Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Moto C2 lesz valószínűleg, vagy B, A - ha már az X vonalra a One Power érkezhet..

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

He? 1GB/16GB kombinációt a nejem 3éves moto g2-je is tud, kitört a gyártók között a ki tudja a szarabb készüléket a piacra dobni - verseny? Tudom, nem tesz jót a piacnak az 500millió kínai-indiai tinédzser, akik zsákszámra veszik az 50$-os szifon klónokat:(((

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Matada2.3 válasza t72killer (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Van az ismerőseim körében 1 G2, szét ROMoltam, de sajnos már azok se tesznek maradéktalan csodát a készülékkel. Az Android GO lényegesen jobban megy, mint egy félstabil főzött ROM, csak aztán ennek megfelelően is kellene árazni. Na ez nem sikerült eddig még egyetlen gyártónak sem.

Finn the human

(#4) t72killer válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy giga rammal csodát ne várjon az ember, viszont az oldalborda g2-je lényegesen jobban megy, mint az én még másodtelóként megtűrt sgs2-m, ami már 3 tabos böngészéstől is megfekszik (egyértelmű, h szoftveres gebasz, vissza kéne raknom rá a régi 2.x.x ROM-ot - ha érdekelne).

Persze, ezekért komoly pénzösszeget nem lehet értelmes embertől elkérni, a moto g2 is ha jól rémlik valami 140EUR volt újonnan.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) ghiottone válasza t72killer (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt 90 euró környékén lesznek majd kb. ezek az android go-s cuccok.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) t72killer válasza ghiottone (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Túlárazva legalább nem lesz... csak aztán 1év múlva kukázza is az ügyfél, mert egy nyomorult chrome alá kevés lesz az 1giga RAM.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) ghiottone válasza t72killer (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem láttam még működés közben android go-t, kiváncsi lennék mennyire bírja a rendszer. Amúgy a C szériában már múlt évben is jöhetett volna Go-val az 1 gb ramos verzió. A 2gb-os C-re nem panaszkodtak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) janeszgol válasza t72killer (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Több magos telóra Gingert ne tegyél. Pazarlás.

A cikkhez: én azt nem értem, hogy a gyártók többségnek (mindenkinek?) az Android GO-ról az 1 giga ram jut az eszébe. Akkor ez valami fixen megadott érték? Egyszer kérdeztem már és akkor azt kaptam válaszul, hogy nem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Matada2.3 válasza ghiottone (#7) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én eltöltöttem fél órát egy Nokia 1 társaságában, bírni bírja a gyűrődést, amíg fel nem teszel rá egy teljes értékű appot. Ezekre a készülékekre mindenből csak a lite verziót érdemes feltenni.

Finn the human

(#10) Juhaszatti válasza janeszgol (#8) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az Asus Android Go telefonjának van 2GB ramos verziója. Másnál még én sem láttam egynél többet

(#11) Fall-N


Fall-N
veterán

Semmi értelme az egésznek. Ez a GO platform is csak arra jó, hogy az elavult hulladék alkatrészeket be tudják építeni egy ilyen low budget vacakba. Elfut persze a butított Oreo rajta, de mennyivel jobb lenne ha 2 GB RAM és egy kicsivel jobb SoC is lenne hozzá. Rögtön jobban pörögne a készülék. Még csak sokba sem kerülne, mert lassan a 30-40ezer Ft-os B brand kínai cuccokban is 4 Giga memória van. (Pl. Cubot X18)

[ Szerkesztve ]

(#12) ghiottone válasza Juhaszatti (#10) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Alcatel 1x-et találtam még 2gb ramos verzióban 30-ért.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) pengwin válasza ghiottone (#12) üzenetére


pengwin
addikt

Egyáltalán nem értem ezeknek a készülékeknek a létjogosultságát pl. egy 30 ezres Meizu M5 mellett.

Tudom miért csinálják ezeket a gyártók (tudatlan vásárlóknak ezeket is ellehet adni), de elég undoritó húzásnak tartom.

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.