Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csdm


csdm
senior tag

:C

(#2) Steven


Steven
addikt

Szép !
Mivel az apple ma már divat... létrehozhatnának apple parfümöt... apple öltönyházat apple sport ruházatot stb:D

:C :C

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3) Spancho


Spancho
őstag

Nőknek Apple Vibrátor :
iMakk néven :)

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#4) David75


David75
őstag

Nem meglepő,ami jó az jó...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

fizetett hirdetésünket látták :P

(kopirájt: anonim nv fanboy)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Steven válasza David75 (#4) üzenetére


Steven
addikt

ez hülyeség világon 1000nyi jó dolog van csak kisebb a hype körülötte..emberek 90% divatból reklám alapján vásárol ....

Jön majd a apple autó apple bicikli apple lakás, világ egy alma lesz:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7) Mazsika válasza Steven (#6) üzenetére


Mazsika
őstag

ennyi az apple csinálja jól.. az átlag embernek meg ez kell! :D nem nagyon használtam még apple cuccot, de biztos jók, alkalomadtán lehet vennék is! (csak ne lenne olyan drága!) :DDD

Dáccsika

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Nincs ebben semmi meglepő. :D

(#9) Mr.Csizmás válasza Mazsika (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

erre csak az örökérvényűt tudom idézni: Dr. FPéter :DD

(#7) Mazsika átlagember vagyok, de nincs igényem az applere. most igénytelen vagyok? :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) Jadro


Jadro
veterán

A fejlődés léptéke sem túl nagy, ehhez nem is kell égbekiáltó nagy összeg a K&F-re. Legalábbis Iphone esetében. Tény hogy jól csinálják, a számok őket igazolják. Tetszik vagy nem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11) mephi666 válasza Steven (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

almából csak a pálinka a jó! ;]

nem gyenge egyébként az eladás... viszik, mint a cukrot... még mindig tartom magam a véleményemhez: hw+sw oldalról jó az almafon, de minden tartozékával együtt mocskosul túl van árazva és kb. olyan státusz-szimbólum lett már, mint 10éve a normális nokiák voltak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) plus44 válasza Steven (#6) üzenetére


plus44
veterán

Többek között az olyanok miatt van a hype meg a flame, mint te. Sikersen elkezdtem szítani a tüzet, meg gyűjtöd a hsz-eket, pedig tudod nagyon jól, hogy ha elkezded, folytatja a másik is, meg a következő. Ha nem kell, akkor nem veszed meg,1. 2. nagyon tele a hócipőm azzal, hogy divat. Ha nekem kell vmi, akkor nem érdekel, hogy azt ki reklámozza, ki használja, vagy csak divatból használják. Nekem kell az eszköz, mert kihasználom minden porcikáját és az igényeimet teljes mértékben kielégíti. Ez a baj a mai világgal, hogy csak azt nézitek, hogy: Uhh neki is olyan van, akkor én nem veszek mert nehogy már nekem is az legyen... :(((

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Én egy dolgot nem értek. Miért nincs több szolgáltatónál? Biztos többen vennék(gondolom így a havidíjakból is kap valami részesedést az alma), pl. én is beruháznék egyre, ha lenne a Vodafone-nál, mert annyit még hajlandó lennék érte adni, de 160-at amennyibe függetlenül kerül, már nem.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#14) Magnum_


Magnum_
nagyúr

azé nem ez nem rossz..

I humbly and respectfully decline™

(#15) LA_COSTE válasza Jadro (#10) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Szerintem attól, hogy ilyen nyereségük van, nem kell elszállni maguktól. Nyugodtan költsenek csak K+F-re.

(#16) mephi666 válasza LA_COSTE (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

jelen esetben a K+F=Kismódosítás+F@szverés ;] no flame, de jelen esetben tényleg ezt érzem, hogy az újabb verziókkal csak lépésben haladnak (mint sok más téren mások) és ösztönzik a népet, hogy vegye mindig a legújabbat... a 3G-nél is sokan májerkedtek vele, hogy "nekik már a legújabb almafon van" :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) amanoba válasza plus44 (#12) üzenetére


amanoba
őstag

ma már divat nonkonformistának lenni! :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#18) subpixels


subpixels
tag

Nagyon szép teljesítmény :C

(#19) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ezen nem csodálkozom, egyszerűen jó termék. Izgatottan várom mit hoz a következő OS, legyen az 4.0 vagy 3.2. Az is jó, hogy most már van egy-két telefon ami ténylegesen konkurenciának nevezhető és ösztönzik az Apple-t.

Amúgy MS-sel nem tudom mi van mert vagy nagyot üt majd a WM7 vagy lecsúsznak. Szifon, Android, Palm Pre mellett nem fest valami fényesen a WM.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#20) Ulkesh


Ulkesh
őstag

Majd ha más gyártó képes lesz egy szoftver+hardver+szolgáltatás csomagot a kezembe adni úgy, hogy az jól működik, akkor valószínű nem csak az Apple fog egyetlen készülékkel ilyen eredményeket elérni.

Egyébként imádom a hype kifejezést, mivel a gond az, hogy nem lehet olyan terméket nyomni, ami alapból szar, a Nokia megpróbálta az N95-el, de nekik sem jött össze (15 millió dollárt költöttek a készülék bevezetésére, összehasonlításként az Apple 2 milliót az iPhone-éra).

Közel 80 millió ember meg nem divatból vásárolta meg a mobile OSX alapú eszközét, és nem véletlenül van mélyrepülésben a Microsoft mobil ágazata és nem véletlenül aggódik a Nokia sem a smartphone piacáért.

Szerintem :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#21) Norbi21


Norbi21
senior tag

Ez nagyon elismerésre méltó eredmény, tetszik-nem tetszik. Ha nem lenne ennyire magas az ára, elgondolkoznék rajta én is. Nem tudom hogy csinálják, de valamit nagyon tudnak, ezt el kell ismerni.

(#22) Mr.Csizmás válasza Ulkesh (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kicsit felfújod :)

a telós korszak előtt is voltak jó hardvereik, meg egy jó zeneszolgáltatása, ill. a lejátszóik. (ipod család)

az apple gondolt egy merészet, hogy hát ha már ottvan a SE-nek a zenemobil, miért ne lehetne a koncepciót kiegészíteni egy online music store-vel.

az emberek igénylik, hogy magukkal vigyék a zenét.

az apple azért lett nagy, mert ő lépte meg elsőnek ezt a(z egyébként fejlődés szempontjából logikus) lépést, hogy a zenelejátszónak adott egy GSM modult, és egy zárt oprendszert, ami az adott hardverre volt 100% optimalizálva.

ugyanígy akár a sony, vagy a nokia is megtehetné/tehette volna a music storevel.

amúgy az apple-vel semmi bajom, az árcímkét leszámítva, csak annyi, hogy kicsit korlátozva érzi magát az ember egy iphone használatakor (nem átlag júzer használatra gondolok)

kb. olyan mint bekapcsolt ABS+ASR+ESP-vel menni rallyzni. az élmény megvan, de nem 100%.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A K+F összege az éves termék haladáshoz mérten még így is eltúlzott..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24) P00By


P00By
nagyúr

Komoly összegek.

(#25) LA_COSTE válasza Mr.Csizmás (#22) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ami egyszer bejött azon nem akarnak változtatni. Lépjenek még merészebbet! Egyszer ezt is meg lehet unni.

(#26) RandomGosu válasza LA_COSTE (#25) üzenetére


RandomGosu
senior tag

várd ki az új iPhone-t. Lehet, hogy meglepetést tart a közönségnek. :)

(#27) [Anduriel] válasza RandomGosu (#26) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Vagy lehet elég csak holnap estig várni :) Bár az nem a szifon lesz.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#28) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Engem igazából az üzletpolitikájuk idegesít.

Annó megvettem nem olcsón a 2G-t, a szoftveres támogatásnak köszönhetően 1000x többet tud mint amikor megvettem. Azonban az apple úgy gondolja, hogy a 3G egy GPS+3G modul miatt többet érdemel, a 2Gben a bluetooth semmire se használható, 3Gben a multi játékokhoz stb. használható, tehát a hardveres háttér ellenére letiltották az iPhone-to-iPhone funkciót, vegyél 3Gt ha az kell...de ez csak 1 a sok ilyen közül(mms még példának)

Most a hírek alapján nem is akarnak 2G-re 4.0-t. Nem fogok mindenegyes típust megvenni, mert ők gerinctelenül rákényszerítenek...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#29) Ulkesh válasza Mr.Csizmás (#22) üzenetére


Ulkesh
őstag

"az apple azért lett nagy, mert ő lépte meg elsőnek ezt a(z egyébként fejlődés szempontjából logikus) lépést, hogy a zenelejátszónak adott egy GSM modult, és egy zárt oprendszert, ami az adott hardverre volt 100% optimalizálva."

Kifelejted az App Store-t ami az egész motorja, a zenei kínálat valóban sokat mozdít a dolgon, hisz a világ boldogabbik felén az mp3 lejátszó = iPod, így nem volt nehéz egy ezt is kihasználó mobilt kedveltté tenni, de ez önmagában még kevés lett volna.

Kellett hozzá egy megfelelő SDK, amivel a fejlesztők dolgozni tudnak és egy App Store, ami mindezt kényelmesen az ember kezébe adja.

"ugyanígy akár a sony, vagy a nokia is megtehetné/tehette volna a music storevel."

Mindketten próbálkozna ezzel, de valami mindig hiányzik a sikerhez.

"kb. olyan mint bekapcsolt ABS+ASR+ESP-vel menni rallyzni. az élmény megvan, de nem 100%."

Én inkább ahhoz hasonlítanám, hogy menj fel egy extrém hullámvasútra biztonsági övvel és anélkül. Nélküle nagyobb élmény lesz, csak éppen nem biztos, hogy megéri :D
Lásd Symbian, WinMo, nincsenek ilyen korlátok, ellenben van instabilitás, egymással összeakadó alkalmazások, belassulás stb.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#30) Ulkesh válasza HyP3b0y (#28) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Most a hírek alapján nem is akarnak 2G-re 4.0-t. Nem fogok mindenegyes típust megvenni, mert ők gerinctelenül rákényszerítenek…"

Mondj egyetlen gyártót, ami egy kiadott készülékére 3 generáción keresztül hivatalosan kiadja az új rendszerét.
Ez alatt az idő alatt már vehettél volna 3 Nokiát is, hisz ők egyáltalán nem adják ki a régi készülékre az új rendszereket.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#31) madarasz92 válasza plus44 (#12) üzenetére


madarasz92
őstag

Hát ja sok olyan ember vesz Iphone-t aki nem is használja ki teljesen csak ez a divat..
Persze ez nem baj szerintem..
Én mondjuk teljes mértékben kihasználnám ha nekem lenne..

[ Szerkesztve ]

(#32) Steven válasza plus44 (#12) üzenetére


Steven
addikt

Annyira nagy gyűjtő vagyok ,hogy 7 éve ph zom és kevesebb hsz m van mint neked pont azért mert nem állok le mindenkivel vitatkozni...

Hype:

Barátnőm apja akart venni magának iphone-t (az öregnek 10 éve nokiája van) , mert az összes cégvezető haverjának üzletfeleinek stb ilyenje van (nála emiatt ez presztízs kérdés is) A gond az vele hogy az öreg 55 éves és fasza meg minden csak kezelni nem tudja , az angol sem az erőssége ... Magyarul divatból vásárolt volna "MER MÁSNAK IS ILYEN VAN ÉS DE JÓÓÓ:D "

Úgy, hogy végül kapott N97 et ua olyan menüje van mint a jól megszokott készülékének... bár még ezekkel is vannak használati gondjai:D

Más:

ÉN hype alatt nem csak a mindenki által hőn szeretett iphone ra gondoltam (amúgy dizájnra nekem is tetszik) hanem az összes asztali és nem asztali gépekre is...
Értem ezalatt azt , hogy az emberek fele csak netezésre és filmnézésre használja "mer az nem vagy le és stabil" szöveggel vagy valami mással...

Amúgy én is iphone vettem volna ,ha tudna modemként működni ,de sajna nem tud ... meg még ezer mást is ami nekem kéne ;]

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#33) Karma válasza Steven (#32) üzenetére


Karma
félisten

"Amúgy én is iphone vettem volna ,ha tudna modemként működni ,de sajna nem tud ... meg még ezer mást is ami nekem kéne ;]"

Az ilyen kijelentésektől fizikai fájdalmam szokott lenni.
Azt nem akarod nekünk ecsetelni, hogy MMS-t se tud küldeni és fogadni?

Newsflash: a 3.0-ás OS óta kábelen és BT-n is lehet netet megosztani. Ez a negatív hype csodálatos példája: nem az eszköz a korlátolt a legtöbb esetben, hanem aki bírálni akarná.

Nem azt mondom, nem baj, ha véleményed van, még azt se bánom, hogy hangoztatod, de legalább a tényeket ne ferdítsd el. Még a végén valaki járatlanabb elhiszi.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#34) plus44 válasza Steven (#32) üzenetére


plus44
veterán

Nem hiszem, hogy végignézted az összes szakmai hozzászólásomat, vitatkozás nyomait keresve, de megnyugtatás végett, nem ebből jött össze, úgy hogy kéretik az ilyen megjegyzéseket hanyagolni...

Én viszont arról nem tehetek, ha valaki divatból vesz telefont. Egyszerűen nem veszek róla tudomást. Ez a baj, hogy mindenki mással foglalkozik, a helyett, hogy magával tenné. Kevesebb probléma lenne. Pont mi vádaskodunk, pedig lehet magunkban kellene a hibákat keresni...van bőven. Magasról teszek arra, hogy ki veszi a telefonját divatból. Nekem kell, mert használom és más nem érdekel. De te pl. az első 2 itteni hozzászólásodban ,megint előhoztad az "apple kocsi és társai" témát, pedig teljesen felesleges volt...

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#35) RandomGosu válasza [Anduriel] (#27) üzenetére


RandomGosu
senior tag

ennyi nyereség után szerintem szerintem júliusig kell rá várni. De reméljük, hogy végre hipermodern lesz az iPhone 4G.

(#36) Steven válasza Karma (#33) üzenetére


Steven
addikt

én gyakran használom notin a telefon 3g csodáját ezért már szar ember vagyok ez volt nálam a fő szempont (mint mondtam nekem is tetszik) (hackről most ne beszéljünk hogy van ilyen meg olyan módszer mert ugye azt nem apple bácsinak köszönhetjük..)

Nem vagyok nagy író zseni ,de ennyire érthetetlen amit írok :F De ha fő probléma az hogy nem értek egyet azzal hogy 1 hülye százat csinál effektel akkor szevasz...

És még mielőtt megköveznétek még egyszer leírom NEKEM IS TETSZIK AZ IPHONE : :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37) Karma válasza Steven (#36) üzenetére


Karma
félisten

Facepalm! Mondom, hogy hivatalosan lehet modemként használni! Ezért vernyogok. Csak megnyomsz egy átkozott gombot az iPhone-on, és van internet. Nem kell hozzá semmilyen törés.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#38) Mr.Csizmás válasza Ulkesh (#29) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Lásd Symbian, WinMo, nincsenek ilyen korlátok, ellenben van instabilitás, egymással összeakadó alkalmazások, belassulás stb.

nekem még nem volt összeakadó alkalmazásom

és az pedig murphy alaptörvénye, hogy minden oprendszer belassul egyszer.

amúgy igen, 1x már hullámvasutaztam :DDD IRL

maradok a symbiannál :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) Steven válasza plus44 (#34) üzenetére


Steven
addikt

Én ilyen helyen dolgozom és ügyfeleink 95 % azt se tudja mit tud p pc je vagy mac je vagy bármije , ami szerintem mokás. Azt se tudja mi van benne, mit tud, saját vásárolt készüléke ami azért durva... ez személyes tapasztalat tényekre alapszik ...

Zárszóként tőlem mindenki azt mondhat amit akar, ezt vehetjük személyes véleménynek is. Többet nem is írok erről mert kár ezen vitatkozni.... :R

Karma :

Egy éve még biztos nem így volt , bár ezek után nem merek meg esküdni semmire:D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#40) [Anduriel] válasza RandomGosu (#35) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Szerintem se lesz június előtt, de én a Tabletre gondoltam.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#41) Ulkesh válasza Mr.Csizmás (#38) üzenetére


Ulkesh
őstag

"nekem még nem volt összeakadó alkalmazásom"

Pedig van jó pár Symbian-re is :D

Ugye ha használsz GarminXT-t akkor nem kell bemutatnom azt az apró feature-t, hogy szépen lezabálja az akksidat egy ostoba háttérben futó service (egy régebbi változata meg a billentyűzettel akad össze jó pár készüléken).

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#42) Mr.Csizmás válasza Ulkesh (#41) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó, ha meglesz az 5800, Dr. Ulkesh prof. segítségét fogom kérni, hogy összeakadjon :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43) bentsze88888 válasza plus44 (#34) üzenetére


bentsze88888
tag

Ezekre a szakmai hozzászólásokra gondolsz? : ;]

link
link

link
link

Nem akarlak megsérteni,de a legnagyobb hsz-gyűjtő vagy! :)

mod:de tény,h nem vitákat gerjesztve gyűjtötted.

[ Szerkesztve ]

(#44) vehement69 válasza Steven (#2) üzenetére


vehement69
senior tag

még véletlenül sem a Windows OS, a Nokia mobil stb a divat, neeeem.. hanem az, amelyiknek a piaci részesedése ezeknek a töredéke.. Imádom a komplexusokkal küzdő, ostoba embereket! :C

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#45) Mr.Csizmás válasza vehement69 (#44) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

hozzáfűzésnek :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46) Thome válasza Karma (#37) üzenetére


Thome
addikt

Falhoz hiába beszélsz! ;)

Egyébként én is iPhone-n töröm magam, hogy legyen egy. Életemben élőben nem láttam még, de amire használnám, arra tökéletes lenne. (Zene, Játszás, netezés, filmezés. Ergó mindenféle multimédia, kivétel a kamera, sajnos azt kissé, kb leszarom... :)) )

(#47) zack


zack
nagyúr

Most már értem mostanában miért eszek annyi almát...tudat alatt nálam is hatott az Apple hype. ;]
Gondolom a 8,7 millióba benne vannak az iPhone formájú nyalókák, és csokik is... ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48) Kumite válasza vehement69 (#44) üzenetére


Kumite
aktív tag

Szerinted az Armaninak mennyi a részesedése a HuangCseng, vagy a SzunLee új pólókollekciójához képest?

És melyiket nevezed divatnak?

(#49) LA_COSTE válasza zack (#47) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Elsősorban a karácsonyi vételek szerepelnek ebben a 8,7 millióban...persze az is, hogy Apple. Amúgy amikor elmentünk haverommal megnézni a boltban, hogy milyen is ez az Iphone, nekem egyből megtetszett, mert az én kezemben pont elfért, meg amikor gépeltem rajta nagyon keveset hibáztam....a haveromnak meg nem tetszett pont ezek ellentéte miatt. Persze a multi-touch, a netezés rajta egy élmény volt meg sok más egyéb. Akkor nagyon rám tört, hogy olyat vegyek, de az ára miatt lebeszéltem magam. Egyszerűen drága és sok gazdag kölyök kezében láttam már...kíváncsi lennék rá, hogy tudják-e mi van a kezükben vagy csak névnapra kapták apucitól.
Nem tartom egy rossz készüléknek, a használatával tényleg egy közösség tagjává válsz. Csak nehéz onnan kilépni, ha egyszer ott ragadsz.

(#50) Mr.Csizmás válasza Kumite (#48) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

armani az nem divat, hanem burzsuj rongyrázás (szó szerint) :P

se kínait, se armanit nem hordok (mint átlagember) egyszerűen jó minőségű ruhákat veszek.

várom a következő fanboyt, aki a suzuki-lada vs. rover/GM/Cadillac vonalon akarja hasonlítgatni :U

szerk.: egyszer volt egy armani sálam :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.