Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Options


Options
csendes tag

Látom, nem csak én hiányoltam a VLC-t.
Egyedül benne láttam meg azt, hogy automatikus könyvjelzőt használ a filmeknél. Nem tudom, hogy ez az opció, más médialejátszó app-ban is benne van, de én, ezért használom a VLC-t. Arról nem is beszélve, hogy képernyőzár leszedése után, pár másodpercet visszamegy az adott fájlban.
Fejlődnie kell, azt elhiszem, mert ez, nem végleges, de az automatikus könyvjelző miatt, egy nagy, piros pontot kap!
Azt megvallom, hogy a PC-n levő VLC-ből ezt viszont, hiányolom (Win7 alól). Nem tudja valaki, hogyan lehet ezt megoldani? A mentés dolog, jól jöhet, de én, az automatikus könyvjelzőre mertem gondolni. Egyáltalán, be lehet állítani ezt?

Bpmenetrendek: nálam, csak a 24-es villamosnál volt pontatlan, de van annyi rutinom, hogy tudjam, mikor is indul a villamos, a Nagyvárad térről. Ez tényleg fekete pont, de nem, a program hibája ez. Ők valami, GTFS-t használnak, vagyis a küldő fél (lehet, hogy a BKV?) hibája ez.

(#52) j.bravo válasza Options (#51) üzenetére


j.bravo
addikt

Ha könyvjelző alatt arra gondolsz, hogy a lejátszást onnan folytatja ahol abbahagyta, akkor a MoboPlayer is ilyen. :)

Whatever.

(#53) Options válasza j.bravo (#52) üzenetére


Options
csendes tag

Igen, arra gondoltam!
Ilyen megoldás kéne a PC-s változatára is. Nem tudom, miért nincs benne.

Lenne még valami: az értesítő hangokat, hol lehet kikapcsolni? Nem vagyok neten, hogy az app-okat frissítsen. Ha jól vettem észre, az aksi miatt szólal meg (persze, nem a 14%-nál, hanem más, töltöttségű állapotnál is). Nem is lenne probléma, csak, amikor filmet nézek és közben bejelez. Egyszerűen fölösleges. A táblagépem: MyAudio Series 7 716R, amin Android 4.0.4 fut. Ezalatt kéne, valahogyan kikapcsolni a csipogásokat. A Beállításoknál már megtettem, hogy értesítések kikapcsolása, de ez a gond, nem szűnt meg vele.

(#54) Easimer


Easimer
csendes tag

A Google Reader mint hír/RSS olvasó is kiváló. Nekem nem volt vele bajom eddig.

(#55) balintb válasza Options (#53) üzenetére


balintb
csendes tag

Érdekes, nekem a VLC pont nem jegyzi meg, hogy hol hagytam abba... Mit csinálok rosszul?

(#56) Options válasza balintb (#55) üzenetére


Options
csendes tag

Nem tudom.
Én a legújabb VLC appot használom. Most frissítettem direkt.
Nálam a videók, a táblagép háttértárolójában vannak elmentve (ROM). Mondjuk, a 16 GB-nál ez nem csoda.
SD kártyán, vagy USB pendrive-n vannak a filmek? Lehet, hogy az SD kártya a ludas (ha azon nézed).

(#57) balintb


balintb
csendes tag

SD-n. Jobbféle belépő-szintű telefonom van, elég helyet foglalnak rajta az alkalmazások :DDD

(#58) Options válasza balintb (#57) üzenetére


Options
csendes tag

Tegyél egy próbát: mentsd el a tablet ROM-jába egy filmet és lejátszás közben, lépj ki belőle. Utána nézd meg, hogy a VLC megjegyzi-e.

(#59) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

hihetetlen.. eléggé egyezik az ízlésünk kb minden amit irsz nekem is megvan játékok mondjuk nem mert alig játszok csak arkanoidX van... és e könyv olvasónak a cool reader... azt leszámítva opera mini winamp is van mx player is bevállt nekem.. vlc vel ellentétben ami szaggatva játszott....

én még locus-t használom offline turista navinak.

jó kis cikk....

Alcatel OT-995-el ezek mentek nekem

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#60) mark77 válasza banhammer (#3) üzenetére


mark77
tag

Kis pluszbevétel a szoftvercégeknek.

Cannibal Corpse

(#61) kromatika


kromatika
veterán

köszi a hasznos írást.

(#62) Buddhha


Buddhha
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a PowerAmp tud e mappák alapján is lejátszani, vagy csak ID3-tag alapján?
Winamp-pal csak ennyi bajom lenne (gépen azt használom, nem is értem miért nem csinálták meg ilyenre).

Jelenleg Mort Playert használom, és nem csak a Terry Prathcet párhuzam miatt... :)
Widget-je használható, tud unlock-képernyőt is...

Üdv!
Buddhha

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#63) menpee válasza Buddhha (#62) üzenetére


menpee
aktív tag

Persze. Van benne mappa ismétlése, random ugrálás mappák közt (alias az összes zene közti váltás), playlist. Plusz még 1-2 lehetőség, de a fentiekkel teljesen elvagyok.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.