Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pintermiki


pintermiki
csendes tag

Most nem azért, de én két mobilt használok - egy Nokia C5-03-at és egy Lumia 830-at, napi szinten áttörlöm őket vastagon kézfertőtlenítővel (esetemben bradolife) és semmi bajuk (ez megy majdnem háromnegyed éve)! Szóval ne akarjuk már feltalálni azt, ami nem kell! Egy telefonnak semmi baja nem lesz egy kis "kényeztetéstől". Ezek erre vannak kitalálva. Ha egy telefon nem bír ilyen alap, minimális behatást, akkor az alkalmatlan a napi használatra.

[ Szerkesztve ]

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Esetleg a telefonjaik támogatottságát fejleszthetnék úgy pár nagyságrenddel. Nemigazán jobbak, mint az ütés+vízálló kínai Zs-brand csodatelók.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) aRm1n válasza pintermiki (#1) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Szerintem lehet ennek létjogosultsága. Én is gondoltam már rá, hogy vajon miért nem fejlesztenek a gyártók olyan felületeket, amik gátolják a kórokozók megtelepedését egy olyan felületen, ami tulajdonképpen egész nap a kezünkben van... én rendszeresen áttörlöm a telót alkoholos vattával, de volt olyan a családban, akinek x alkalom fertőtlenítő kendős áttörlés után x+1-edik alkalommal elhalálozott a telefonja. Szóval attól, hogy nem feltétlenül érezzük a hiányát, a probléma, amire megoldást kínálhat valós. :)

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#4) Tüzi

[link]
ezt azért csak úgy itt hagyom

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5) Luck Dragon

Fantasztikus , már csak megbízhatóság terén kellene valamit letenni az asztalra .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.