Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) TheProGamer


TheProGamer
csendes tag

Olyan 5-6 évvel ezelőtt rólam is kiderítették hogy allergiás vagyok (fű + gabonafélék) mikor anyám elzavart orvoshoz 2 hónap kőkemény náthának látszó valami után. A doki fel is írt valami orrspray-t meg egy adag Zyrtec-et, a recepteket a rendelőből kilépve azonnal iktattam az első kukába mivel öcsém miatt tudtam hogy ezek csak a tüneteket kezelik magát a problémát nem (a tüneti kezelést meg hülyeségnek tartottam mindig is, a betegség egy probléma amit meg kell oldani ha lehet és nem besöpörni a szőnyeg alá). Azóta nem is vettem be semmi témábavágó gyógyszert és teljesen jól megvagyok, igaz hogy a szezonban nem kapok levegőt az orromon és egész nap tüsszögök de már nem zavar, hozzászoktam. (Ugyanilyen megfontolásból nem vagyok hajlandó fájdalomcsillapítókat zabálni fejfájásra, az évek alatt már megszoktam hogy fáj és nem különösen zavar másrész meg úgyis elmúlik másnapra.) A bezárkózás és az allergia kapcsolatát meg cáfolni tudom, öcsém aki mindig imádott kint lenni a természetben kiskorában gyakorlatilag az ételeken és a fémeken kívül mindenre allergiás volt amire lehetett (azóta nagyrészét elnőtte de még mindig maradt), én pedig aki mindig szerettem a szobában ülni megúsztam egy lazább verzióval.

[ Szerkesztve ]

/* note: free will is deprecated and may be removed in a future version */ - gamedev.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.