Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joelke HU


joelke HU
senior tag

Nem rossz, bár a csatornakínálat nem egy nagy durranás. A tarrtv appja is szimpibb nekem. Ott ha előfizetőjük vagy, akkor külön díj megfizetése nélkül nézhető az élő adás, itt meg, ha jól értem, akkor órák után kell fizetni. Igaz még ott sincsen túl sok csatorna. De az irány határozottan jó.

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#2) ESP23


ESP23
senior tag

Nekem a Telekomos TVGO alkalmazásnál jelenelg nincs jobb. 😊

(#3) Jaffa75 válasza joelke HU (#1) üzenetére


Jaffa75
őstag

igen, csak sajna a Tarrtv nyugat-magyarországi szolgáltató... :((( Pesten nem marad más mint a médiamaffia (Digi, T-Home, UPC...) akik kartellszerűen felosztották a kerületeket! :W

(#4) Garada válasza ESP23 (#2) üzenetére


Garada
őstag

Valóban, lényegesen jobb szolgáltatás.Biztos csiszolnak még ezen, de jelen állapotában kétszer is meggondolja az ember megéri e.

(#5) mjani1172


mjani1172
addikt

Én használtam az előző verziót,semmire nem volt jó, fagyott, nem működött egyetlen egy készüléken sem.Hiába fizettem elő csak az alap csomagot és ott sem mindent volt hajlandó lejátszani,állandóan ígérgettek és elnézést kértek.4 hónap után töröltem.

(#6) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Külföldről is használható? A TVGO nagy hátránya, hogy csak magyar IP-ről megy.

(#7) Márko88


Márko88
aktív tag

Tök jó lenne ha mobilon szabadon lehetne tv-zni és nem ilyen szolgàltatos. Csak egy antenna és kész.Néha jól jönne.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8) Agrippa22


Agrippa22
tag

Látom, a Netflix hirdetése megindította a folyamatokat ("Keresünk embereket k-Eu-i lokalizációra..."). Megindult az előre menekülés :) De ahogy elnézem a TVGO filmekben és sportban erős, a myTV pedig inkább sorozatokban, habár van még hova bővülni. Az HBO is bevezethetné már, hogy lehessen külön előfizetni a GO-ra.

Van már LG Smart TV-kre app egyébként myTV-hez, hogy ne kelljen venni CC-t?

(#9) br.rak


br.rak
őstag

Nagyon hiányoznak a sportadók ( Digi 1-2, sport1-2-m, esp 1-2, sk) a többi nem nagy durranás, a mindigTV appjaát kellene feltupírozni, hogy plusz pénzért lehessen nézni az extra csomagok adásait neten keresztül.

Ha már netflix: Itt európában a premier tartalmak is elérhetőek lesznek a kinti adás másnapján eredeti/magyar felirattal, vagy nem?

(#10) Agrippa22 válasza br.rak (#9) üzenetére


Agrippa22
tag

Én olvastam olyat, hogy az ausztrálok pont ezért regisztráltak az US Netflixre, mert nem ugyanaz volt a kínálat, az US sokkal nagyobb választékkal és frissességgel rendelkezett (de ez is egyébként a kiadók sara)

Ja, megtaláltam, szeptember hír volt másik oldalon.

(#11) br.rak válasza Agrippa22 (#10) üzenetére


br.rak
őstag

Oké, akkor marad a torrent, web dl már reggelre van a többséghez xvid-től 1080p -ig, azokban ott van az angol nyelvű felirat, a többi meg kenjék a hajukra .

(#12) Ádám16 válasza br.rak (#9) üzenetére


Ádám16
addikt

Ha lenne Digisport 1-2, akkor azonnal lenne egy új fh-juk.
Így nekem ez kevés egyébként. TVGO sokkal szimpatikusabb.

(#13) Straw válasza Arthuro_Adam (#6) üzenetére


Straw
senior tag

Az ilyen szolgáltatások nem fognak külföldről működni mert a magyarországi sugárzású csatornák jogtulajdonosainak csak az adott országra (jelen esetben MO) van jogosultságuk sugározni, ugyanez vonatkozik a szolgáltatókra is, nekik a műsor továbbítás csak országon belül engedélyezett.

Egyébként a TVGO T-s előfizetőknek ingyenes vagy azért ott is megy a plusz lehúzás hogy fizess user ha mobil TV-t akarsz?

Én még erre leszek kíváncsi, ha tényleg meglépik és az EU nem int be akkor abszolút mindenkit lemoshatnak.

[ Szerkesztve ]

42

(#14) fateless válasza Agrippa22 (#8) üzenetére


fateless
veterán

Nem így van, a myTV már úgy egy éve elérhető.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) pulyka jocó válasza br.rak (#11) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Torrent? Így kijelentve? :DD

(#16) tomp


tomp
félisten

Nem lenne rossz, ha a Chromecast-on keresztüli nézéskor az adott csatorna HD verzióját indítaná el. Talán az AXN Now-nál HD-ben megy.

(#17) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, hogy a túróba lehet ezt kikapcsolni?
Galaxy Ace4, nincs benne a futó programok között, mégis írkálja néha az értesítésin, hogy milyen műsor lesz.
Telenoros teló, alapból rajta volt.

-

(#18) tomp válasza 7Sony7 (#17) üzenetére


tomp
félisten

Az alkalmazásinformációnál (ahol törölni is lehet, illetve csak az adatait törölni) kiveszed a pipát az "Értesítések megjelenítése" elől.

(#19) 7Sony7 válasza tomp (#18) üzenetére


7Sony7
addikt

Megnézem, köszi.

-

(#20) Emtra


Emtra
tag

otthoni wifi nélkül szívás hazai net csomagok meg drágák és még nem is korlátlanok

(#21) hagymas7up válasza Emtra (#20) üzenetére


hagymas7up
tag

" elmúltak már azok az idők, amikor egy család lekuporodott a televízió elé, és úgy nézte a várva-várt adásokat"
Hát szerintem pont elég nagy baj ez. Az emberek távolodnak egymástól.

Bocsánat, nem válasz akart lenni, hanem új hsz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#22) masholnap


masholnap
senior tag

Az nincs pontosítva a cikkben, hogy csomagkapcsolásos a dolog, azaz csak akkor használhatod, ha van telenoros netelőfizetésed is.

(#23) sziklaik


sziklaik
csendes tag

Jobban megéri venni egy OTG-s TV tunert 10.000-ért. 100 óra alatt megtérül és internet se kell hozzá.

(#24) guriga1234 válasza ESP23 (#2) üzenetére


guriga1234
addikt

Ezzel vitatkoznék. A tvgo kritikán aluli minőséget produkál az eszközeimen, ha éppen hajlandó menni. Ugyanezeken az eszközökön a youtube, az hbogo és a mindigtv tökéletesen, HD-ban megy.

(#25) erahurka válasza sziklaik (#23) üzenetére


erahurka
félisten

+1 én is erre szavazom inkább. Rögzítés, EPG, mindent tudnak már ezek a kis kütyük. Más kérdés a képminőség, bár ahol rossz a DVB-T jel, ott nem valószínű hogy komoly HSDPA+/LTE hálózat lenne kiépítve.

(#26) Troy.


Troy.
addikt

Amennyiben televíziós csatornákat kívántok nézni az interneten keresztül, alternatíva lehet az ittott.tv.

Csatornák számában ugyan nem vetekszik (vagy meg sem közelíti) a hagyományos tévézéssel, de bízom benne hogy idővel bővülni fog. :) Mindenesetre nem rossz kezdeményezés.

.

(#27) guriga1234 válasza Troy. (#26) üzenetére


guriga1234
addikt

De itt külön kell csengetni még olyanért is, amit a mindigtv ingyen ad!
A mindigtv-t lehet ingyen nézni.
Akinek tré előfizetése van, az nézheti külön zseton nélkül a tvgo-t
Akinek HBO MAX PACK előfizetése van, az nézheti külön zseton nélkül az hbogo-t.

(#28) FLD1987

HBO GO szolgáltatás TV előfizetés vásárlása nélkül is használható, ha Magyar Telekom Nyrt.-nél előfizetéssel rendelkezik az HBO GO szolgáltatást megrendelő ügyfél. Ekkor havonta 2490 HUF összegbe kerül az HBO GO és határozatlan időre szól az előfizetés. HBO GO szolgáltatás igénybevételéhez szükséges feltételek: bármilyen vezetékes internet előfizetés vagy mobilinternet előfizetés.
Ezek a mobilinternet előfizetéssel rendelkező díjcsomagok valamelyike szükséges, akkor, ha az ügyfél nem rendelkezik vezetékes internettel, vagy nem akarja a vezetékes internet mellé igénybe venni az HBO GO szolgáltatást:
- Fun
- Ikon 200
- Ikon 400
- Ikon 600
- Like
- Like 300
- MédiaMánia L
- MédiaMánia M
- MédiaMánia S
- MédiaMánia XL
- MédiaMánia XS
- Mozaik L
- Mozaik M
- Mozaik S
- Mozaik XL
- Mozaik XS
- Mozaik XXL
- Ikon 200 LTE
- Ikon 400 LTE
- Ikon 600 LTE
- EcoSurf
- Next L
- Next XL
- Next M
- Next S
- Fun S
- Like S
- Move M
- Move S
- Move XS
- Music M
- Music S
- Music XS

Forrás: [Magyar Telekom Nyrt.]

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#29) Tidzsimon válasza masholnap (#22) üzenetére


Tidzsimon
őstag

De, ezt leírták.

Anno próbáltam, segítettem tesztelni egy barátomnak. Sajnos szegényes. Nekem kéne spektrum, discovery,national geographic.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#30) guriga1234 válasza FLD1987 (#28) üzenetére


guriga1234
addikt

Szerintem jobban megéri, ha az ember a tévén fizeti elő. Nézheted tévén, tableten, telefonon, pc-n.

(#31) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos itt az Ára a választhato müsor csatiknak!MyTV Videótár: 1.990,- Ft,
-MyTV Alapcsomag: 1.990,- Ft,
-MyTV Mini csomagok: a Sorozat minicsomag havdíja 690 Ft, a Film minicsomag havidíja 590 Ft, a Női minicsomag havidíja 490 Ft, a Tévétár minicsomag havidíja pedig 290 Ft.

A csomagokról, valamint a csatorna kínálatról részletes leírást honlapunkKi,ki maga dönti el.honnét,mit néz illetve vásárol elöfizetést,több kinálat is van!//Pénztárca-bank szla bösége-üressége döntö// :R :(

föolvaso

(#32) Troy. válasza guriga1234 (#27) üzenetére


Troy.
addikt

Ha előfizetek a mindigtv-re, akkor az összes csatornát tudom nézni interneten keresztül?

.

(#33) Janika-1982


Janika-1982
tag

Sok lovettásoknak ok! :W
Másoknak marad a TV! :C

(#34) guriga1234 válasza Troy. (#32) üzenetére


guriga1234
addikt

Passz. Szerintem érdeklődj a mindigtv-nél.

(#35) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Figyelem! A Telekom TVGO TV müsorai csak és kizárolag a Telekom Interaktiv tv elöfizetéssel rendelkezök,tudják nézni,használni,Mást a használattal csak kölcsönzési dij fejében/Filmek/ lehet használni,Semmilyen más megoldás nincs!Ezenkivül van más mobil TV szolgáltatás az elözö bloggomban leirt feltételekkel! :F :(

föolvaso

(#36) guriga1234 válasza fojuzer (#35) üzenetére


guriga1234
addikt

"A Telekom TVGO TV müsorai csak és kizárolag a Telekom Interaktiv tv elöfizetéssel rendelkezök,tudják nézni,használni" - ez hülyeség. Kábeltévés előfizetésem van, és tudom használni. De nem csak én, hanem mindenki, akinek van T-s tévé előfizetése. Vagyis köze nincs az interaktív tv-hez.

(#37) Croft-21


Croft-21
őstag

Nekem hol működik a szolgáltatás, hol nem. Wifiről egyáltalán nem megy tableten, de mobil internetről sem.
Ha rákoppintok az egyik csatornára, nem indul el a lejátszás. Vagy ha elindul, akkor kiírja, hogy "nem tudom lejátszani a videót".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.