Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mszl


mszl
aktív tag

Szia!

Nekünk a 6m tolókaput 80x60mm zártszelvény vitték el benne merevítésekkel, dróthlóval.
Igaz ez majdnem külterületen volt. De így már neked az ajtót is biztisitani kell annak eltûnésére is túl sok lett benne a fém és télire a fa.
Vajon a gennyes biztisító fizetne az ajtó eltûnéseker?/
Ja és nem lett meg a kapu. Igen és a kapu azért készült, hogy csak akkor intézkedik a rendôr az eltûnt mezôgazdasági termék miatt ha a telek körbe van kerítve és van kapu. :C :W

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#52) a2d2 válasza mszl (#51) üzenetére


a2d2
addikt

Hát azért nem lenne egyszerű dolog ezt csukott állapotban leakasztani.
Minimum egy ütvefúró kellene hozzá, vagy véső-nagykalapács, de ezek nem túl halk megoldások :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#53) sanci777 válasza a2d2 (#52) üzenetére


sanci777
tag

Vagy egy kompatibilis kulcs, úgy már elég diszkrét ;]

(#54) a2d2 válasza sanci777 (#53) üzenetére


a2d2
addikt

Jaja, vagy zárletörés.
Mondjuk találtam a műhelyben egy régebbi típusú ELZETT mágneses zárat. Az talán nehezebb feltörni kinyitni mint a hagyományosat.
Valami ilyesmi csak nálam nem látszanak a mágnesek:
[link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#55) Eastman válasza jampop (#50) üzenetére


Eastman
őstag

Felfelé, hogy belehulljon a szerencse... ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#56) solaris17 válasza jampop (#50) üzenetére


solaris17
aktív tag

Gratulálok, nagyon szép ajtó lett !

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#57) atomanti19


atomanti19
aktív tag

Pazar! :)

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#58) 1tom


1tom
tag

Szép munka, ezzel mar nem lesz egyszerű dolga a tolvajoknak.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#59) chipesz


chipesz
őstag

Állati jó lett, külön tetszik a fekete és piros együttes vadsága. Precíz, szép munka, gratulálok! ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#60) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Tegnap jött a levél a rendőrségtől hogy megszüntetik a nyomozást a betörés ügyben.
Én azért futnék még egy kört a dologgal:

Keresem a 802739731-es motorszámú Stihl MS 170-es láncfűrészem.
A nyomravezetőnek fel tudok ajánlani 30e Ft-ot!

Ha esetleg látjátok valahol a gépet csak hívjátok a rendőrséget és diktáljátok be a neveteket.

Köszönöm!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#61) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Nagyon szép lett grat! :) Viszont az a rossz hírem nagyon könnyű egy ilyen zárat eltörni, szakértelem se kell hozzá, csak egy kombinátfogó és egy lapos csavarhúzó ha nem lóg ki annyira a zár hogy rá tudj fogni, esetleg egy kalapács is kelhet ha masszív a zár cím. A lényeg hogy ha kilóg a zár annyira hogy egy picit is rá lehet fogni akkor már egy kombiné fogó is elég, oldalirányba megrándítod balra-jobbra és egy pillanat alatt eltörik az a hosszú vékony csavar ami az ajtóban tartja az egészet, Nekem volt alkalmam kipróbálni egyszer amikor tönkrement otthon a zár a bejárati ajtón és mind ez persze vasárnap este. Felhívtam egy havert aki régen egy biztonsági ajtókat forgalmazó cégnél segített az ilyen marhákon mint én és gondolkozás nélkül mondta is az egyszerű receptet. Eleinte elég szkeptikus voltam, de választásom sok nem volt, így hát a kocsiból kis kombinát fogót felkaptam, nekiestem megrángattam balra-jobbra, pendült egyet és beesett az egész zár. Hozzá kell tegyem az kilógott kb fél centit az ajtóból, így könnyű dolgom volt, de ezek a zár címek se bírhatnak sokat, szerintem egy két mozdulat lehet leütni ha szükséges (ha belülről van megfogatva). Addig nem is gondoltam bele milyen gagyi egy ilyen sima elzet zár és kb tökmindegy hogy mágnes vagy sem, mert ugyan úgy kell mindkettőt beépíteni. Ezzel nem akartam lehúzni a sikerélményt, tényleg remek lett és szerintem a legtöbb embert már az is elriasztja ha látja hogy milyen masszív az ajtó, de persze aki ebből él az úgy is be tud menni ha akar.

(#62) a2d2 válasza BemAnyó (#61) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

A lényeg az hogy a biztosító ilyen esetben már fizetni fog legközelebb. Asszem kb 400e Ft-ig biztosítva van a melléképületem is.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#63) nbl2


nbl2
senior tag

Nagyon szép lett a kapú, grat! :C

Never give up!

(#64) a2d2 válasza nbl2 (#63) üzenetére


a2d2
addikt

Köszi :)
A teraszról nem is beszélve, mi?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#65) pomk válasza a2d2 (#64) üzenetére


pomk
őstag

Milyen terasz? Lemaradtam valamiről? :)

(#66) a2d2 válasza pomk (#65) üzenetére


a2d2
addikt

Nem, az nem lett publikálva :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#67) pomk válasza a2d2 (#66) üzenetére


pomk
őstag

Akkor rajta. :))

(#68) a2d2 válasza pomk (#67) üzenetére


a2d2
addikt

Még a spájz polcrendszerrel is el vagyok maradva. :B

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#69) pomk válasza a2d2 (#68) üzenetére


pomk
őstag

Jöhet minden! Éhezem az ilyen dolgokra! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.