Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelly416


kelly416
veterán

A Smart Blocks-ot szívesen kipróbálnám, kár, hogy android van csak készenlétben.

(#2) crue


crue
őstag

Windows Phone és Tizen? A fejlesztők nem akarnak bankot robbantani úgy látszik.

(#3) Bocha válasza crue (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerintem Windows Phone-ra nem rossz buli fejleszteni, egyre több ilyen készülék van forgalomban, a kínálat viszont elég gyenge, a jó játékok pedig szinte kivétel nélkül fizetősök és nem is 235 forintba kerülnek, hanem többe.

A Tizennél pedig szükség van első fecskékre, na. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) gyurkikrisz válasza crue (#2) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Sok 'indie' fejlesztő fejleszt wp8 only. Lásd: Game Hound, Dark Lands, Songarc. Gondolom azert mert ide konnyebb iptimalizalni, meg ha fizetos nem lopkodjak agyon.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#5) lexter00 válasza Bocha (#3) üzenetére


lexter00
őstag

Asphalt8 ingyenes WP-re :P Ami még nekem bejön WP-re az ilyen tili-toli játékok közül az a Magnet balls,órákra le tud kötni nagyon addiktív játék.

(#6) gyurkikrisz válasza lexter00 (#5) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az asphalt 8-ért mr megéri váltani :P

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#7) Bocha válasza lexter00 (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Biztos, hogy ingyenes, nem pedig belül fizetős? :) Komolyan kérdezem, mert nem tudom, hogy a Gameloft mostanában hogyan építi fel ezeket.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) Flind


Flind
senior tag

Tetszik, kár hogy még nincs a birtokomban wp-os telefon. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) lexter00 válasza Bocha (#7) üzenetére


lexter00
őstag

Autókat lehet pénzért venni de nem kötelez rá,meg lehet venni akkor is ha nyersz pályákat de az ugye lassabb.Amúgy full pályákat kapsz.Állitólag ez most akció mert 7-es az fizetős.
Gyurikikrisz: Én nem mondtam olyat :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Paul119 válasza Bocha (#7) üzenetére


Paul119
addikt

Ki próbáltam de eléggé harmat gyenge egy rr3hoz képest pl :( (ha jól emlékszem nem dobott fel semmiféle vegyél ilyen olyan pakkot)
Off: andreno 320nal miért nem tudom állítani a Rr3 grafikát amikor vr 540nel meg engedi :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ez a változás első szele számomra, hogy valamit előbb fejlesztenek WP-re és Tizen-re, mint Androidra. Annak viszont nem örülök, hogy előreláthatólag itt is az lesz, mint a PC-Konzol téma. Kizárólagos megjelenések, stb.

(#13) lalakov


lalakov
senior tag

A Smart Blocks fenn van már Google Playen? Mert csak egy ingyenes változatot találok.

(#14) PZsolt27 válasza lalakov (#13) üzenetére


PZsolt27
tag

A cikkben szereplő Smart Blocks egészen biztosan nincs fent a Google Play-en. Ami viszont ott van, az egy másik fejlesztő hasonló nevű alkotása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.