan működik, kérdezhetnénk tőle?

Köszi a segítséget!

egy lelkes laikus érdeklődő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.