Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) lvb válasza FatalEror (#298) üzenetére


lvb
aktív tag

Ezért az összegért pont nincs Intel ajánlat, de pl 31 - 32 -ért van 4330, ami kb. annyival lassab csak, mint amennyivel olcsóbb. (ráadásul 1 szálon sokkal gyorsabb, és 60W-al kisebb max fogyasztással bír) Ez szerintem jobb ajánlat, mint az fx. Ha meg kell a teljesítmény, akkor 4440 van 44k-ba, ami kisebb fogyasztás mellett is gyorsabb, mint a 8320...

(#302) LonGleY válasza stratova (#300) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha egyszer igaz..

(#303) FatalEror válasza stratova (#300) üzenetére


FatalEror
addikt

150hsz tartalmát,ha elfelejtettük volna,kaptunk emlékeztetőt. :))

HardCore is my LifeStyle

(#304) X Factor válasza emerico2004 (#299) üzenetére


X Factor
addikt

Még jó, hogy árban egyáltalán nem realizálódik az általad említett különbség... ;]

Sry, most esett le, én a 8320-ra gondoltam :R

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#305) stratova válasza LonGleY (#302) üzenetére


stratova
veterán

Ha egyszer leírták már előtte 150-en...

(#306) miresz válasza stratova (#305) üzenetére


miresz
veterán

Meg ha a kutyát sem érdekli.... :U

(#307) nemszabad


nemszabad
tag

Rohadt unalmas ám ez az "ámdével fűtünk télen". Ráadásul nem is vicces, sose volt az. Akkor mire jó?

(#308) ViZion válasza Mahrenburg (#294) üzenetére


ViZion
félisten

Ennyi! :R

Mondjuk én utálom a VIA-t, mert pont a linuxra sz@rik, mikor arra a gyenge sz@rra különleges procira nehézkesebb OS-t nem érdemes telepíteni.
De ezt még elnézem a 2. legnagyobb rajongómnak.

A fogyasztásra-rejszolás menő dolog. Már jó rég óta (486 DX 4-120...) a "fő" gépem AMD, mellette hol AMD, hol Intel -néha VIA, de az fujj-, Playstation, stb... gépem is volt. Nemhogy a fogyasztást, de azt sem érzékeltem, hogy a fő vas mellett 3-5 órát pörgetett másik vas megdobta volna a fogyasztást... Egyszerűen csepp a tengerben. Persze aki fullon terheli minden percben, annál lehet mást mutatna.

Másrészt ha nyert a pályázatunk, akkor napelem lesz a tetőn és pont lesz@rom mennyit fogyaszt, csak hasítson amikor kell... ;] Ennyit a greenpiss-ről. :DDD Kíváncsi vagyok akik itt verik a fogyasztásra a ... a mellüket, azok ezen kívül mit tesznek a környezetvédelemért? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#309) D1Rect válasza ViZion (#308) üzenetére


D1Rect
félisten

Az elfüstölt áramból keletkező hőt el is kell vezetni.
Persze egyenként el lehet bagatellizálni az összes előnyt ami az Intel mellett szól, de végül már nagyon kell magyarázni a bizonyítványt.

Van FX 8320 35K-ért(boltból 0 percesen) ami bőven elég mindenre és nem kell magyarázkodni.
De ez a 9590 ennyi pénzért egy rossz vicc.

(#310) ViZion válasza D1Rect (#309) üzenetére


ViZion
félisten

Természetesen nem a 9590-re vonatkozott amit írtam, ez "kategóriákon kívüli", semmilyen aspektusból nem éri meg. Ez egy marketing proci, beszéljenek az AMD-ről, ennyi. De ettől még a "kicsi" 6/8 modulosak nem rosszak (főleg ár/értékben nem), a 4xxx már megintcsak rizikó, ha lap cserével jár, akkor nem éri meg, ha vmi régi chipsetesbe ez még belemegy, akkor esetleg. :R

Nem bagatelizálom az Intel előnyeit, 2 gépen is azon dolgozom. De a "túlistenítést" is el kellene felejteni. A gyári hűtője annak is zajos, jó fél év és dobós zúgós-morgós. i5-ön egy virtuális gép (pár progi, Access, stb.) + PS és böngésző pár tabbal már bizony akadozik. Otthoni FX-6300 (több rammal és erősebb VGA-val, az igaz) símábban viszi. De ezt ki fogják moderálni Oliverdáék ;] Kinek mi a jó, mire van pénze, vegye meg, csak ne hirdesse utána az igét, ha a másik oldalt nem is ismeri. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#311) pilu85 válasza Jack@l (#272) üzenetére


pilu85
őstag

jó isten... pont bf miatt vettem anno fx 8120 ast, mert azt mondták miylen szépen muzsikál bf3 alatt és tessék... :D engem egyébként igenis irritált a fogyasztása, mint elindulta facebook és a face flashei egyből megugrott az alulfeszelt rendszer fogyasztása 140-50wattra...és az csak facebook. és hiába is számolja vki...havi szinten nem kevés pénzbe kerül egy magas tdp-s amd proc. igyekeztem is megszabadulni tőle, hál istennek sikerült. most elmentem a másik végletbe egy 35wattos i3 2120T-t nyúzok. 2*2,6 ghz és mindenre elég 1280*1024 be nekem. és vicc hogy az amd pont ott szar ahol teljesítenie kéne...a játékok alatt... mert cinebenchben tud, na de hát ez elvileg senkit nem kéne hogy érdekeljen. volt több amd-procim is. csalódtam.
drágább az intel egy kicsit de a villanyszámlán gyorsan bejön...

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#312) Prof válasza pilu85 (#311) üzenetére


Prof
addikt

Ja kb. a csillar is tobbet fogyaszt, a huto meg 10-szer annyit :D

Na ne mond mar, hogy 1280-ra 8magos procit vettel es nem volt eleg gyors? Jatekhoz elsosorban videokartya kell..., nem mindegy hogy CPU limit van 120 fps-nel vagy videkartya limit 30-nal, ilyen kicsi felbontason egy AMD APU elviszi a BF3-at!
Es nem, a 8magos procit nem jatekra csinaltak elsosorban, amit jol mutat az amugy Intel barat Maxon Cinebenchben igy is szep rendereredmeny.

[ Szerkesztve ]

(#313) Jack@l válasza pilu85 (#311) üzenetére


Jack@l
veterán

Azóta azért változott a helyzet, a végleges bf4-el már alig van különbség a procik között. Pár frame r290-el is fullhd-ban.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#314) 8th válasza FatalEror (#298) üzenetére


8th
addikt

Tud.

FX-8320 BOX: 37 306 Ft.
i5-3330 BOX: 42 032 Ft.

Azonos teljesítmény közel azonos áron (i5: + 4 726 Ft). Azt is vegyük bele a képletbe, hogy az AMD gyári hűtője terhelés alatt hangos és tuning esetén már szinte biztosan kevés lesz (nyáron tűzforró volt a proci). Beruház az ember egy TX3 EVO-ra és pénzben máris ugyanott van sőt ha már annyira b@xxuk a fillért akkor még drágább is lesz mint az i5. Rokon gyerekkel raktunk össze ilyen FX procival gépet. Tapasztalatból mondom otthonra teljesen felesleges ennél jobbat gyorsabbat drágábbat venni mert mindenre elég ez is. Nem is értem mit dobálóznak itt emberek 80ezres procikkal. A fogyasztásra recskázók táborának pedig jelezném ha a lakás sűrűn látogatott részein (konyha, nappali, szobák) kicserélik a fényforrást ledesre vagy akár kiviszik a konyhából a hűtőszekrényt a lakás egy hűvösebb pontjára máris az AMD többletfogyasztásának a többszörösét megspórolják áramban.
Én Intel bérenc/fanboy vagyok kinek hogy tetszik de valahogy csak megálltam, hogy ne jöjjek be trollkodni. Mások is moderálhatnák magukat - mindkét oldalról - mert már mindenről szólnak a hozzászólások csak a tesztben főszerepet kapó termékről nem. Nem győzöm átugrálni a sok fika hozzászólást és ez már tényleg qrva unalmas. :(((

(#315) pilu85 válasza Prof (#312) üzenetére


pilu85
őstag

örültem hogy elbírtam adni...éppen nem volt rossz, de fx többet nem kell. jó proci lett volna mondjuk 65 watt-al. face alatt 150 watt most meg 55 watt...nekem nem mind1... ja és mire eljön az ideje hogy kihasználja valami a 8 magját akkorra kb pont lassú lesz ezen az órajelen mert kb 1 éve az vn hogy eljön az ideje de sztem kell még 1-2 év...és akkor se lesz gyorsabb intelnél...hűha cinebenchnél gyorsabb amd :C
jah értékelem az 5ghz-t....úgy meghatott miint mikor a celeron D-t húzták 8ghz-re. :D

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#316) Remus389


Remus389
veterán

wow, most futottam át a cikket, 5 ghz? AMD?

mondom Wawaweewa!!!

na ez most felmostatja a padlót az Intellel

aztán jött a csalódás..Az FX-9590 átlagosan 11,8%-kal gyorsabb az FX-8350-nél, és körülbelül 7%-kal marad el az i7-3770K-tól.

nem baj...

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#317) ViZion válasza 8th (#314) üzenetére


ViZion
félisten

Én meg írtam, hogy a gyári hűtő intelen is hangos fél év után és tuningra az is alkalmatlan. Igen a hűtős-ledes rész igaz, bár a led még eléggé horror áron van, nekem a csere olyan 20k-ba volt, de most szinte minden fényforrás led. Sajnos a mosógéppel nem tudunk mit kezdeni, 2 gyerek van... napi 1-2 tekerés vele és megoldja a villanyszámlát... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#318) pilu85


pilu85
őstag

én akkor is azt mondom hogy 90-95 wattnál ne egyen többet egy proci(77wat ivy-nél nagyon barátságos), elég ha eszik egy vga. abból is épp azért választottam a 7850et mert az még nem horrorosan eszik.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#319) 8th válasza ViZion (#317) üzenetére


8th
addikt

Azon az antituning i5-ön mit tuningolsz? Sajnos még valóban elég drága. Én is csak apránként állok át rá nemrég cseréltünk ablakokat és most még ez is egyszerre túl nagy falat lenne. A házban mindenhol sima legolcsóbb auchanos energiatakarékos izzók vannak. Ha valamelyik megmakkan led megy a helyére. Egyedül az udvaron (mod: ja meg a garázsban 1db) van 2db hagyományos százas égő mert egy energiatakarékos vagy egy ledes oda lókolbi, ledes refit meg nem veszek csilliókért mert addig van csak felkapcsolva míg bemegyünk a házba a kaputól. A hűtőt kiraktuk a folyosóra télen ott csak 15-16 fok van és saccra kb. fele annyiszor kapcsol be mint amíg konyhában volt. :)

pilu85

Mennyit megy a géped egy nap, és abból mennyi a netezés/torrent és mennyi a 100% terhelés? Sosem értettem ezt a tdp mizériát. Egy háztartásban a hűtőszekrény vagy egy nagyobb tv nagyságrendekkel több energiát fogyaszt mint egy jobb pc monitorral együtt.

[ Szerkesztve ]

(#320) pilu85 válasza 8th (#319) üzenetére


pilu85
őstag

hát napi 24 órát megy. és énis ottülök 6-7 órát. :)
játék alatt egy 3470 is kb ennyit tud.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#321) ViZion válasza 8th (#319) üzenetére


ViZion
félisten

? Nem tuningolom az i5-öt, mert nem lehet, meg céges gépek...

pilu85: az ugye nem probléma, h amúgy Intelék máshogyan adják meg a TDP értéket, tehát a 77 Watt sem mindig lesz 77 Watt...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#322) dergander


dergander
addikt

Az intelnél átlagot adnak meg TPDnek,mert úgy jól hangzik... a 95watt az maximum lehet 140 is

(#323) stratova válasza dergander (#322) üzenetére


stratova
veterán

Azért ennyire ne ferdítsünk.
Intel mérhetően kevesebbet fogyaszt. Ha valakit érdekel vesz Intelt, ha másnak sokadlagos szempont jó alternatíva 1-2 AMD proci (FX-6300, FX-8320, de a Trinity-k sem rosszak).

(#324) dergander válasza stratova (#323) üzenetére


dergander
addikt

Senki nem ferdít,ha valami keményebb tömörítést odaversz neki megkívanja azis a kraftot.

(#325) pilu85 válasza dergander (#322) üzenetére


pilu85
őstag

http://ark.intel.com/products/68316/

az intel oldalán úgy írják hogy max tdp 77 watt, akkor hogy is van ez?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#326) dergander válasza pilu85 (#325) üzenetére


dergander
addikt

Mindenhova azt írták,már a C2D korszakba is és mégse

(#327) stratova válasza dergander (#324) üzenetére


stratova
veterán

Senki nem mondta, hogy ne kívánná. De ne legyen nehéz elfogadni, hogy ha FX (32nm HKMG PD-SOI)kb. olyan fejlettségű gyártástechnológiával készül mint pl. az i7-2600K (32 nm HKMG Bulk), akkor az enni is fog ilyen magas órajelen, mert emberes magfeszültség kell hozzá.
Intel házon belül rengeteg erőforrással megoldja a gyártást (és még így is megszenvednek a 14 nm-es gyártással), AMD ellenben bérgyártóknál gyártat, akik 1-2 éves lemaradásban vannak még Intelhez képest.

pilu85 Ettől Intel és AMD még máshogyan határozza meg a TDP-t. Viszont változatlanul igaz az, hogy Intelnél a CPU kevesebbet eszik (akkor is ha máshogyan mérik, neked ha ráteszel egy fogyasztásmérőt és összeveted a két konfigot lényegtelen lesz melyik gyártó hogyan mér).

(#328) pilu85 válasza dergander (#326) üzenetére


pilu85
őstag

pedig ha megnézel 1-2 fogyasztás tesztet ott látszik h annyit is fogyasztanak mint a max tdp... 3770k alapon cinebench alatt 93 wattot eszik a gép. akkor számold ki a 3770 fogyasztását. vinyók+igp, memória, ventilátorok stb. s lám mégsem hazudik nagyot az intel. na erer varj gombot. :D

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#329) 8th válasza pilu85 (#325) üzenetére


8th
addikt

(#330) D1Rect válasza dergander (#322) üzenetére


D1Rect
félisten

(#331) pilu85 válasza 8th (#329) üzenetére


pilu85
őstag

http://prohardver.hu/dl/cnt/2012-04/84826/results/fogy_terh_igp.png
akkro ez alapján 160wattot kéne ennie minimum a 3770es rendszernek igaz?
még mindig mehet a gombvarrás. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#332) stratova válasza pilu85 (#331) üzenetére


stratova
veterán

Komolyan, mintha oviban lennék.

[ Szerkesztve ]

(#333) dergander


dergander
addikt

Na igen,akkor se mentesíti a 9590et a nagy fogyasztás alól :B

Kisebb nanométeren 22 vagy 28 160wattos TDPvel ez nagyon is jó lenne,na de nembaj én elfogadnám a procit csak adnák egy kicsit barátibb áron :D

(#334) 8th válasza ViZion (#321) üzenetére


8th
addikt

Azt hittem az FX-8320 vs. i5-3330 felvetésre reagáltál de közben visszaolvastam a topikban. :)

(#335) pilu85 válasza stratova (#332) üzenetére


pilu85
őstag

jah. ők sem tudnak számolni.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#336) miresz válasza pilu85 (#335) üzenetére


miresz
veterán

Nyugi nagyon jó kis Intel processzorod van! És a világon a legjobbak is az Intel processzorok! Most már megnyugodtál? Köszönjük szépen az eddigi OFF hsz-aidat,és hatalmas szakmai tudásodat,de most már boldogítsd az Intel topicot!

Viszlát!

[ Szerkesztve ]

(#337) pilu85 válasza miresz (#336) üzenetére


pilu85
őstag

venni fogok egy fx 9590 procit hétfőn. remélem te is megnyugodtál hogy ezt írtam :P

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#338) stratova válasza pilu85 (#337) üzenetére


stratova
veterán

Gyanús vagy te nekem :)) Nincs már fent a hirdetés. :DDD

(#339) madgie válasza dergander (#326) üzenetére


madgie
titán

Fenét nem, 35W az én processzorom is (i5-3210M), oszt az egész gép idleben nem eszik húszat.

(#340) pilu85 válasza madgie (#339) üzenetére


pilu85
őstag

végre vki velem van :P

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#341) D1Rect válasza miresz (#336) üzenetére


D1Rect
félisten

"a világon a legjobbak is az Intel processzorok!"
Ez egyébként a p4 óta így van, csak az amd olcsóbban adja a hasonlót.

(#342) miresz válasza D1Rect (#341) üzenetére


miresz
veterán

Néző pont kérdése. Ha olcsóbb és hasonló teljesítményű,akkor melyik is a jobb? :)

(#343) pilu85 válasza miresz (#342) üzenetére


pilu85
őstag

és dupla vagy tripla anynit annyit fogyaszt amiért már nem is olcsó...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#344) D1Rect válasza miresz (#342) üzenetére


D1Rect
félisten

Az a jobb amelyik több számítást végez el ugyanannyi idő alatt.

(#345) Sinesol válasza D1Rect (#344) üzenetére


Sinesol
veterán

Nemértem mi ez a gyerekes veszekedes itt, Jobb az intel ennyi akinek meg nincs penze rá vesz amd-t nem kell itt hülyeségekkel takarozni, ha zsebbpénzböl kijönne intel i7 mindenki azt venné de mivel nincs ra penz marad az amd ennyi a magyar valosag, gondolom sokan nem engedhetik meg maguknak ezert hát savanyu a szölö alapon keresnek erveket hogy ne kelljen szembenezniük bizonyos dolgokkal...
De nincs semmi baj ha vkinek nincs penze rá emiatt kár kifogasokat keresni sajat maguk elött is böven elég az Amd is a hetköznapi feladatok nagyreszere...mind1
Remélem 1-2 embernek lejön mit akartam mondani ezzel...és nem veszik személyük elleni provokacionak.

[ Szerkesztve ]

(#346) ViZion válasza Sinesol (#345) üzenetére


ViZion
félisten

ez mekkora hülyeség...már bocsánat. Megtehettem volna, h Intelre váltok, de nem láttam értelmét. Éppen az ár/érték arány miatt, nem azért mert nem futotta rá. Ha nagyon összeszedem magam, akkor nincs 2 hét meló egy közepes k -s i7 ára... de minek? PS és az alkalmazások nem profitálnak semmit belőle. Van, akinek nincs rá szüksége, és nem akar ilyen e-pénisz harcos lenni egy nagyobb procival.

Amúgy amit írsz az inkább a gyíí3 tulajokra igaz: mindig bizonygatják, h az mindenre bőőőőven elég (pl. BF3 multi...), etc. Erősen furcsállanám, mikor i5 is homokórázik néha... a CAD-os munkatársaknál meg folyamatosan ;] Igen, ODA kell már az i7, ott van értelme, nem az otthoni gépben (kivéve a sok VGA-s, vagy melós gépeket talán).

Igen, átlag usernek az APU is jó, kis játékra is, nincs ezzel baj.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#347) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Azt hiszem itt a megfelelő pillanat, hogy pár dicsérő szót ejtsek a VIA-CPU-król... Vagy nem...? Akkor mégsem...? Na jó, akkor nem... De majd szóljatok, és akkor majd...

Ja, és természetesen +1 ViZionnak! :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#348) miresz válasza D1Rect (#344) üzenetére


miresz
veterán

Csak az sem mindegy,hogy épp az mennyibe kerül!

[ Szerkesztve ]

(#349) MPowerPH válasza miresz (#348) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jelen esetben a jóval gyengébb az drágább. Szóval tényleg nem mindegy...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#350) Sinesol válasza ViZion (#346) üzenetére


Sinesol
veterán

Igazabol egy sima 2 modulos amd apu is elég lenne cpu szinten átlag usernek mindenre mivel 2 magnál ritka game ami többet kivan, munkara meg amugyse ebben a kategoriaban kereskedik az ember. De megint visszakenyszerit az amd is hogy vegyünk vga-t mivel az Apu-k Cpu+cGPUként müködve nextgen cimek alatt nemigen veszödnek grafikaval szoval muszaj lesz megint vgat venni ha pc jatekban gondolkodok
Ráadásul az Amd is egyertelmüen vazolta a jövöt : APu+ dVga a jatekok alá...mivel nem vicböl gyartanak ök se vgat..
Sok jateknal meg nem alternativa a konzol, de egyszerüen nem ertem miert nem lehet alaptartozek a sima usb egér+bill es siman startcraft dota2 komolyabb battlefield cw stb mehetne konzolon na mind1 nemtudom miert nincs igy :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.