Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Alchemist válasza rudi (#12) üzenetére


Alchemist
addikt

Lényegesen olcsóbban kijött volna a rendszer csak egy Radeonnal (úgy is szárnyalt játékokban), kisebb procival (elég fölös az Extreme proci 450 dolcsis felára), és SSD+HDD kombóval.

Jogos... annyit tennék hozzá, hogy a kijelző és a csuklótámasz tekintetében nyugodtan lophattak volna a W-s ThinkPad-ek világából. :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#52) Murphistic


Murphistic
aktív tag

Szerintem a vásárló Prohardver rajongó. Én pl. picit pipa lennék, hogy a notebookomat a gyári összeszerelőcsapat helyett más is taperolta ;] . Egyébként szerintem a reklám is számít mint az almás cégnél. Mi van ha egy Bruce Willis rajongóé lett, aki látta a Die Hard 4.0-t :DDD (A gonosz hackerek talán ott is ufós lapossal dolgoztak). Amúgy szerintem jó "kis" notebook és elfogadnám asztali gép helyett.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#53) Bsony


Bsony
tag

Nekem M17x-em van. R1-es. De ez egy olyan kipróbálom bele szeretek gép. Tök mindegy ki mit mond. Képeken, meg videókon nem jön le ez. De hidd el ott vagy, látod használod, és tetszeni fog. Ez van :)

(#54) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én kíváncsi lennék hogy a tulaj miért vette meg, mennyire használja ki, miért laptop és nem egy asztali AW.
bár egy közepes Mac Pro is ennyi. csak annak több az értelme :)

egy ilyen gamer laptop számomra olyan mint Ferrarit venni hétvégi bevásárláshoz. jó, szép, erős, de minek?
ja és nem érdekel ki mire költ, csak érdekel, mi a megfontolás.

(#55) Chal


Chal
addikt

A teljesítmény elvitathatatlan. De a kinézet....meg ez a csillárvilágítás rajta... kínai, bucsus, OCSMÁNY.

(#56) mghltm


mghltm
addikt

izgatottan olvastam vegig minden oldalt, vartam mikor jonnek a tartossagi tesztek. csalodnom kellett! :((( :DD

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#57) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Bárhol rántjuk elő ezt a laptopot, biztos, hogy megdöbbentő hatást érünk el vele!

Ja, mert ilyen súllyal az előrántás kb. azt eredményezi, hogy el is hajítod, ahogy viszi a lendület... na az valóban megdöbbentő lehet, de nem csak a külső szemlélőknek... :D

Sent from my keyBoard

(#58) Black Dragon válasza N€T0X|N (#57) üzenetére


Black Dragon
addikt

Egyetértek, szerintem hülyének fognak nézni, hogy egy ekkora gépet hordozol magaddal bárhová is.:D

A sokk hatást pedig egy macbook is megteszi, nem kell ahoz alienware.:)

(#59) MegalodonS válasza rudi (#17) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nagyon kenyelmesen lehet vele jatszani,sajnos keves ember tudja kiprobalni :(
A tap nagyon nehez de nincs benne veletlenul,tulfeszultseg elleni vedelem??

(#60) zetecR válasza Chal (#55) üzenetére


zetecR
addikt

Xmas feeling. :)

(#61) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

rudi!

Hiányolom a töréstesztet a cikkből! ;]
Egyszer megnéznék egy ilyet élőben is. Gondolom nincs raktáron/kiállítva sehol.

⭐ Stella

(#62) 00roli00


00roli00
aktív tag

És most megy az 1 gurigás gép vissza gariba? :DDD

(#63) HXY


HXY
addikt

Ennyi pénzért elvárnék egy komolyabb ssd-t és blueray írót is...

A 3 éve lecserélt T61p-mben is 2,5"-os Seagate, 320 GB, 7200 rpm volt... :D

[ Szerkesztve ]

(#64) #44630784


#44630784
törölt tag

Az egyetlen értelmes felhasználója egy ilyen gépnek a profi gamer, aki külföldi pénzdíjas versenyekre jár és a szállodában is gyakorolni akar, illetve csak a saját cuccában bízik.
Mindenki más számára kb.olyan pénzkidobás, mint mondjuk a gyémántokkal kirakott PS3.

(#65) #44630784 válasza N€T0X|N (#57) üzenetére


#44630784
törölt tag

(#66) ttmk.lac


ttmk.lac
csendes tag

Hát én egy kuplungot, lendkereket és ezekhez szükséges szereléket gyártó üzemben dolgozom megélhetési diákmunka címén. Namost ott minden eggyes! darab kiprobálásra kerül mégha az utángyártott címkét is kapja meg. Ezekután kérdés miért nem lehet egy 1 milkás gépnél minden eggyes darabot bevizsgálni ha az egy tényleg tömegtermelt utángyártott cuccnál is lehetséges?

(#67) Eagl3 válasza Angel1981 (#5) üzenetére


Eagl3
veterán

És egy normális, nem TN+film paneles kijelző?

(#68) Donvit078


Donvit078
tag

angol billentyűzet... vakulj hülye marha magyar :C

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#69) Donvit078 válasza #44630784 (#65) üzenetére


Donvit078
tag

ez van amikor a kockafejek felállnak a gép elől elkezdenek mozogni egy kicsit :DD :DD

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#70) Z_A_P válasza h-yle (#2) üzenetére


Z_A_P
addikt

1,1Milla... Annyiért veszek egy asztali PC-t játszani meg, egy iPadet/iPhone-t, és MacBook Air-t hordozni. És még menőbb is mint ez.

:W :U
1,1Milla... Annyiért veszek fel tonna sonkat, meg fel mazsa kenyeret. És még ehes sem maradok!

OK

(#71) Tom1939 válasza stratova (#38) üzenetére


Tom1939
őstag

Már meg is kérdeztem tudnak e M6600-at hozni, nekem az lenne az igazi. Matt kijelző, brutál teljesítmény és nem "gamer" kinézet. Kint nem is drágább mint ez. Egy full hd m8900 fireproval 2000 dolcsiból kijön alap engedménnyel. Persze itt is lehet rá "karácsonyfa díszeket" rátenni (extrém cpu, rengeteg memória) és triplázni az árat.

(#72) epityesz


epityesz
aktív tag

Gyönyörű ez a book!!!!
De az ára:(

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#73) McCartman válasza whitezo88 (#54) üzenetére


McCartman
senior tag

mivel lenne több értelme egy Mac Pronak? pont egy almával?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#74) Beetlejuice válasza Eagl3 (#67) üzenetére


Beetlejuice
tag

A gyártók nem dobálják mostantság az IPS paneles kijelzőket a notikba, mert a kis példányszám miatt nagyon sokba kerülnének. A Dell Workstation gépén is X százezer forintos extra a Dreamview (IPS) kijelző, és azt is professzionális felhasználásra ajánlják...

Most így kapásból egy IPS-sel felszerelt gaming notit sem tudok, de javítsatok ki, ha tévedek. A legjobbnak még a TN filmes RGB LED-es kijelzők számítanak ebben a méretben, amiket szintén (többek között) Alienware gépekbe raknak.

"Az én ennyit nem adnék érte" dolog meg teljesen relatív. Ha valakinek a pénz nem szempont, akkor igenis ez a legjobb noti, amit levihet a telekre játszani. Ilyen érveket az 50.000 forintos kategória vásárlói is felhozhatnak a többség 200.000 körüli gépével kapcsolatban. "Miért fizetnék 4x annyit, hogy 0.1 mp-el hamarabb betöltsön egy oldal..." stb.

(#75) Eagl3 válasza Beetlejuice (#74) üzenetére


Eagl3
veterán

De könyörgöm... több mint 1M huf-os notiról beszélünk.

(#76) Beetlejuice válasza Eagl3 (#75) üzenetére


Beetlejuice
tag

Ez semmit nem számít. A kis darabszám miatt ez a széria ilyen árak mellett rentábilis a gyártónak. Tekintsd ipari prototípusnak, ami egyben megvásárolható is. Ha valakinek a pénz a nem akadály... akkor 1 misi nem is sok érte, tekintve pl. a luxus sportkocsik 60-70 millás árát.

(#77) audi100td válasza radi8tor (#61) üzenetére


audi100td
nagyúr

én elvégezném a tesztet szívesen :D

(#78) superecneB


superecneB
őstag

Az ilyen: "Az M18x-nél már korrekt, csúszást és izzadást korlátozó, „gamer” műanyagból készült ez a rész." szövegeken mindig jót mosolygok, gamer műanyag, beszarás :))

Egyébként szerintem még mindig nincs létjogosultsága ennek... Aki annyit jár lanpartyra hogy ilyenre van szüksége sokkal jobban jár valami barbone + fasza nagy kijelző párossal, ugyan úgy elfér a hóna alatt, a perifériák meg egy táskában...
Bele sem merek gondolni mennyire hangos lehet...

[ Szerkesztve ]

(#79) muxi-muxi válasza stratova (#38) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Csatlakozom. Én egy 4400-ast nyüstölök, ami csendes, erős, és nagyon szép. Ha lesz egy kicsit több pénzem, maradok a Precision-szériánál, csak benevezek egy 6600-asra. Az égegyadta világon minden csatlakozó van rajta, a hűtés korrekt, az adatvédelem is elég jó (giroszkópos vinyó). Szerintem is egy kicsit csiribiri, nekem nem kéne h három színben tündököljön a bill, elég az egyszinű is, és ezt szintén tudja a Precision sorozat.

Arról már nem is beszélve, hogy használtpiacon jóval több lesz belőle, az eredeti ár töredékéért. A jelenlegit is gombokért vettem...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#80) csƵ


csƵ
őstag

Ki vesz ilyet? Még, ha megtehetném se kéne...
Nem az én világom ez a csili-vili.

(#81) luw2win


luw2win
őstag

Szvsz 120ezer forintos laptop-ba alap felszereltseg a 320gigas vinyo... akkor szerintem mar alapfelszereltsegnek kb egy 1TB lenne, az SSD meg a felar.... bar engem nem izgat, szerintem 1-2 embert izgat ez perpillanat Mo-n aki megteheti... bar szerintem kulfoldon se WOW hoz hasonlo sorok allnak

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#82) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Úristen, mintha Tajvanon balról a második dzsunkában dizájnolták volna egy átmulatott éjszaka után. Á, még ez sem igaz, ennél még a kínaiaknak is jobb ízlésük van, pedig ők aztán tudnak szörnyszülötteket alkotni ipari "formatervezés" terén. Ez a kinézet, ezzel a karácsonyfa megvilágítással iszonyatosan ronda. :Y

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#83) haky válasza Zso2 (#34) üzenetére


haky
senior tag

Persze :DDD

Aki másnak retyvetyutyu...

(#84) Joe.36


Joe.36
addikt

Nagyon durva... Ezek után már nem mondom hogy a laptopok nem jók játékra...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#85) N€T0X|N válasza #44630784 (#65) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem rossz... :D

Sent from my keyBoard

(#86) vanhalen


vanhalen
senior tag

"a jobb szélére telepített négy programozható gomb" véletlen átkerült bal oldalra, átrakták ezek a nyomik bosszantásból

(#87) SLYM


SLYM
veterán

valaki elmagyarázhatta volna a srácnak aki megvette, hogy mire való az SSD. így egy nagyon brutál gépből egy nagyon brutál, de vicces masina lett :)

(#88) noisia válasza bradam (#50) üzenetére


noisia
aktív tag

Ezért be sem írtam a sorba. De a veyron egy külön állatfaj. Mellesleg a VW lesz*rja, mert kisszériás-gép, nem ezen volt a haszon, hanem mondjuk az 5millió eladott Polo-n, ami bőven visszahozza azt, amit buktak. Maga a presztízs éri meg, hogy övék a Bugatti. De sorolhatnánk a Google meg a Youtube, vagy a kínai kimondhatatlan nevű cég meg a Saab példáját is.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#89) LackoMester


LackoMester
addikt

Minden szemszögből nézve, durva.
Azért ennyiéert egy SSD elfért volna benne,. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#90) zetecR válasza LackoMester (#89) üzenetére


zetecR
addikt

Legalább lehet fejleszteni. :D

(#91) bolvar


bolvar
senior tag

kis elírás :).a leírásban 6990 vga írtok a tesztnél pedig 6970 :).

brutál mennyit kérnek el érte amúgy :O

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#92) Flashback


Flashback
addikt

"- hol az ajándék egér és hátizsák?"

Aki 1,2misiért vesz notit annak már van gémer egere. Táskaként pedig valami kemény fedeles fekete alutáska mutatna jól hozzá. Ehhez egy RAT 9-es passzolna szvsz.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#93) mghltm válasza bolvar (#91) üzenetére


mghltm
addikt

nem eliras: 2 darab 6970m van benne cf-ben, ami 6990m-nek felel meg ;)

" A Full HD felbontású kijelzőt két Radeon HD 6970M hajtotta CrossFire-ben, így HD6990M-nek is nevezik őket, ami jelenleg a világ legerősebb mobil VGA-ja. "

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#94) Tikakukac


Tikakukac
titán

Megvesztegetési ajándékul elfogadnám. Az én agyamnak ez már nem befogadható kategória :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#95) T_Stark


T_Stark
őstag

Hát ilyen ocsmányság akkor sem kéne ha ingyen vágnák hozzám.
Vagyis akkor már semmi sem kéne mert agyon is ütne egy ilyen nehéz dög :DDD
Ennyiből kijön egy játékra bőven jó asztali gép, és még egy olyan laptopra is futja amit hordozni is lehet, végülis a laptop arra való.

Ez tényleg csak arra jó hogy milliomos Pistike villogjon vele a többi Pistike előtt...

(#96) Ati007 válasza mghltm (#93) üzenetére


Ati007
őstag

"2 darab 6970m van benne cf-ben, ami 6990m-nek felel meg" szerintem ez hülyeség a 6970cfxben erősebb mint egy 6990m viszont a 6990m cfxben még erősebb.

(#97) gabesz199 válasza bradam (#50) üzenetére


gabesz199
csendes tag

engem meg dobhatnak egy ilyennel persze egy nagyobb winyóval =)

Mosoly :)

(#98) kirk.quantum


kirk.quantum
csendes tag

Az 1 milla tenyleg durva...ennyit biztos nem er meg, es az SSD hianya erthetetlen.
Es ennyi penzert tukrozodo kijelzo... hat ez gaz.

Amugy nekem egy Alienware M11x "gaming-netbook"-om van, nekem bejott, mert sokat utazom, es szeretek jatszani is (Arkham Asylum es Singularity siman elfutnak rajta). Mondjuk nem Magyarorszagon vettem horror aron...

Sajnos az en gepemen is csillogo feluletu kijelzo van, ami neha nagyon idegesito, es bar a femhaz eleg massziv, es a vilagito billentyu is qrva jo, de a muanyag illesztesek nem igazan strapabirok rajta, foleg a kijelzo kornyeken...nem tudom, hogy az M18x-be is ugyanazokat az anyagokat hasznaltak-e, mert ha igen az akkor szinten gaz...

(#99) mghltm válasza Ati007 (#96) üzenetére


mghltm
addikt

igazad van, rudi behuzott a csobe! :DDD teljesen kulonbozo vga a 6970m es a 6990m :K

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#100) Ati007 válasza mghltm (#99) üzenetére


Ati007
őstag

úgy látszik nem érted amit írok de sebaj

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.