Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) DJGABI


DJGABI
addikt

"törölköző teniszütőkkel"
:C

Zseniálisan lett megírva, volt amiben magamra ismertem. Növény egyelőre nincs (vagyis saját nincs, egy van, de az még az előző irodatulaj hagyatéka, 2 volt, a másikat már sikeresen kinyírtuk). Otthonról sok kacatot behordtam már, ami épp otthon nem kellett, de itt azért még jól jött (DDR2 ram, microusb kábelek), de az egyedüli RJ45 krimpelőm is itt van benn cégnél. Törölköző/váltóruhán, de plusz esernyőn is gondolkozok, nem kéne állandóan táskában cipelni. Vízforralót pár hónappal ezelőtt kolléga hozott be, de mikrón is gondolkoztunk, nem kéne állandóan a közösségi térben lévőre várni. :DDD Bögre, műanyag tál, evőeszközök alap.

"társasjáték a polcon" ezt viszont elképzelni nem tudom, társasos csoportban láttam már, hogy volt aki meglépte. Egy pakli magyar kártya oké, meg van aki Ganz schön-t tett el (ezt lehet ugye egyedül is), de akár csak egy Uno-t elképzelni nem tudok hogy itt nálunk neki lehetne állni játszani.

szerk: nálunk volt aki hajat nyírt melóhelyen. őszintén engem nem zavart volna, meg elhiszem hogy van az élethelyzet, de takarítók mondták, hogy maga után otthagyott mindent.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.