Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) nemlehet válasza TheLázs (#3) üzenetére


nemlehet
őstag

Persze meg a kisteherautó is jobb takarmányt szállítani mint egy családi egyterű, de abba bizony nem fér be 5 ember.

A gamer noti azoknak van akik nem akarnak egy laptopot és egy asztalit fentartani vagy sokat utaznak és szükségük van a mobilitásra, de játszani is szeretnek. Persze drágább lesz mint egy asztali, de szerintem harmad áron nem rakod össze ugyan ezt a teljesítményt. Pl nekem az Asus ROG G56J-m 280k volt anno. 100k-ból nem hiszem, hogy össze tudtál rakni egy ugyan olyan teljesítményű gépet fHD IPS monitorral, háttérvilágításos billel, BD íróval, 8 GB RAM-al, táppal stb-vel. Jah meg a 2 év gari. Az se mindegy ám.
A garis használt cuccok nem sokkal olcsóbbak mint újak, hiszen miért lennének.

Amúgy meg az előtted hozzászólónak: Miért ALKALMATLAN? Nem indul el? Elszívja a szívcsakrád? Mi akadályoz meg, hogy rádugj egy külső monitort? Legfeljebb nem ideális, de az alkalmatlanról nagyon messze van.Rossz akku kapacitás? Miért az asztali meddig bírja aksiról? A 0-hoz képest azért 1-1.5 óra nem is olyan rossz.

Amúgy meg ha az ember nem játszik ezek a gémer gépek elmennek kb 4 órát aksiról. Az szerintem egyáltalán nem rossz, persze nem egy üzleti meg ultrabook szint, de azért azzal már együtt lehet élni. Úgyse mindig csak játszik az ember a gépén.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.