Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Külsőre roppant megnyerő, főleg az árcédula tekintetében.

(#2) G3R!94


G3R!94
aktív tag

Egész pofás az egyszerűségével. Jól elhelyezett venti helyek, 2x USB 3.0. Ha 15 000Ft körül lesz tetszetős darab. :K

(#3) ftc


ftc
nagyúr

ANTEC Three Hundred Ultimate Gamer 57eur... ez max 40-et ér

(#4) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jó cucc, annyiért nem sok.

[ Szerkesztve ]

(#5) Apika


Apika
Közösségépítő

Nem rosszabb a "Two"-nál, de árban 40%-al olcsóbb...

(#6) Banános Joe


Banános Joe
csendes tag

Még mindig 1:1-hez váltják a dollárt euróra?

(#7) Tomcat


Tomcat
őstag

50€ körüli összegért nagyon jó vételnek ígérkezik. Ezen az árszínvonalon szerintem ez egy jó választás annak aki ebben a szegmenben keres magának házat egy átlagos konfigurációhoz. :)

#6: az US$ ár az jellemzően megadott netto ár, erre jön még áfa, vám, kereskedők haszna és mire ideér addigra lesz durván €-ban ugyanannyi mint a megadott $ netto egységár.

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#8) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nekem ingyen sem kellene alsótápos,hihetetlen mit képes összeporszivozni egy laminált padrlóról.

[ Szerkesztve ]

(#9) ftc válasza Silentfrog (#8) üzenetére


ftc
nagyúr

hát amit a laminált összeszed....

(#10) MZperX75 válasza ftc (#9) üzenetére


MZperX75
addikt

Az az *urva sokat! :K

(#11) Tomcat válasza Silentfrog (#8) üzenetére


Tomcat
őstag

Ami azt illeti nekem sem véletlenül vannak felsőtápos nagytorony házaim, én is arra esküszöm, de sokan istenítik az alsótáposakat is. Bár igazán én olyan jelentős előnyét még nem láttam bitonyítottnak sehol. Talán annyi szólhat az alsótáp mellett hogy könnyebben el lehet rendezgetni a kábeleket a ház aljában minth az egész lógna fentről lefelé. :)

Tomcat

(#12) MZperX75 válasza Tomcat (#11) üzenetére


MZperX75
addikt

Az asztalon van ,és alsó tápos,akkor még rendben,de a földön,tényleg nem túl jó.
(nekem csak felső tápos volt ,most már az sincs,mert paneltápos van)

(#13) FRENK1988 válasza Banános Joe (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

persze :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#14) Jim-Y válasza Tomcat (#11) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem mindenki a földre teszi a házát, én eddig egyik házam sem tettem a földre, mint ahogy a monitort sem a földre teszem. Az asztalról pedig nem szív port. A ház tetszik, bár lehetne olcsóbb, 50eur-ért inkább a Shinobi. Ha csak egy ventit adnának hozzá, és megállna 11.000-ben akkor viszont népház lenne az tuti..

(#15) Tomcat válasza MZperX75 (#12) üzenetére


Tomcat
őstag

Ez mind igaz, ahogy az is hogy a porszűrő betét csodákra képes! :)

#14: Szerintem sem való egyetlen számítógép sem a földre. Az én nagytornyim is az asztalokon magasodnak szinte a plafonig. :)

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#16) MZperX75 válasza Tomcat (#15) üzenetére


MZperX75
addikt

Főleg,ha eldugul! :D

A tényen nem változtat,mégpedig havi egyszer takarítani kell! Levegő spay azt csonkolom! ;)

Jim-Y

"Az asztalról nem szív port"

Akkor mitől lesz poros,gondolom nem a földről a hangyák hozzák.
De persze jóval kevesebb port szív az asztalról ,mondjuk úgy 20%-al kevesebbet :DD

A cikkben lévő ház nekem tetszik,és az ára is baráti,de kell bele még venn 2db ventit minimum,az elfelejtették,lesz az itthon 17- 20ezer is!

[ Szerkesztve ]

(#17) zed1983


zed1983
őstag

Végre egy normális ház normális áron! :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#18) Tomcat válasza MZperX75 (#16) üzenetére


Tomcat
őstag

Ha eldugul akkor már baj van mert meleg lesz odabent, de az a jó benne hogy könnyen kitisztítható. Én simán kompresszorral kifúvatom minden gépemből a port pár havonta. :)

Tomcat

(#19) nuke7


nuke7
veterán

én nem venném meg, szerintem ez nem az igazi :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#20) MZperX75 válasza Tomcat (#18) üzenetére


MZperX75
addikt

:K

(#21) Apika válasza Silentfrog (#8) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ideális megoldás porszívó helyett. Már csak a "porzsákot" kell időnként tisztítani... :D

(#22) Jim-Y válasza nuke7 (#19) üzenetére


Jim-Y
veterán

Több marad nekünk :P

(#23) Ringman


Ringman
nagyúr

mindössze 4,9 kg :Y nem vitték túlzásba.
miért nem matx?

(#24) Silentfrog válasza Apika (#21) üzenetére


Silentfrog
veterán

Volt egyszer egy aranyhörcsögöm.
Régota nem láttuk.
A tápban lévő ventillátor cseréjénél talán előkerül! :)

(#25) Apika válasza Silentfrog (#24) üzenetére


Apika
Közösségépítő

(#26) lujó55 válasza zed1983 (#17) üzenetére


lujó55
őstag

+1

(#27) engusz


engusz
veterán

Jópofa a HDD kereten az a takaró. Nincs semmi haszna, de jól néz ki. Muszáj a gyártóknak ötletelniük, mert egy ideje nem készült áll-leejtős ház.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#28) banhammer


banhammer
veterán

A maximum 266 mm hosszú VGA hossz korlátozás elégé beszűkíti a felhasználható VGAk körét.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#29) banhammer válasza engusz (#27) üzenetére


banhammer
veterán

Igen, szépnek szép, de értelme nem sok van.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) Silentfrog válasza Apika (#25) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ez hatalamas! :C

(#31) Jim-Y válasza engusz (#27) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát, egyik gyártó fogja magát, és egy Shinobi szintű házat áruljon 20 euróért, na az állleesős -> jó szó:D lenne :P

(#32) engusz válasza Jim-Y (#31) üzenetére


engusz
veterán

Mondjuk egy 90 fokban elforgatott HDD kerettel, amibe gumibakokkal lehet rögzíteni a merevlemezeket. Vagy ajándék 120GB SSD-vel. :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#33) Tomcat válasza banhammer (#28) üzenetére


Tomcat
őstag

Várhatóan nem a csúcskonfigoakt pakolnák bele az emberek ilyen házakba hanem a közepeseket ahol még éppen elférnének a középkategóriájú VGA-k ennyi helyen.
Elég viccesen nézne ki egy 100-150e Ft-os VGA egy ilyen 15e Ft-os házban... :)

Tomcat

(#34) banhammer válasza Tomcat (#33) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem egy sacc 250 ezres gép van egy 10 ezer Forintos házban.

Engem nem a ház érdekel hanem az, hogy mi jelenik meg a monitoromon.
A ház az asztal alatt van és csak akkor pillantok rá, ha arra vagyok kiváncsi, hogy mennyire szöszösek a szellőzők.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35) Apika válasza Silentfrog (#30) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A 2003-as Első Magyar Tuning és Modding Kiállítás és Verseny egyik gépe volt...

[ Szerkesztve ]

(#36) Hulk24


Hulk24
aktív tag

Pöpec nagyon!!!! Ez is bejön csak úgy mint a két hete bemutatott ház...

(#37) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ennyiért tényleg jó vétel.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#38) politomi


politomi
tag

Az alsó tápos házakba én csakis úgy tenném be a tápot hogy a venti ne lefele hanem a gép belseje felé nézzen.
Nem szív port és nincs probléma.

(#39) banhammer válasza politomi (#38) üzenetére


banhammer
veterán

Én úgy tettem bele és még így is porosodik.
A porosodás attól is nagyban függ, hogy hol van a lakás.
Pl. forgalmas út mellett akkor sajnos ömlik a por a lakásba.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#40) #16939776


#16939776
törölt tag

Nagyon elégedett lesz, aki megveszi.

A oldal és tetőlemezbe sajtolt "púpok" rendesen merevítik azt, nem fog zörögni :K

(#41) ftc válasza politomi (#38) üzenetére


ftc
nagyúr

Azt ha baja lesz a tápnak akkor a gyártó a hibás...

(#42) Tomcat válasza banhammer (#34) üzenetére


Tomcat
őstag

Kivételek mindenhol vannak. Pl. az egyik ismerősömnek meg háza sincs, csak úgy a monitor mellet az asztalom van az alaplap, benne a komponensek. Mikor kérdeztem hogy miért nem rakja bele legalább egy olcsó házba azt felelte hoyg felesleges mert úgyis folyton cserélgeti az elemeket ha nem élég jól húzható. Hűtés normál üzem esetén asztali ventilátor és klíma által, benchmark alatt viszont NO2-vel megtoldva. :)

Tomcat

(#43) politomi válasza ftc (#41) üzenetére


politomi
tag

Attól miért lenne baja egy tápnak??
Felfelé néző ventivel is van hűtése a tápnak, sőt még szerintem jobb is mintha felül lenne egy táp, mivel nem a többi alkatrész hőjét szívja be.

(#44) Tomcat válasza politomi (#43) üzenetére


Tomcat
őstag

Egyszer összerektam egy alsótápos gépet alkatrészekből egy ismerősömnek pusztán szívességből, és abba is úgy raktam bele az alulra a tápot hogy ventilátorral felfelé, nem lefelé. Azaz hogy a házból szívja ki a levegőt és ne a szőnyeget porszívózza fel neki. Pislogott is hogy most mi van, de elmagyaráztam neki hogy hosszabb távon így jobban jár vele. :)

Tomcat

(#45) Jim-Y válasza Tomcat (#44) üzenetére


Jim-Y
veterán

De az mennyivel jobb, hogy meleg levegőt szív a táp, mintha friss levegőt szívna?! Ezt nem fogom megérteni. Akinél meg porosodik az tegyen porszűrőt :U

(#46) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem 15K környékén nagyon jó vétel lehet :)

(#47) Tomcat válasza Jim-Y (#45) üzenetére


Tomcat
őstag

Te tudod hogy tisztogatni kell idővel ahogy én is tudom, de aki még soha sem nézett be a fedél alá annak hiába magyarázod hogy a porszűrőt néha tisztogatni kell és ajánlott a port is néha néha kifújni, a procit, vga-t, chipeket újrapasztázni. Csak pislognak hogy miről is beszélsz. Álatlában ezeken a helyeken üzemelnek még manapság is 2002-2003 körül összerakott és telepített XP-s gépek korhű hardveres összeállításban. Gondolhatod hogy azokban mennyi por összegyűlik ennyi idő alatt. :)

Tomcat

(#48) Jim-Y válasza Tomcat (#47) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ebben amúgy igazad van, de az ilyen júzernek amúgy is mindegy, hogy akkor befelé, vagy kifelé néz a táp ventije. Max az alsótáposnál előbb eljön az az állapot ami a belső=felső táposnál is eljön egy ilyen felhasználónál :/

(#49) Tomcat válasza Jim-Y (#48) üzenetére


Tomcat
őstag

Igen a különbség lényegében ennyi, viszont ha látnád azt az elsápadt és félénk képet amikor mondják hogy "nézd már meg mert nem megy a gépem". Aztán szétszedem és szörnyűlködök(ünk) a látványon. :)

Tomcat

(#50) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Rendesen jól néz ki kívül belül.Ennyiért best buy lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.