Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) divrapier


divrapier
tag

az angol listaban azt szeretem, hogy mindig van benne valami hihetetlen, amit nem gondolnek.
Pokemon Platinum

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#2) Sirandrish válasza divrapier (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

attól hogy pokemon még lehet jó.
Én pl emuval jó pár gba-s részt végigtoltam...nagyon jó kis gamek...persze nem a grafikáról híresek de maga a játék fasza

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) feka007 válasza divrapier (#1) üzenetére


feka007
nagyúr

Gyüökér angolok ;]

(#4) Fecogame válasza feka007 (#3) üzenetére


Fecogame
veterán

Beszótá? ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) divrapier válasza Sirandrish (#2) üzenetére


divrapier
tag

nem tudom, hogy jo-e csak meglepo tud lenni. kedvencem regebben a charlie es a csokigyar TOP1 helye volt.

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#6) Sirandrish válasza divrapier (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt nem tudom milyen de pl a pokemon emerald/ruby stb GBA-n egy nagyon kellemes kis játék..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) feka007 válasza Fecogame (#4) üzenetére


feka007
nagyúr

Mert ájnglishö vagy? :D

(#8) Nunder


Nunder
őstag

Elég meglepő lista, van olyan játék amiről még nem is hallottam. De ha nekik ez kell akkor vegyék.

Call of Duty 4: Modern Warfaren - Ez valami német kiadás :D Just kidding

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.